Tema: full tilt cash race

Pozdrav, da li se negdje u tekucem mjesecu moze provjeriti kako izgleda tablica, tko je koji na listi!

P.S. da li to vrijedi samo za one koji su registrirani na pokerpro stranici i da li se negdje treba posebno prijaviti za to
Hvala

00

Re: full tilt cash race

pozdrav, e to i mene zanima...imam na tiltu racun od prije a registriran sam na pokerpro od danas....dali se mogu i ja prijaviti za utrku?? hvala

00

Re: full tilt cash race

george napisao:

pozdrav, e to i mene zanima...imam na tiltu racun od prije a registriran sam na pokerpro od danas....dali se mogu i ja prijaviti za utrku?? hvala

na kojim blindovima igras by the way...

isto tako me zanima kako se dobivaju bodovi, ako netko moze to tocno opisati!

00

Re: full tilt cash race

ja igram samo SNG HU, mislim da cim vise rake platis to vise bodova osvojis...ali to je samo moje misljenje...

00

Re: full tilt cash race

iamlegend napisao:

Pozdrav, da li se negdje u tekucem mjesecu moze provjeriti kako izgleda tablica, tko je koji na listi!

P.S. da li to vrijedi samo za one koji su registrirani na pokerpro stranici i da li se negdje treba posebno prijaviti za to
Hvala

Može se pod "NATJECANJA". Prošli mjesec smo imali nekakvih problema i tablice se nisu updejtale, ali od slijedećeg tjedna će se updejtati redovno.

Svi koji su se registrirali preko pokerpro stranice automatski ulate u race.

00

Re: full tilt cash race

george napisao:

ja igram samo SNG HU, mislim da cim vise rake platis to vise bodova osvojis...ali to je samo moje misljenje...

Da, što više rejka napraviš to više bodova osvojiš. 1$ rejka je 1 bod.

00

Re: full tilt cash race

roba59 napisao:
iamlegend napisao:

Pozdrav, da li se negdje u tekucem mjesecu moze provjeriti kako izgleda tablica, tko je koji na listi!

P.S. da li to vrijedi samo za one koji su registrirani na pokerpro stranici i da li se negdje treba posebno prijaviti za to
Hvala

Može se pod "NATJECANJA". Prošli mjesec smo imali nekakvih problema i tablice se nisu updejtale, ali od slijedećeg tjedna će se updejtati redovno.

Svi koji su se registrirali preko pokerpro stranice automatski ulate u race.


a ako se netko nije preko pokerpro stranice...

00

Re: full tilt cash race

Onda ne sudjeluje u natjecanju.

00

Re: full tilt cash race

@iamlegend

Onda otvori novi acc. (obriši kukise) npr. na baku ili nekog drugog tko ima devizni tekuči pa se registriraj ponovo inače ništa od rejsa smile

00