Tema: mtt micro

Pozdrav svima,zovem se xxxxx,xxgodina,dolazim iz xxxxxx.Poker igram 2godine,online nekih 6mjeseci...nekih vecih uspjeha neam,par puta doguro na livu u lutriji do zadnja 3-4,osvojio jedan online turnir sa BI od 2dolara i to bi bilo to....e sad trazim stejkera koji je voljan "riskirat" za mtt micro turnire,igram samo na tiltu,iam solidne rezultate ali neznam kolko se to moze uzet u obzir posto iam dosad oko 150odigranih turnira,nick je isti kao tu http://www.officialpokerrankings.com/fulltiltpoker/lord1911/poker/results/2F8EDA5F3401432FA39D906DD5A38856.html?t=2 ....roll sam spizdio na cashu i to naravno izvan bankrolla, ako slucajno pocnem igrat cash pa makar i nl2 vracam odma sve novce...

Zadnji popravljao lord1911 (18-06-2011 01:08:17)

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: mtt micro

cuj ako prestanes igrat na tiltu mozda i nades stejkera

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: mtt micro

Papakoder napisao:

cuj ako prestanes igrat na tiltu mozda i nades stejkera

a di ima bolja ponuda mtt-a osim na starsima

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: mtt micro

imaš pm

00

5

Re: mtt micro

Pozdrav, u Strmcu su dobri moto susreti !  big_smile

00

Re: mtt micro

Javi na PM kakav konkretno hoces deal, pa mozda nest dogovorimo

00

Re: mtt micro

rounder1984 napisao:

Javi na PM kakav konkretno hoces deal, pa mozda nest dogovorimo

problem je sto nemrem slat pm,valjda zbog toga sto iam malo postova,jel imas skype ili fejs?

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: mtt micro

koste napisao:

Pozdrav, u Strmcu su dobri moto susreti !  big_smile

istina big_smile

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: mtt micro

lord1911 napisao:
rounder1984 napisao:

Javi na PM kakav konkretno hoces deal, pa mozda nest dogovorimo

problem je sto nemrem slat pm,valjda zbog toga sto iam malo postova,jel imas skype ili fejs?

skype: marko9uzelac ili rounder1984

al cu bit na skypu tek navecer...

Zadnji popravljao rounder1984 (28-12-2010 16:33:04)

00

Re: mtt micro

rounder1984 napisao:
lord1911 napisao:
rounder1984 napisao:

Javi na PM kakav konkretno hoces deal, pa mozda nest dogovorimo

problem je sto nemrem slat pm,valjda zbog toga sto iam malo postova,jel imas skype ili fejs?

skype: marko9uzelac ili rounder1984

al cu bit na skypu tek navecer...

oke budem te dodao...nema zurbe

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: mtt micro

lord1911 napisao:

Pozdrav svima,zovem se Lordan,20godina,dolazim iz Strmca.Poker igram 2godine,online nekih 6mjeseci...nekih vecih uspjeha neam,par puta doguro na livu u lutriji do zadnja 3-4,osvojio jedan online turnir sa BI od 2dolara i to bi bilo to....e sad trazim stejkera koji je voljan "riskirat" za mtt micro turnire,igram samo na tiltu,iam solidne rezultate ali neznam kolko se to moze uzet u obzir posto iam dosad oko 150odigranih turnira,nick je isti kao tu http://www.officialpokerrankings.com/fulltiltpoker/lord1911/poker/results/2F8EDA5F3401432FA39D906DD5A38856.html?t=2 ....roll sam spizdio na cashu i to naravno izvan bankrolla, ako slucajno pocnem igrat cash pa makar i nl2 vracam odma sve novce...

tema se opet aktivira,zainteresirani nek se jave u pm

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

12

Re: mtt micro

posalji na PM kakav deal nudis..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00