Tema: Optimalni showdown

Pokušavam da spustim broj ruku koje pokazujem pa ako neko zna da me uputi postoji li neko strateško pravilo ( uslovno rečeno ) koji je optimalan broj showdown-a na 100 ruku ili tako nešto...

00

Re: Optimalni showdown

Nema neko strateško pravilo... Pogledaj si izgubljene ruke i vidi dal je baš moralo doći do showdowna ili ne. I povečaj % blefova na riveru...

00

Re: Optimalni showdown

Bitno je da što više potova dobiš na showdownu i da su ti showdown winningsi u plusu. "Strateško pravilo" ne postoji isto kao ni za sve drugo u pokeru to isključivo zavisi o tvojoj igri. Ak igraš 10% hendova trebo bi imat isto tak i mali broj showdowna ali bi većina njih trebla bit dobitna. Ak igraš širi range ruku imat ćeš i više showdowna samo što ih neće bit toliko dobitnih koliko bi ih imao da igraš 10% jer ćeš se nalazit u težim spotovima gdje ti neće bit tolko lako donjet odluku, a opet ak igraš 10% ruku nećeš uspjet beatat ništa iznad NL10 (a ovo ćeš marginalno beatat). Zato što više rada, truda, postanja hendova i razmišljanja svojom glavom (na ovo pitanje si mogao sam odgovorit da si malo razmislio), a što manje visit na PTR-u i uzimat tamo neke podatke i ocjene kao relevantne. Ti kao da tražiš neku shemu koja će sve riješit, tog nema... Mislim ima ak oćeš bit pro shortstacker na NL10 igrat 6h+ sati dnevno i živjet od rakebacka... sretno wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Optimalni showdown

hvala na komentarima, igram 12-14% ruku i nažalost prilično sam loose na showdownu, između 50-60% dobijam.

00

5

Re: Optimalni showdown

to je puno frajeru big_smile. vise vbetaj river. zapravo, pogledaj si 1. epizodu girndcorea - the thin red line. jako dobro je obradio (non)showdown

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00