Tema: Kako najjeftinije proći?

Pozz.
Ovako. Imam odredjenu cifru na moneybookersu u $$$.
Htio bih depositati na Noiq koji je u eurima.

E, sada me zanima, kako najjeftinije proći računajući da sada depositam i kod cashoutanja za recimo 2 mjeseca?

Sve opcije ću uzeti u obzir jer ne želim puno izgubiti kod mjenjanja valute.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Kako najjeftinije proći?

pa  i nije  da  imas  bas  neki izbor!?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

3

Re: Kako najjeftinije proći?

nisam primjetio da ima neki primjetan gubitak sa mb > noiq > mb.

00

4

Re: Kako najjeftinije proći?

pa nema ako ti je mb u €, ali ako je mb u $ a site u € onda uzmu pun kurac provizije...

00

5

Re: Kako najjeftinije proći?

pa to i kazem, nisu uzeli skoro nis. depozito sam $4k, cashouto 677.80€, i doslo mi maloprije na mb $910.25 sto znaci da ni 2€ nisam izgubio.

00

Re: Kako najjeftinije proći?

fali ti jos  3,1k $ hahhahhahah    lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

7

Re: Kako najjeftinije proći?

busto wink

00

8

Re: Kako najjeftinije proći?

ne znam onda, ja prije jos dok sam igro na everestu, acc je bio na prijatelja i moro sam isplacivat na njegov mb u kunama, isplatio sam nekih 4k ja mislim i uzeli su mi jako puno provizije.. Kad sam uplacivo nisam mislio o tome jer mi je to bio 1. depozit pa sam ionako mislio da cu zdonkat  big_smile

00

Re: Kako najjeftinije proći?

Kad sam isplačivao s bodoga 25k (koji je u $) izgubio sam preko 1k$ jer sam isplačivao na MB koji je u €.

00

Re: Kako najjeftinije proći?

roba59 napisao:

Kad sam isplačivao s bodoga 25k (koji je u $) izgubio sam preko 1k$ jer sam isplačivao na MB koji je u €.

Nisu normalni jbt. Trebali bistavit neki cap na tak velike iznose.
Svi koji igraju poker još i Mb plačaju 5 % rakea , al bez rakebacka. Ja isplatim 180 $ sa jedne sobe i idem uplatit na drugu (isto u $) a mogu uplatiti samo 169 $  - ko je tu lud , legalizirana pljačka gori su nego naše banke. 
Kad god imam mogucnos isplatim sa site u toj valuti pa nek si ste uzme konverziju samo da neide ovoj bandi sa MB-a .

Kad radim transfere u € to je druga prica.

club  heart  diamond  spade
00

11

Re: Kako najjeftinije proći?

najbolje bi bilo kad bi uspio naći nekog tko želi isplatu s noiq a imam mb u $,ti njemu na njegov mb s svog a on tebi s njegovog noiq na tvoj, možda bi se netko našao na slovenskom forumu

00

Re: Kako najjeftinije proći?

Rodman napisao:

najbolje bi bilo kad bi uspio naći nekog tko želi isplatu s noiq a imam mb u $,ti njemu na njegov mb s svog a on tebi s njegovog noiq na tvoj, možda bi se netko našao na slovenskom forumu

da, ali ako bi mi on transferao novce na moj noiq account, onda ne bi dobio 1st deposit bonus? ako sam u krivu, neka me netko ispravi, ali mislim da se samo depositanjem otvara 1st deposit bonus..  hmm


E, sada.. Ja sam prvi put otvorio MB u kunama pa sam ga zatvorio i sad imam ovaj u dollarima.
Ako bi mi MB u eurima opcenito bio najisplativiji, zatvorit cu ovaj i otvoriti novi, ali ako je mala razlika, neda mi se drkati sa svime time (pošto sam upravo verificirao i adresu i sve i imam dosta veliki limit za outgoing transaction).

Jedino bih kod cashoutanja mogao napraviti neki deal da meni neko shipa na MB/neki drugi site, a ja njemu na Noiq, ali otom-potom...

Depositat ću normalno pa šta bude-bude, valjda neće uzeti veliku proviziju kod depositanja..   hmm

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

13

Re: Kako najjeftinije proći?

daj se nemoj salit  pa  meni su rekli da  nemogu zatvorit  i otvorit  novi s  drugom valutom (imam u kn)
kak si to napravio jel na  isti mail ? jer  jebem ga  ja  ak je  na  drugi kak cu onda  isplatit  sa  starsa

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Kako najjeftinije proći?

Ja sam prvo imo u kunama i gledo sam FAQ. Tamo piše da možeš promjenit valutu samo ako nisi obavio ni jednu transakciju do sada.
To je bilo davno pa se baš ne sjećam u detalje, ali uglavnom:
Mislim da sam kontaktirao support, onda zatvorio account i otvorio novi na isto ime i sve, samo na drugu e-mail adresu.
I evo, sad mi sve normalno radi, već sam obavio par transakcija...

Nadam se da sam pomogao jer tako sam se i ja zajebo kad sam stavio u kune smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

15

Re: Kako najjeftinije proći?

ako nisi obavio ni jednu transakciju...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
napravio sam ih brdo tak da  nis  od  toga

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

16

Re: Kako najjeftinije proći?

Sad ti više ništa ne znači mjenjanje valute jer su neki sajtovi u $ neki u €.
Pročitaj si ovo:
http://www.pokerpro.com.hr/moneybookers/
Ak zadovoljiš uvjete (transakcija od 5k€ prema nekom sajtu u mjesec dana), uzmeš si VIP i dobiješ drugu valutu.

00

17

Re: Kako najjeftinije proći?

lol, mogu radit  30k kn transakcija  u 3mj jer  neam karticu i nisam sve  verificirao tak da i imam 5k eura  za stavit  na  neku stranicu nebi mogao big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

18

Re: Kako najjeftinije proći?

Pošalji im mail da nemaš karticu i pitaj dal možeš kako drugačije povečati limit.

00