101

Re: hero call? 3betani pot, 99, 130bb

mandza napisao:
cgreen napisao:
milac napisao:

ne znam na kojem to nivou razmisljate kad bet/bet/bet nema smisla

a gle kaj sam ja sve napisal da bi na kraju rekel to isto  lol , bravo ja

wtf?

glavni sadržaj mog posta se svodi na to da bet bet bet repa jaki hand, tj. tak bi odigral da ima jaki hand, plus da sam ja dodal pošto smo oop sami sebe još više uvjeravamo d ga nema, jer smo možda sami inducirali bluf s našim slabim lineom. Sve u svemu dlo se to napisat puno kreće.

Kužiš sad

00

102

Re: hero call? 3betani pot, 99, 130bb

Šta hoćeš reć da nikad nećeš bit u situaciji igrat hand OOP sa  cc 130bb sa fletanjem 3b akcije? a to da b,b,b nema nikakvog smisla to jo suludo govoriti

00

103

Re: hero call? 3betani pot, 99, 130bb

Stari kaj me hebeš, jesam reko kaj se tiće rievra neću se dovodit u te situacije, pogotovo dok imam 10 stolova i na svakom 2/3 ribe koje će mi i ovak dat pare.

Ako i calam calat ću za set, eventualno jedno flotanje, al sigurno neću slupat 130bb oop na hero cal na sparenoj tabli s overima na guesing game kolko je vjerojarno dal on ima tu ili nema.

sve u svemu brijem d vilan nije nigdje pogriješio, repo je od početka hand i držo se toga do kraja, ako on nije pogriješio di je nama tu tolki +Ev, u biti ne da mi se više, mislim na nekaj očito čist deseto

Zadnji popravljao cgreen (08-02-2011 18:58:39)

00

104

Re: hero call? 3betani pot, 99, 130bb

cgreen napisao:

Stari kaj me hebeš, jesam reko kaj se tiće rievra neću se dovodit u te situacije, pogotovo dok imam 10 stolova i na svakom 2/3 ribe koje će mi i ovak dat pare.

Ako i calam calat ću za set, eventualno jedno flotanje, al sigurno neću slupat 130bb oop na hero cal na sparenoj tabli s overima na guesing game kolko je vjerojarno dal on ima tu ili nema.

lol,pa obv da je river blank ovdje...tu je turn cijela priča ovog handa

*censured*

00

105

Re: hero call? 3betani pot, 99, 130bb

ak je blank zakaj ne bi shipal AK, AA?

00

106

Re: hero call? 3betani pot, 99, 130bb

i onda stavi vjerojatnost handova koji nas beataju, vjerojatnost handova s kojima chekira i onih s kojima blefa i vidi se dal imamo +EV, a to nemožeš jer nema dosta informacija, tje premalo znamo o vilanu, i imamo pogađenje, i naravno mali postaotak ith jakih handova koji k znače ak neznamo kolko je on sposoban kaj napravit.

00

107

Re: hero call? 3betani pot, 99, 130bb

cgreen napisao:

ak je blank zakaj ne bi shipal AK, AA?


obv da se svaki dobar reg tu betat/šavat za value Ak ili AA

00

108

Re: hero call? 3betani pot, 99, 130bb

jebalo vas šavanje

00

Re: hero call? 3betani pot, 99, 130bb

cgreen napisao:

sve je to u redu, ali ima tu i drugih stvari koje su bitne, npr headache ne igra 18 stolova 6 max i može se puno lakše adjustat svaki sljedeći hand i sl., za tebe neznam, ali svakak za jednog grindera brijem kolko sam do sad skužil da tilt je ovakvi su spotovi nepotrebni, jer ima tonu lakših situacija. Taj cal su vidjeli svi za stolom i to dosta mijenja dinamiku, imaju i drugi mozak i znaju pisat note.

ja sam htio reći da bi imali +EV play trebali bi bit određeni postotak sigurni da se vilan zahebo kako bi to bil naš plus. Tilt ak je tu postal ruku onda nije bil siguran i pogađal je, a ako je bil siguran ćemu onda postanje. (ne treba ovo izvlačit iz konteksta, jer već znam koji bi mogel bit komentar)

da se razumijemo radil sam ja i gore hero calove neki dan sječam se da sam odzval lika s jačim K high, ali sam imal razloga i najbitnije bilo je IP. 

Ja vjerojatno ne kužim u potpunosti ovaj hand jer ko što sam 100 put rekel igram manje limite, ali mi se tu ne sviđa od početka to da smo oop, iz razloga jer nas to uvijek ostavlja bez informacija i unosi velik postotak pogađanja, da li on to radi jer smo mi slabi?, ili možda fakat ima nut i sl. A to da njegov line nema smisla jer je narow range koji k. to znači, da lik ne može imat jaki hand jer je malo takvih handova? Pa kaj je zadnjih 10 ruku tak odigral.

Svako ima svoje mišljenje i meni se ne sviđa ovaj hand, kaj se tiće rivera dokle god se bu dalo bez toga gledal bum da se ne dovodim u takve situacije - možda jednog dana.

Lijepo bi bilo kad bi svaki hand imali nuts i da sve ide glatko, međutim poker je puno više od toga.

00

Re: hero call? 3betani pot, 99, 130bb

4ladX napisao:

jebalo vas svršavanje

fixed

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: hero call? 3betani pot, 99, 130bb

Fold na turnu, i ne žali ništa. Nakon što je pao kralj možeš dobit samo blef, a to se definitvno ne isplati callat.

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00