Tema: call, fold ili šavanje?

oprostite momci...
igramm na rr-u pa ne mogu stavljat ruke....
ovako..stol 6 max...nl 10
ja sam utg...dobijam AK u piku...raise na 0.5 prate small i big blind...
dolazi flop 6 herc, 4 herc, kralj pika...dizem 1 ...oba prate...
dolazi sedmica pika dizem  2.5 ...jedan me raisa...ali minimalni raise...(on jos ima kodn sebe 3 eura...
lik na big blindu folda...i na sto da ga stavim...razmisljam o nekom setu...ali nesto mi govori da nije tako..
vi?

00

2

Re: call, fold ili šavanje?

RR ZA SVE napisao:

odobijam AK u piku
dolazi flop 6 herc, 4 herc, kralj pika

?

OMGUIDIOT
00

Re: call, fold ili šavanje?

nuns1906 napisao:
RR ZA SVE napisao:

odobijam AK u piku
dolazi flop 6 herc, 4 herc, kralj pika

?

sjebo se...sry...svjeze je i u tiltu sam...izvan sebe...izgubio ruku...uglavnom na tabli je u K karo...diamond ili kako vec...sry

00

Re: call, fold ili šavanje?

sve bi bilo lakse da mogu samo kopirati...ali eto...greska :-P

00

5

Re: call, fold ili šavanje?

RR ZA SVE napisao:

sjebo se...sry...svjeze je i u tiltu sam...izvan sebe...izgubio ruku...

  lol

Sorry za ovo ^^^^ al bas je smijesno...
btw sto se ruke tice, ako mu je ostalo jos 3$ zguras turn i ne tiltas kad pokaze jaci hand wink

when you feel like quitting think about why you started..
00

6

Re: call, fold ili šavanje?

znaci imaš AsKs  i dolje je 6h4hKd7s

pošto se radi o RR TPTK ja tamo gotovo nikad ne bih bacio, osim da imam baš neki specifičan read nad protivnikom, tak da bi tu gurnuo all in

OMGUIDIOT
00

Re: call, fold ili šavanje?

nuns1906 napisao:

znaci imaš AsKs  i dolje je 6h4hKd7s

pošto se radi o RR TPTK ja tamo gotovo nikad ne bih bacio, osim da imam baš neki specifičan read nad protivnikom, tak da bi tu gurnuo all in

ja sam mu zagurao...do kraja...lik me scalao sa Jh 7h...pogodio jos neki J na riveru....ja povecao prozor i napisao omfg...on me izvrijedao...da sam riba...i nemam pojma o pozicijama...da je to automatski fold...
i kao da je igrao nl 50...ali da sad opet gradi bank roll...inace igrac nije los..ali eto...mislim da sam daleko od ribe...posto sam winning igrac...doduse na rr-u je prelagano biti winning...

00

Re: call, fold ili šavanje?

Kad ti i najveca riba na mikrolimitima uradi check-minireraise na turnu, na TPTK ces biti los 90 odsto vremena.

00

Re: call, fold ili šavanje?

Tonac napisao:
RR ZA SVE napisao:

sjebo se...sry...svjeze je i u tiltu sam...izvan sebe...izgubio ruku...

  lol

Sorry za ovo ^^^^ al bas je smijesno...
btw sto se ruke tice, ako mu je ostalo jos 3$ zguras turn i ne tiltas kad pokaze jaci hand wink

znam da je smijesno...bas sam u sebi prije posta mislio da cu se zajebati...i eto..:-D---smijte se

00

10

Re: call, fold ili šavanje?

check_fold napisao:

Kad ti i najveca riba na mikrolimitima uradi check-minireraise na turnu, na TPTK ces biti los 90 odsto vremena.

jesi ti kad igrao na RR-u?

OMGUIDIOT
00

Re: call, fold ili šavanje?

nuns1906 napisao:
check_fold napisao:

Kad ti i najveca riba na mikrolimitima uradi check-minireraise na turnu, na TPTK ces biti los 90 odsto vremena.

jesi ti kad igrao na RR-u?

+1

00

Re: call, fold ili šavanje?

Ne, cak i ne znam sto je RR.

00

Re: call, fold ili šavanje?

check_fold napisao:

Ne, cak i ne znam sto je RR.

ne krivim  te za komentar ako ne znas...uglavnom... to je site di se igra u flashu..
dakle ne mozes koristiti programe...puno je riba...i to kretena na kvadrat...
isprike svima...ovo mi je prva tema...tek sam sad uocia ove ikone za tref pik itd...ubuduce stavljam...

00

Re: call, fold ili šavanje?

Dakle, tu sa kretenima svaki put moras ici all in na TPTK...

00

Re: call, fold ili šavanje?

check_fold napisao:

Dakle, tu sa kretenima svaki put moras ici all in na TPTK...

a gledaj...nije pravilo...ali skoro ti dode na to..

00

Re: call, fold ili šavanje?

Ja sam igrao (i jos igram na microgamingu) bez ikakvih programa i trazim budale od nl10 do nl100. Napravio sam klasifikaciju igraca na 3 vrste i tamo mi nikakav program i ne treba...
1. tzv. regovi koji ne idu ni na sta, kao i ja, i koje nista ne placam niti ih provjeravam.
2.ribe cooleri koji su usli da izgube malo  para i da se zabave... brzo ih prepoznas iako prebrzo odu...
3.ribe koje ne zele da izgube... recimo, takav limpuje, ti raisas 5xbb, on folda... i tako 10 puta zaredom...  Ako od takve ribe dobijes check-minireraise na turnu, na boardu Q 9 4 2... a ti u ruci drzis AA, slobodno ih odmah baci, iza si u preko 90 odsto slucajeva...

00

Re: call, fold ili šavanje?

check_fold napisao:

Ja sam igrao (i jos igram na microgamingu) bez ikakvih programa i trazim budale od nl10 do nl100. Napravio sam klasifikaciju igraca na 3 vrste i tamo mi nikakav program i ne treba...
1. tzv. regovi koji ne idu ni na sta, kao i ja, i koje nista ne placam niti ih provjeravam.
2.ribe cooleri koji su usli da izgube malo  para i da se zabave... brzo ih prepoznas iako prebrzo odu...
3.ribe koje ne zele da izgube... recimo, takav limpuje, ti raisas 5xbb, on folda... i tako 10 puta zaredom...  Ako od takve ribe dobijes check-minireraise na turnu, na boardu Q 9 4 2... a ti u ruci drzis AA, slobodno ih odmah baci, iza si u preko 90 odsto slucajeva...

istina...ima smisla...ja bi isto foldao u x slucajeva...ali jednu stvar nisam napomenia..
lika sam uhvatio prije 2 tjedna u blefu....doduse za 3-4 puta manji iznos...i lik mi po svemu prikazanom do tada nije djelovao kao
igrac toga tipa...neznam...nesto smo se podbadali preko chat box-a...i napisaomi je: s koju ruku ti uopce beatas na ovako odigran turn..
odgovorio sam mu da beatam flash draw...i da sam ga na to stavio...
igram poker u zivo 3 godine...prije 3 mjeseca sam se odlucio malo ozbiljnije posvetiti..ucim, trudim se...
upravo zato sam postao temu...i hvala na bilo kakvom odgovoru...
(makar to bio i smijeh na racun fulanog tipa karte...:-P)

00

18

Re: call, fold ili šavanje?

check_fold napisao:

Dakle, tu sa kretenima svaki put moras ici all in na TPTK...

nuns1906 napisao:

pošto se radi o RR TPTK ja tamo gotovo nikad ne bih bacio,osim da imam baš neki specifičan read nad protivnikom

OMGUIDIOT
00

Re: call, fold ili šavanje?

znaci po svemu sudeci najbolje je?

00

20

Re: call, fold ili šavanje?

Najbolje je zgurat turn.

btw

RR ZA SVE napisao:

(makar to bio i smijeh na racun fulanog tipa karte...:-P)

big_smile ma nije bilo smijesno sto si fulao karte nego ovo:

RR ZA SVE napisao:

svjeze je i u tiltu sam...izvan sebe...izgubio ruku...

tongue

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: call, fold ili šavanje?

Tonac napisao:

Najbolje je zgurat turn.

btw

RR ZA SVE napisao:

(makar to bio i smijeh na racun fulanog tipa karte...:-P)

big_smile ma nije bilo smijesno sto si fulao karte nego ovo:

RR ZA SVE napisao:

svjeze je i u tiltu sam...izvan sebe...izgubio ruku...

tongue

haha...jbg...emotivno dozivljavam poraze..haha

00

22

Re: call, fold ili šavanje?

kako da nije kol?

00

23

Re: call, fold ili šavanje?

igram jako dugo na rr-u i u takvim slucajevima kad te min raisa u 80% nema nista,pun kurac to koriste i na nl25 i na nl50...to uvijek guraj( to vrijedi za rr)  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

00

Re: call, fold ili šavanje?

To nema potrebe zgurat. Callas ga i pustis da blefa river, ako checkira river, ti betaj.

00

25

Re: call, fold ili šavanje?

Ne vjerujem da mu je potpuni zrak u rangeu sa kojim ce nastavit blefat na riveru da bi nam taj line bio isplatljiviji (ako imamo read na villanu onda mozemo call, call). Po meni bolje zgurat turn i dobit value od handova koje dominiramo koje bi na riveru villan vecinom c/f kad promasi, a mi bi ga isplatit kad pogodi.

when you feel like quitting think about why you started..
00