Re: 5% vikend kombinacije

Drago mi je što si se javio,Max, i da vidim da si dobro. Molim te budi pametan i čuvaj glavu da možemo na kavu kad se vratiš...

00

27

Re: 5% vikend kombinacije

ma ne brini.. pa prevelik je on fish da se njemu nekaj dogodi...

a i znas i sam da se Lassie uvijek vrati kuci big_smile

p.s.
Aleksa vrati se doma... skuvala san ti pastasutu

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

28

Re: 5% vikend kombinacije

Jel ovo za preko tjedna na kraju vrijedi?? I jel onaj visak uzet kao dodatni udjel ili..?? Cisto informativno

00

Re: 5% vikend kombinacije

Naravno da vrijedi, zasada po popisu kako ga je gore napisala Teich.
Ako na višak misliš na onih 2,88$ za 1%, to sutra prebacujem na vaše račune, nisam danas stigo,sry...

00

Re: 5% vikend kombinacije

sorry kaj se nisam javio, ne radi mi net doma a i mobitel mi mekaj steka.
Ja svoje sve ostavljam za dalje....

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
00

Re: 5% vikend kombinacije

sorry kaj se nisam javio, ne radi mi net doma a i mobitel mi mekaj steka.
Ja svoje sve ostavljam za dalje....

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
00

32

Re: 5% vikend kombinacije

moje isto neka stoji... nije me bilo na netu par dana...ti vrti kako ti paše dok nedigneš neke fine pare,onda se javi:)

00

Re: 5% vikend kombinacije

ako imas koji % javi, uzet cu ja...

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: 5% vikend kombinacije

nažalost nema ništa slobodnih %

00

Re: 5% vikend kombinacije

poslao sam "zaradu"... 2,88$ za 1%
ako nešto nije u redu, javite...

00

Re: 5% vikend kombinacije

pon.                                           
3,30$+R  (3R+1A)                 ispao 2993./7052     +6,00$  (1R+1A)
Eureka 5,50€+R  (1R+1A)    ispao 47./70              +5,00€  (1R)
5,50$+R  (1R+1A)                 ispao 688./3092
1x11$ 45SnG                        1x7.                           15,75$+33,00$  (3 neodigrana SnG-a )
                                                                   ukupno  61,54$
uto.
3,30$+R  (3R+1A)                 ispao 4472./6556     +6,00$  (1R+1A)
Eureka 5,50€+R  (1R+1A)    ITM 11./65                  23,87€
5,50$+R  (1R+1A)                 ispao 885./2989
3x11$ 45SnG                         ---                             +11,00$  (1 neodigrani SnG )
                                                                   ukupno  49,41$
sri.
3,30$+R  (3R+1A)                 ispao 2688./2880     
Eureka 5,50€+R  (1R+1A)    FT  6./56                   42,62€
5,50$+R  (1R+1A)                 ispao 2688./2880     +5,00$  (1R)
1x11$ 45SnG                             ---                         +33,00$  (3 neodigrana SnG )
                                                                   ukupno  96,86$
cet.
3,30$+R  (3R+1A)                 ispao 1332./6224      +6,00$  (1R)
Eureka 5,50€+R  (1R+1A)    ispao 18./57                 
5,50$+R  (1R+1A)                 ispao 770./2911
1x11$ 45SnG                             ---                         +33,00$  (3 neodigrana SnG )
                                                                   ukupno  39,00$
pon.-cet sve zajedno 246,81       1%=2,50$

Zadnji popravljao KresimirS (25-02-2011 12:13:48)

00

37

Re: 5% vikend kombinacije

...mala napomena samo....preko vikenda cu biti u alpama negdje lomeci se na boardu pa necu biti u prilici potvrditi "vikend deal", pa sada potvrdjujem da ostavljam koliko bude od ovog preko vikenda, a ako bude nesto falilo ili bude profita rijesimo u pon.kada se vratim u zg!! Ako je to problem reci...

00

Re: 5% vikend kombinacije

np.
I tako sam si mislio da ukinemo to postanje tko želi ostati a tko ne  nego bih svima predložio da automatski udjeli ostanu dalje kod mene, a da samo u slučaju da netko više ne bude želio stejkati da mi onda javi da mu isplatim udjele. Budući paketeti bi bili u skladu za dobicima ili gubicima tako da u biti ne bude trebalo ništa doplaćivati a isplata profita,ako ga bude  wink, bila bi isto automatski.

00

Re: 5% vikend kombinacije

Otvorit ću danas novu temu u "Projektima":  "K. & Co." . 
Od sada ću tamo najaviti pakete te izvještavati o rezultatima. Tamo mi možete i postati ako želite da vam isplatim vaše udjele. U protivnom udjeli ostaju automatski za sljedeći paket.
Naravno da su i u novoj temi dobrodošli vaši komentari,prijedlozi ili sugestije...

00

40

Re: 5% vikend kombinacije

eureka je ocito bojno polje big_smile

ovi od 5,50$+R ti bash i neidu... to mozda bi trebao izbaciti... pa bi mozda stigao koji sng vise...

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: 5% vikend kombinacije

nažalost ne skupe se dovoljno ljudi za 11$ 45SnG, igram ih sve koji se otvaraju
a u 5,50$+R u tri turnira ovaj tjedana nisam uspio ostvariti unaj presudni 2xup prije ITM, ali izbacit ću ih jedno vrijeme...

Zadnji popravljao KresimirS (25-02-2011 19:00:40)

00

42

Re: 5% vikend kombinacije

I ljudi, jel se radi išta ili ništa? Ne vidim baš nekog napretka u ovih par dana što me nije bilo online.

btw, hvala na lijepim željama. inače, brojevi računa su xxxxxxxxxxxxxxxxx-xxxxxxxxxxxxxx,xxxxxxxxxxxx-xxxxxxxxxx, samo recite u banci da sam vas ja poslal.

00

43

Re: 5% vikend kombinacije

max ne kakaj cim imas internet i nije tako lose dole tongue

00