Tema: Deep stack u NL holdemu kako prilagoditi igru i šta ne raditi.

Bio bih opet zahvalan nekom od majstora da malo obradi temu. Ima puno okolo za čitat ali bih radije tu na forumu na našem jeziku.

Hvala unaprijed

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: Deep stack u NL holdemu kako prilagoditi igru i šta ne raditi.

deepstack ? turnir ili cash ?  I asjum cash ali ..   (mozda mislis na oni WSOP od 20$ sta bude na starsima 30min leveli, 5k stackovi smile )

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Deep stack u NL holdemu kako prilagoditi igru i šta ne raditi.

ups... ovo je pitanjce namjenjeno za Cash game 6max NL holdem kada smo poduplali početni stack 1 ili više puta.

Zadnji popravljao Dirk_Diger (24-02-2011 15:49:49)

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: Deep stack u NL holdemu kako prilagoditi igru i šta ne raditi.

nije dobro light 6-bet shipati, iako je potrebno balansirati range i pratiti game flow  :card_club

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
00

5

Re: Deep stack u NL holdemu kako prilagoditi igru i šta ne raditi.

Ocite stvari su: puno veci implied oddsi (i reverse implied oddsi), TP handovi padaju u vrijednosti, SC rastu, pozicija postaje jos vaznija, treba znat pot kontrolat, odluke postaju teze jer se igra i river.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Deep stack u NL holdemu kako prilagoditi igru i šta ne raditi.

4bet size povečaš jer ak 4betaš 2-2,5x daješ dobre oddove za call protivniku.

3betaš u poziciji likove s duplim stackom ko luđak jer će im teško biti igrati OOP deep.

00

7

Re: Deep stack u NL holdemu kako prilagoditi igru i šta ne raditi.

dobra tema. mene muči kako igrati sa deep stackovima na flopu kad imam monster draw?

npr. imam A :card_club Q :card_club , flop je J :card_club T :card_club 5 :card_heart, i recimo da igram protiv dvojice igraca, jedan ima 200bb-a, drugi 100bb-a, ja 200bb-a. i recimo da ovaj od 200bb-a igra prvi i beta 2/3 pota. da li callam? da li rejzam do neke cifre? ima li all-in ikakvog smisla? ako nema, u kojim situacijama ima? sto ako je jos igraca u igri?

i naravno, bitna je preflop akcija, pa eto onda ako se nekom da, neka napise kako bi trebalo igrat tu situaciju ovisno o razlicitim preflop akcijama. hvala smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Deep stack u NL holdemu kako prilagoditi igru i šta ne raditi.

Opčenito, ne samo u igri s deep stackovima, bolje je callati s monster drawovima. To je zato jer ne želite otjerati ljude s manjim drawovima i dajete im da ostaju s sabijim handovima i blefovima. Ako rejzaš i dobiješ rerejz (ili allin) najčešće ćeš biti flip. Callanjem prikrivamo hand, a uvijek možemo kasnije blefat.

00

9

Re: Deep stack u NL holdemu kako prilagoditi igru i šta ne raditi.

Hvala roba na odgovoru i pojasnjenju  smile  Cesto mi se zna dogoditi i to da rejzam, dobijem call i onda fulam turn i odjednom se nadjem u nezahvalnoj situaciji. Dobivao sam razlicite savjete inace za tu situaciju, pa sam manje-vise i igrao svakako... Thx.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

10

Re: Deep stack u NL holdemu kako prilagoditi igru i šta ne raditi.

Otvori se na buttonu stisni se  utg, je moj savjet, ako su manijaki u blindovima napadaj u valovima jer ces ih stackat ko sasav. Pazi na robote, to su ljudi koji se ne prilagodjavaju, da neides ti wide protiv njih jer oni ce ako su manijaci ostat manijaci, no opasniji su oni roboti s 10VPP 10 PFR, akosi ga stealao 20 puta za redom i on je foldao, pa sad  ti stealas na buttonu s AQ a on te rerejza, nemoj ni pomisliti da je AQ top hand, minimalno tighter tamo ima AK...

Eto to je moj savjet

00