Tema: punomoc na kartici

ovako... stara mi ima VISA ELECTRON karticu u pbz-u... ja sam tu karticu dodao na svoj moneybookers account i verificiro ju (skinuli su mi €2.09 i prihvatili su mi tu cifru kad sam je upisao)... sad kad pokusam isplatit lovu pise da mi kartica nije verificirana i da lovu mogu jedino prebaciti u banku na racun a ne na tu karticu... kako da je verificiram je prvo pitanje...

drugo... imam punomoc na toj istoj kartici... jer ja tu karticu mogu dodati pod svojim imenom?? oce to bit neki problem kod isplate ako budu isplacivali na moje ime, a ne na njeno... jer sam htio da mi i na moneybookersu bude moje, a ne njeno ime...

unaprijed hvala!!

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: punomoc na kartici

Ja mislim da bi ti najjednostavnije bilo otvorit karticu na svoje ime i onda si miran jer mislim da ćeš ovako uvijek imati nekih sitnih komplikacija.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

3

Re: punomoc na kartici

i mislio sam ju otvorit... al ona ima vec otvorenu pa sam konto neku sitnu lovu isplatit cisto da probam kako to funkcionira...

*EDIT*
a ako mogu njenu tu karticu preko svog imena koristit bez ikakvih problema onda mi je nepotrebna zajebancija to da otvaram svoj vlastiti racun...

Zadnji popravljao kriss (27-02-2011 23:42:43)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub