Tema: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/baneri/POKER770-uplati-20-primi-20.png

Na Poker770 nikad kraja iznenađenjima. Osim odličnih freerollova i besplatnog bankrolla, prvom uplatom od samo $20 ćete dobiti još $20 potpuno besplatno i bez ikakvih uvjeta.

Više...

00

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

roba59 napisao:

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/baneri/POKER770-uplati-20-primi-20.png

Na Poker770 nikad kraja iznenađenjima. Osim odličnih freerollova i besplatnog bankrolla, prvom uplatom od samo $20 ćete dobiti još $20 potpuno besplatno i bez ikakvih uvjeta.

Više...

steta kaj su to tek sad uveli a ja sam prvu uplatu napravio prije mjesec dana  sad

Fire walk with me

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

Koliko sam skužio, bez obzira na onaj free bankroll tj. početnih 25$ , mogu dobiti i ovih 20$ besplatno ukoliko 20$ uplatim. 1.Jel da uplatim normalno kada se ulogiram na Poker770 preko accounta kojeg već imam ili moram na neki posebni link da bi me mogli prepoznati da sam preko Pokerpro-a?   2.Jel i za ovu uplatu od 20$ vrijedi uklanjanje limita tj. ako ne vrijedi(s obzirom da je bilo 30$ uplata za uklanjenje ako se ne varam) jel mogu uplatiti 30$ i onda dobiti ovih 20$ besplatno+uklanjeje limita?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

E da, zaboravio sam, za tih 20$ ne moram čistiti nikakav dodatan bonus tj. skupljati bodove kao za free bankroll?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

samo uplatiš i sjedne ti 20$, bez ikakvih uvjeta i maknu se limiti, barem je bilo tak kod mene
i  uz free bankroll, sve dobiješ, ja sam za svaki slučaj uplato 30$  pa su mi uz free 20$ i izbrisali limit tongue

Zadnji popravljao rokec361 (26-02-2011 15:44:45)

00

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

rokec361 napisao:

samo uplatiš i sjedne ti 20$, bez ikakvih uvjeta i maknu se limiti, barem je bilo tak kod mene

Jesi već imao onaj free bankroll od 25$? Znači uplatio si 20$ koji su ti se nadodali na lovu od free bankrolla+20$ gratis od Poker770 +maknuli su se limiti?? Sve si objasnio u 1. postu, al reko, da provjerim jel to to da neš ne zaj****. smile

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

Tako je. Ako uplatiš dobiješ insta 20$. Za uklanjanje limita nisam siguran, ali mislim da se uklone.

00

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

roba59 napisao:

Tako je. Ako uplatiš dobiješ insta 20$. Za uklanjanje limita nisam siguran, ali mislim da se uklone.

hvala

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

Hm... meni je račun u funtama. Jel ja trebam 20 funti ili 20 $ depozitat. Tj. mislio sam depozitat 20 funti da se ne mučim sa preračunavanjem pa nek mi na to šipnu 20$. Pretpostavljam da nije problem ak šipnem više love, svejedno će prepoznat uplatu i uplatit mi 20$ bonusa?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

10

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

Možeš više.

00

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

Gdje se mogu vidjeti osvojeni bodovi na pokeru770 ?

Power is nothing without control !
00

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

mbozic3 napisao:

Gdje se mogu vidjeti osvojeni bodovi na pokeru770 ?

Cashier-vip status

00

13

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

uplatio sam, ali ovo mi je prihvaćeno kao početni bonus(first deposit)

nedugo nakon uplate zove me neki njihov operater i kaže da moram poslat kopiju osobne, te obe strane  kartice s koje je uplaćeno(?!?) xD
ako ima pošaljem sliku kartice (s obje strane) mogu šta hoće sa mojom lovom -_-'

00

14

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

sakriješ srednjih 6 znamenki s prve strane i zadnjih 3 s zadnje strane.

00

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

Vidiš, ja to nisam radil big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

16

Re: Uplati $20 - primi $20 BESPLATNO

u vrlo kratkom roku je sve sređeno, jedini je problem šta mi nisu maknuti limiti, jel se to trebam njima obratit ili?

00