26

Re: HSP-S07 EP1

Tonac napisao:

Ja mrzim Viffera, lik me posebno nervira... a nije mi ni ta "zenska" Selbst simpaticna  smile

+1

00

27

Re: HSP-S07 EP1

daj se vise jebeno odlucite.. Ona calla s QQ i to je uzasno lose, doyle folda QQ na 3x overbet i to je uzasno lose.. Je nekako lagano bit pametan kad se vide rezultati... Ne govorim nista ko je odigro lose ko dobro jer me boli briga, al glupo je komentirat poteze igraca koji su na 20x visem levelu od nas, i govorit kako su glupi ko kurac

00

28

Re: HSP-S07 EP1

lupac napisao:

Vrhunski?
Ne znam bas. Esfandiari je tu lako mogao imati AK umjesto AQ, callao bi i spusila bi 2 BI u prvoj orbiti i bye, bye Venesa

A da je baba musko zvala bi se Dusko

00

Re: HSP-S07 EP1

viffer je car,lik kolje sve kad nema 3 najbolja igraca na svijetu(zna se koji su)

00

Re: HSP-S07 EP1

Ovo je užasno, sve. Od lineupa preko komentatora do ovih jebeno glupih polukrug stolova. Ovo više nije HSP.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

31

Re: HSP-S07 EP1

hmm POKER JE PROPAO.

in before MAGIC JE PROPAO

00

32

Re: HSP-S07 EP1

Tilt napisao:
lupac napisao:

Vrhunski?
Ne znam bas. Esfandiari je tu lako mogao imati AK umjesto AQ, callao bi i spusila bi 2 BI u prvoj orbiti i bye, bye Venesa

A da je baba musko zvala bi se Dusko

Whatever, ali ovo je daleko od vrhunskog poteza

00

33

Re: HSP-S07 EP1

Mirari napisao:

jel lipša ona ili kara scott?

vanesa i cara scot?

lol?


Tonac napisao:

Ja mrzim Viffera, lik me posebno nervira... a nije mi ni ta "zenska" Selbst simpaticna  smile

al vifer je bas kralj big_smile

00

34

Re: HSP-S07 EP1

i meni je vifer žešći lik al za ovim stolom on će dominirat, a od svega će vjerojatno najviše koristi imati gospon barry(tag + pokoji move)

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: HSP-S07 EP1

Viffer car,stvarnos sto je netko napisao,dominira kad nema top3 igraca. Nisam jos cijelu epizodu pogledao,nemogu komentirati komentatora,ali mislim da nije kriminalno. Srecom imamo PAD ako hsp propadne:)

00

36

Re: HSP-S07 EP1

Neznam, meni Viffer nije kralj nego imbecil, prica kao imbecil, ponasa se kao imbecil i igra kao imbecil ali smrad ima sreće i nikako da crkne!! jedino sto me smiri nakon sto papak preživi neki all-in je epizoda 2M2M gdije mu je Rosenkrantz uzeo 300k... to uvijek sa gustom pogledam smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: HSP-S07 EP1

vifer je naporan u pizdu materinu. Bary me tilta kako easy folda QK i slicno. Oni transvestit super igra al oni QQ je treba foldat, no vjerojatno su mu napunili glavu prije igre da je lik sulud sta je i rekla, pa je call opravdan. Doyle grozno.

komentator je gori od ikoga sta su mogli nac. Bolje da su uzeli bilo kojeg random online igraca nemora cak bit ni online pro bolje bi vodio i vjerojatno razumio pkr.

Sve u svemu da nisu ovakvi gambleri bilo bi dosadno, ovako je dosat gledljivo.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: HSP-S07 EP1

Evo pogledao cijelu epizodu, da komentator je dosadan,ima neki bezveze naglasak,prica sta ne treba,los humor. Nadam se da ce ih Viffer sve razje..., te da ce Daniel konacno u plusu zavrsit. Galfond isto garantira dobru igru,moglo bi bit ok kasnije.

00

39

Re: HSP-S07 EP1

kero1987 napisao:

Ne znam za vas ali je Vanessa seksi lol, najbolja zenska poker igracica(po izgledu), komentator je grozota

se šališ ili? jel ja se smijem

00

40

Re: HSP-S07 EP1

ja ne znam sta bi reko, ima i minuseva i pluseva, ali puno vise minuseva. u prvom redu komentator... ajme boze grozote, nije ni do koljena gabe-u. lose fore, lose kuzi igru. ono "mozda je doyleu proslo glavom kako je vanessa naletila na set trojki pa je zato foldao", lol.

sto se igre tice, ocekivao sam uzas, pa je to zato plus, znaci iznenadili su me ugodno, bar ima akcije. ovi novi su donkiji, stari su na visini zadatka. meni su smjesniji ovi s ove teme koji napadaju vanessu i doylea kako su lose odigrali odredjene ruke. da, mi znamo o cem su oni sve razmisljali, sto sve znaju o protivnicima, kojim informacijama raspolazu i zasto su donijeli odluke koje su donijeli. gledam ove serije (hsp, pad i ostale) iskljucivo radi zabave, ne zato da naucim nesto, jer mi ne mozemo znati sve ono sto oni znaju.

takodjer, ne znam jel se to tocno vidjelo da je to doyle u roku odmah bacio QQ, al mozda je razmisljao 5 minuta o tome pa bacio al je izrezano, tako da mi je smjesno i govoriti da je insta-foldao.

zanimljivo kako je vanessa lose gurala sa QQ jer je imao set, ali je i lose gurala sa AQ jer je antonio mogao imati AK. uvijek je lose gurala lol. chill out i uzivajte u showu.

cekam galfonda i negreanua najvise, mogla bi ovo bit i zanimljiva sezona.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: HSP-S07 EP1

Kara Scott je dobra.

00

42

Re: HSP-S07 EP1

e da, najvise me iznervirao onaj komentar od tog norma, kao vidite, klein ce svoje dobitke dati u charity, a esfandiari potrositi na velike satove. LOL. tko je postavio tu budalu da komentira.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: HSP-S07 EP1

stu napisao:

e da, najvise me iznervirao onaj komentar od tog norma, kao vidite, klein ce svoje dobitke dati u charity, a esfandiari potrositi na velike satove. LOL. tko je postavio tu budalu da komentira.

Ne znam zašto bi te to iznerviralo.

Na kraju krajeva istina je.

00

44

Re: HSP-S07 EP1

salemetal napisao:
stu napisao:

e da, najvise me iznervirao onaj komentar od tog norma, kao vidite, klein ce svoje dobitke dati u charity, a esfandiari potrositi na velike satove. LOL. tko je postavio tu budalu da komentira.

Ne znam zašto bi te to iznerviralo.

Na kraju krajeva istina je.

zato sto prikazuje esfandiaria ko neku bezosjecajnu budalu. po meni nije ni najmanje profesionalno tako nesto izjaviti. sta on zna gdje esfandiari trosi svoj novac, da li i on daje ili ne daje u dobrotvorne svrhe, i sta ga briga uopce.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: HSP-S07 EP1

stu napisao:

ja ne znam sta bi reko, ima i minuseva i pluseva, ali puno vise minuseva.

   FUJ FUJ FUJ FUJ

jgsklgnsfnbmčldyfbsdm<vk lydnyčlgggdrgdghjfhjfjfnhfthtdnh

kako moš tako napisat  . ajmeeeeeeeeeeee

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: HSP-S07 EP1

stu napisao:

takodjer, ne znam jel se to tocno vidjelo da je to doyle u roku odmah bacio QQ, al mozda je razmisljao 5 minuta o tome pa bacio al je izrezano, tako da mi je smjesno i govoriti da je insta-foldao.

zanimljivo kako je vanessa lose gurala sa QQ jer je imao set, ali je i lose gurala sa AQ jer je antonio mogao imati AK. uvijek je lose gurala lol. chill out i uzivajte u showu.

1. obv da nisu izrezali sta ti je. Nikad nisu rezali takve stvari.
2. zasto bi AQ bio los šip. Super shove je to po meni. Zenska (gle ironije) ima muda. To sta je to 200k je nimalo ne dira jer ona zna sta je light 5bet shove. Ocito da igra online. Imala je read i svaka joj čast sto je vjerovala instiktu.

Njen call se moze opravdat time da je vjerojatno cula svakakve price o onom donku, kojeg smo svi vidili kako je kasnije igra. Samo se siti onog rejza sa A8 vs esfandiaria. Znaci tip je donk i overvaluea ruke bas pun kurac, sto se kasnije vidilo, i ona je vjerojatno doznala tu informaciju sta je i rekla u intervjuu.
Zamisli da ti imas dame na onakvu akciju protiv nekog villiana koji igra 80/70  i kojem ništa nije jasno.

Mislim da je ipak doyleov fold preloš. Ne vidim po čemu je on mislio da ga riba beata tu.. Iz historya za stolom sta je igra sa njim moga je samo zakljucit da tip nema nista cime mu moze naudit. Iz prica ako ih je cua prije takodjer nemoze znat nista osim da tipu nista nije jasno. Nije mi jasan doyleov fold.

Zadnji popravljao chillin (28-02-2011 16:28:13)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: HSP-S07 EP1

salemetal napisao:

Kara Scott je dobra.

+100 big_smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

48

Re: HSP-S07 EP1

chillin napisao:
stu napisao:

ja ne znam sta bi reko, ima i minuseva i pluseva, ali puno vise minuseva.

   FUJ FUJ FUJ FUJ

jgsklgnsfnbmčldyfbsdm<vk lydnyčlgggdrgdghjfhjfjfnhfthtdnh

kako moš tako napisat  . ajmeeeeeeeeeeee

lol  lol hm, minusa? inace ja znam bit osjetljiv na gramatiku pa mi je sad cudno da je netko na moju gramatiku osjetljiv big_smile ja sam npr. alergican na "sumljam" uffffffffffffffffffff

chillin napisao:
stu napisao:

takodjer, ne znam jel se to tocno vidjelo da je to doyle u roku odmah bacio QQ, al mozda je razmisljao 5 minuta o tome pa bacio al je izrezano, tako da mi je smjesno i govoriti da je insta-foldao.

zanimljivo kako je vanessa lose gurala sa QQ jer je imao set, ali je i lose gurala sa AQ jer je antonio mogao imati AK. uvijek je lose gurala lol. chill out i uzivajte u showu.

1. obv da nisu izrezali sta ti je. Nikad nisu rezali takve stvari.
2. zasto bi AQ bio los šip. Super shove je to po meni. Zenska (gle ironije) ima muda. To sta je to 200k je nimalo ne dira jer ona zna sta je light 5bet shove. Ocito da igra online. Imala je read i svaka joj čast sto je vjerovala instiktu.

1.hm, pa bilo je slucajeva kad je netko razmisljao 10 minuta, normalno da ce to rezati. ovdje je doyle mozda razmisljao 2-3 minute, a oni su okrenuli na njega vec kad je bio pri kraju... a mozda je stvarno bio insta-fold, sta ja znam.
2.pa ja ne mislim da je ista od tog lose big_smile ja mislim da su smijesni oni koji komentiraju kako je to lose. as far as we know, vanessa je samo donijela one odluke koje su joj se tog trena ucinile najboljima. koliko mi znamo o tom donku (koji je drzao 33) na temelju ovog filmica, a koliko je vanessa znala o njemu, valjda je bar malo trazila i informirala se prije igre, mislim meni je smijesno opce raspravljati o tome jel donijela dobru odluku ili nije.
i def se slazem s ovim ostalim, imala je muda (LOL) i po meni je dobro odigrala.

chillin napisao:

Mislim da je ipak doyleov fold preloš. Ne vidim po čemu je on mislio da ga riba beata tu.. Iz historya za stolom sta je igra sa njim moga je samo zakljucit da tip nema nista cime mu moze naudit. Iz prica ako ih je cua prije takodjer nemoze znat nista osim da tipu nista nije jasno. Nije mi jasan doyleov fold.

a sta ja znam, da je frajer imao AA ili KK, rekli bi "wow, kako doyle zna znanje". to mi je opet glupo. opet se ponavljam ko papagaj, sta mi znamo sta on ima u svojoj glavi, odigrao je live igre u zivotu koliko svi mi necemo zajedno odigrati, imao je feeling da frajer ima to sto reprezentira (AA,KK) i napravio je odluku za koju je smatrao da je najbolja. mislim, ovo je forum, jasno da svatko ima pravo na svoje misljenje big_smile ali kuzi se valjda sta ocu rec i zasto mi je to smijesno. nhf peoplesi..

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: HSP-S07 EP1

Koliko ste se raspisali sad mi nema druge nego da i sam pogledam na kaj to lici..

Karam Scott je uvijek dobra..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: HSP-S07 EP1

stu napisao:
chillin napisao:
stu napisao:

ja ne znam sta bi reko, ima i minuseva i pluseva, ali puno vise minuseva.

   FUJ FUJ FUJ FUJ

jgsklgnsfnbmčldyfbsdm<vk lydnyčlgggdrgdghjfhjfjfnhfthtdnh

kako moš tako napisat  . ajmeeeeeeeeeeee

lol  lol hm, minusa? inace ja znam bit osjetljiv na gramatiku pa mi je sad cudno da je netko na moju gramatiku osjetljiv big_smile ja sam npr. alergican na "sumljam" uffffffffffffffffffff

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=3852

rofl

Zadnji popravljao chillin (28-02-2011 21:58:27)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00