Tema: 80 $ na Full Tilt-u za 400 kn na tekuci!

evo, mislim da je iz naslova sve jasno...

00

Re: 80 $ na Full Tilt-u za 400 kn na tekuci!

mislim da nemozes isplatiti sve posto nisi skupio dovoljan broj bodova..cisto sumnjam da je 100 bodova dovoljno..a ako nisi skupio dovoljno bodova mozes isplatiti samo sto je iznad pocetnih 50$,dakle,mozes nekome poslati samo 30$..tako sam ja barem na starsu,isto preko PS-a

00

3

Re: 80 $ na Full Tilt-u za 400 kn na tekuci!

pa citao sam na onom forumu da kad imas 100 bodova da onda ako uplatis nesto da mozes i podignuti...zato sam bas i napisao da li zna tko tocno da li ja mogu transferirati nekome drugome te novce ako imam samo 100 bodova...da ne bi bilo da sam htio nekoga zeznut...a ako ne mogu tako se dog s nekim clanom ovog foruma, da li zna tko da li ja mogu te novce dignut preko svoje kartice od ziro racuna (imam ona tri br otraga)...ako znas nesto vise mozes odg u onu temu koju sam otvorio da ne bo ovdje bilo off topic...a ako mogu transferirat te novce, onda ova ponuda jos uvijek stoji za sve zainteresirane...

00

Re: 80 $ na Full Tilt-u za 400 kn na tekuci!

Krpa4 napisao:

pa citao sam na onom forumu da kad imas 100 bodova da onda ako uplatis nesto da mozes i podignuti...zato sam bas i napisao da li zna tko tocno da li ja mogu transferirati nekome drugome te novce ako imam samo 100 bodova...da ne bi bilo da sam htio nekoga zeznut...a ako ne mogu tako se dog s nekim clanom ovog foruma, da li zna tko da li ja mogu te novce dignut preko svoje kartice od ziro racuna (imam ona tri br otraga)...ako znas nesto vise mozes odg u onu temu koju sam otvorio da ne bo ovdje bilo off topic...a ako mogu transferirat te novce, onda ova ponuda jos uvijek stoji za sve zainteresirane...

Treba ti 1000 FTP da mozes rasplagati sa tom lovom, odnosno 100 FTPa ako radis deposit sto ti nisi napravio. Znaci mozes transferirati samo ovih 30$.

p.s. Dok radis deposit (bit ce ti prvi), napravi sto veci da iskoristis 100% FIRST DEPOSIT bonusa (do 600$).

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00