Re: PayNoRake?

lovac forex napisao:

Samo da napomenem, igrao sam sad na pokerstarsu i uspredio. Izgleda da nije stvar da su tu loši igrači, nego karte nisu namještene. Na Paynorake kada imate 82% šanse za dobiti toliko posto puta i dobivate. A ne da sa 82% dobivate 40-50% kao na pokerstarsu.

+1

00

Re: PayNoRake?

Prije 18 dana sam trazio isplatu 100$, jos nije doslo, ovaj put im nisam slao mail. Al bar im stolovi nisu namjesteni kao na jokestarsu.

00

Re: PayNoRake?

lovac forex napisao:

Prije 18 dana sam trazio isplatu 100$, jos nije doslo, ovaj put im nisam slao mail. Al bar im stolovi nisu namjesteni kao na jokestarsu.

lol  lol  lol  RIGGED  lol  lol  lol

00

Re: PayNoRake?

kog brga za lovu bar te ne varaju smile

00

Re: PayNoRake?

lovac forex napisao:

Prije 18 dana sam trazio isplatu 100$, jos nije doslo, ovaj put im nisam slao mail. Al bar im stolovi nisu namjesteni kao na jokestarsu.

lovac forex napisao:

Prije 18 dana sam trazio isplatu 100$, jos nije doslo, ovaj put im nisam slao mail. Al bar im stolovi nisu namjesteni kao na jokestarsu.

Jučer sam poslao mail, spomenuo forum. Danas sam vidio da je novac došao.

00

Re: PayNoRake?

Zar nitko ne igra na 5050 poker, tamo je rakeback 55 posto, kojih dobijes na kraju svakog mjeseca...
A za nocne ptice koje vole turnire i zele izgraditi bankroll ima idealan turnir u 5 ujutro, ulaz je 5, 5 eura, freezout... 3000chipova, 15 minuta levels, igraci su ubi boze...
Ali sto je najzanimljivije nijednom dosad nije bilo 100 igraca koliko je potrebno da oni vrate ulozeno, posto je turnir garanted 500 eura..
Prijavi se od 50 do 85 igraca, nikad vise, tako da su matematicki sanse na strani igraca.

00

Re: PayNoRake?

check_fold napisao:

Zar nitko ne igra na 5050 poker, tamo je rakeback 55 posto, kojih dobijes na kraju svakog mjeseca...
A za nocne ptice koje vole turnire i zele izgraditi bankroll ima idealan turnir u 5 ujutro, ulaz je 5, 5 eura, freezout... 3000chipova, 15 minuta levels, igraci su ubi boze...
Ali sto je najzanimljivije nijednom dosad nije bilo 100 igraca koliko je potrebno da oni vrate ulozeno, posto je turnir garanted 500 eura..
Prijavi se od 50 do 85 igraca, nikad vise, tako da su matematicki sanse na strani igraca.

kakav je promet na cashu? Nl50 i dalje?

00

Re: PayNoRake?

check_fold napisao:

Zar nitko ne igra na 5050 poker, tamo je rakeback 55 posto, kojih dobijes na kraju svakog mjeseca...
A za nocne ptice koje vole turnire i zele izgraditi bankroll ima idealan turnir u 5 ujutro, ulaz je 5, 5 eura, freezout... 3000chipova, 15 minuta levels, igraci su ubi boze...
Ali sto je najzanimljivije nijednom dosad nije bilo 100 igraca koliko je potrebno da oni vrate ulozeno, posto je turnir garanted 500 eura..
Prijavi se od 50 do 85 igraca, nikad vise, tako da su matematicki sanse na strani igraca.

Ne mogu naći gdje piše za rake. Čini mi se 888 poker dobar za probati. Rake nije veći od riggedstarsovog, a postoji šansa da njihovi stolovi nisu rigged.

00

Re: PayNoRake?

nista nije rigged osim ipokera

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: PayNoRake?

Promet je solidan na tim limitima, najveci je na nl100...
Po danu bude po 20ak stolova, ali je ubjedljivo najbolje vrijeme za igru od 4 do 10 ujutro, kada na tim limitima bude otvoreno samo po 4-5 stolova.
U tom periodu prakticno nema sanse da izgubis.
A to kako se namjesta rakeback nemam pojma, to mi je uradio prijatelj, budem ga pitao.
888 poker ti je ista mreza kao i 5050.

00

36

Re: PayNoRake?

zamorano11 napisao:

nista nije rigged osim entractiona

fyp

00

37

Re: PayNoRake?

check_fold napisao:

888 poker ti je ista mreza kao i 5050.

Nije. 5050 je microgaming (kao Unibet), a 888 je druga mreža.

00

Re: PayNoRake?

check_fold napisao:

Promet je solidan na tim limitima, najveci je na nl100...
Po danu bude po 20ak stolova, ali je ubjedljivo najbolje vrijeme za igru od 4 do 10 ujutro, kada na tim limitima bude otvoreno samo po 4-5 stolova.
U tom periodu prakticno nema sanse da izgubis.
A to kako se namjesta rakeback nemam pojma, to mi je uradio prijatelj, budem ga pitao.
888 poker ti je ista mreza kao i 5050.

ako se ne varam 5050 je na microgamingu

888 je obv na 888 networku

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: PayNoRake?

Je, pogrijesio sam.
Pomjesao sam 888 sa red pokerom.

00

Re: PayNoRake?

Jel ima kakvih novosti vezano za ovu stranicu paynorake... veći promet, igrači, softver???

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00