51

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

Joj sto je ovo zbrkano... hmm

Znaci,ja igram NL10,4 ili 6 stolova...i sad ako hocu sudjelovati mora se prijaviti na LOW do 8 stolova,samo jos biram da li cu uplatiti 50$ ili 200$ ili obe kategorije? I na kraju mjeseca svi koji ispune zadatak u LOW 50$ dijele medjusobno pare od onih koji nisu ispunili zadatak u LOW 50$,i isto tako i za LOW 200$?

Primjer:u LOW 200 nas bude samo 2 i ako jedan ne ispuni uvjete,ovaj drugi koji je ispunio dobije 200$ (+ svojih 200$)?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

52

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

Dobro si shvatio.

00

53

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

Prijavljujem se i ja onda za Low50 i Low200 do 8 stolova.

Sad sam krenuo na posao,pa shipnem $$$ sutra...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

54

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

Oke, samo napiši šta igraš, na kojem sajtu i koji ti je nick.

00

55

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

Cro8173,Pokerstars,NL10,4-6 stolova

Znaci ovo sto sam odigrao u ovih 5 dana vrijedi?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

56

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

Vrijedi

00

57

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

roba59 napisao:
djuma napisao:

igrat ću rush nl10, 4 stola 6max i 2 stola FR... ulažem 50$, nick joker_1811

To ti spada pod 17+ stolova. Koju kategoriju biraš (LOW, MED ili HIGH)?


idem prvo isprobati, javim sutra/preksutra u koju ću grupu

00

58

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

roba59 napisao:
cass1ni napisao:

pošto ovaj forum ipak ima manje korisnika od 2+2 možda bi bilo dobro napraviti samo 3 kategorije (low, medium i high), a ne 6 (low50, low200, med50, med200, high50 i high200), pa da svako dobije povrat u % onoga što je uplatio u kategoriju
takvom raspodjelom možemo biti fleksibilniji s uplatom (recimo bilo koji okrugli broj od 50-500), a mislim da bi bilo bolje da je čim više ljudi u svakoj kategoriji

Razmišljao sam o tome. Ima jedna velika mana u tome.
Ako netko recimo ide na SNE i mora raditi 200k handova mjesečno. Okladi se na sigurno za LOW i MID i uloži puno love. Onda će zbog takvog na kraju svi manje dobiti jer im on ruši koeficijent isplate. A ako već želi može uložiti u 2 kategorije po 50 i 200 i nikome neće rušiti koeficijent.
.

neće ako to riješite na ovaj način:

imena                           stanje na kraju mjeseca                    uplata                      isplata                      koliko je u +
pero                                    uspio                                               100                           200                              100   
mišo                                      nije                                                200                               0                                 0
šime                                    uspio                                               400                           800                              400
karlo                                   uspio                                              1000                         1700                             700
duje                                     nije                                                 300                              0                                  0
rajko                                   nije                                                 700                               0                                 0


objašnjenje:
PRVI KRUG: Počinjemo gledat od najmanjeg uloga koji je uspio, to je pero
pa onda uzmemo toliko od svih igrača(ako neko ima manje nema veze,bitno je samo da ovi koji dijele(koji su uspjeli) da su isto uložili),što bi značilo da su sad njih trojica uložili po 100 i oni djele od ostalih igrača uplate
znači svi se ulozi ti zbroje i dijele sa 3,pošto je troje dobitnih
Znači svaki dobiva po 200

DRUGI KRUG:
NAPOMENA:Svim igračima oduzmemo 100 jer smo to obračunali u prvom krugu
Gledamo sljedečeg dobitnog igrača s najmanjim ulogom,a to je šime koji nakon prvog kruga ima 300
u ovom krugu su šime i karlo uložili po 300 i dijele od drugih igrača koji nisu uspijeli ulog
a to su mišo sa 100,duje sa 200 i rajko sa 600
sve to zbrojimo i podijelimo sa 2,jer su dve dobitna igrača i vidimo da je svako zaradio 600

TREČI KRUG:
NAPOMENA:svim igračima smanjimo ulog sad i za drugi krug
gledamo sljedečeg dobitnog,a to je u ovom slučaju karlo sa 600 (1000-100 iz prvog kruga - 300 iz drugog kruga)
te rajko kojem je ostalo 300 a nije uspio
Znači karlo je zaradio 900

                   PRVI KRUG              DRUGI KRUG            TREČI KRUG                              UKUPNO
PERO              200                                                                                                         200
ŠIME               200                            600                                                                       800
KARLO            200                            600                         900                                      1700       


ps.nemojte komentirat pravopisne pogreške  smile

Zadnji popravljao nicpa (06-03-2011 01:19:39)

00

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

trebalo mi je cca 5 minuta da skužim o čemu nicpa piše smile
ali da ja sam za to jer mislim da je svima u interesu da je čim više ljudi u svakoj kategoriji

00

60

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

meni je trebalo sat vremena da to napisem na nacin da svi mogu skuzit,a cilj toga je da bude vise igraca,meni je ovo super ideja
al nazalost nemam vremena toliko ovaj mjesec da igram tako da nazalost necu sudjelovat,al nadam se da bit sve vise i vise igraca iz mjesec u mjesec!

00

61

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

obv r1gg3d, Full Tilt, LOW do 16, rush 4 stola, NL50, ulažen $50 i $200

KOCKA!
00

62

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

Jako lijepo sve vi to pišete. Samo tko će to vodit, računat i sve ostalo kaj ide uz to?

00

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

roba59 napisao:

Jako lijepo sve vi to pišete. Samo tko će to vodit, računat i sve ostalo kaj ide uz to?

drmarac  cool

00

64

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

roba59 napisao:

Jako lijepo sve vi to pišete. Samo tko će to vodit, računat i sve ostalo kaj ide uz to?

Sta ide u opis posla? i koliko se moze ukrast? big_smile

00

65

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

jedno pitanjce, prijavio sam se  za 17+ stolove... jel problem ak danas  navecer  igram samo 3-4 stola casha jer  cu igrat  SM pa  da mi nebude  dosadno ak samo taj jedan turnir budem igrao,umrijet cu od  dosade,a  naravno nemogu igrat  17+ i SM

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

66

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

Joj, još nisi skužio.... Možeš ti igrati manje stolova. 17+ znači da možeš igrati kolko želiš u bilo kojem trenutku. A recimo do 12 znači da može igrač igrati maximalno 12 stolova.

00

67

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

hihi nazivcirao sam robu  lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

68

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

Pogledajte da li sam dobro napravio listu:

LOW - $50
cass1ni, tilt. 16 stolova (poslan escrow)
zamorano, 8 stolova
Cro8173,Pokerstars (Cro8173), do 8 stolova
Vice, Full Tilt (obv r1gg3d), LOW do 16, rush 4 stola

LOW - $200
zamorano, 8 stolova
Bile,Pokerstars (Cro8173), do 8 stolova (poslan escrow)
Vice, Full Tilt (obv r1gg3d), LOW do 16, rush 4 stola

MEDIUM - $50
puki986, pokerstars, 17+ stolova (poslao escrow)
roba59, pokerstars (fakker11), 16 stolova (poslao escrow)

MEDIUM - $200
niveaformen, ongame (epskinick), 8 stolova
roba59, pokerstars (fakker11), 16 stolova (poslao escrow)

HIGH - $50
puki986, pokerstars, 17+ stolova (poslao escrow)
roba59, pokerstars (fakker11), 16 stolova (poslao escrow)

HIGH - $200
niveaformen, ongame (epskinick), 8 stolova
roba59, pokerstars (fakker11), 16 stolova (poslao escrow)

00

69

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

roba59 napisao:

LOW - $50
cass1ni, tilt. 16 stolova (poslan escrow)
zamorano, 8 stolova
Bile,Pokerstars (Cro8173), do 8 stolova
Vice, Full Tilt (obv r1gg3d), LOW do 16, rush 4 stola

FYP

Nije neka greska,ali nek bude sve po ps-u...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

prijavljujem se za LOW 50$
nick zocica88, pokerstars, 16 stolova. racunaju mi se samo nl5 ruke.
poslo 50$ na fakker11

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

71

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

roba59 napisao:

Jako lijepo sve vi to pišete. Samo tko će to vodit, računat i sve ostalo kaj ide uz to?

ja cu to vodit,to mi je max 1h posla,moram i ja dat neki doprinos forumu!

recimo da bude igraca duplo vise nego  na mom primjeru  po kategoriji, pa sta mislis da mi se dalo, to objasnjavat zato sto nemam pametnijeg posla ili zato sto mi se sama ideja o tom projektu svidjela,al glupo je kad u svakoj kategoriji su po dvojica il trojica!

Zadnji popravljao nicpa (06-03-2011 19:11:45)

00

72

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

I ja bi najavio nek mi se racunaju samo NL10 handovi,ok?  Jer imam 24 handa i 0.31$ plusa na NL2 sto sam upalio dok sam si nastimavao HEM,pa valjda to nece predstavljati problem (skok za 2 stepenice?)...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

73

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

samim tim vidimo da bi bilo duplo manje kategorija, a i bili bi i ulozi pristupacniji recimo da zaokruzimo na viseratnike broja 50,
znaci 50, 100, 150, 200,250 ....itd bez limita
znaci ja bi bio zaduzen za racunanje iz podataka koje bi objavili,ako nema niko nis protiv mozemo pocet to i s ovim mjesecom, il vam je ovako draze smile

00

74

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

Ako se drugi slazu...meni svejedno...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

75

Re: *** Official Volume Bet - ožujak ***

@nicpa
Možemo od ovoga jer se ništ ne mjenja.

Znači, onda su ovako grupe:

LOW
$50 - cass1ni, tilt. 16 stolova (poslan escrow)
$250 - zamorano, 8 stolova
$200 - Bile,Pokerstars (Cro8173), do 8 stolova (poslan escrow)
$250 Vice, Full Tilt (obv r1gg3d), LOW do 16, rush 4 stola

MED
$50 - puki986, pokerstars, 17+ stolova (poslao escrow)
MAX - roba59, pokerstars (fakker11), 16 stolova (poslao escrow)
$200 - niveaformen, ongame (epskinick), 8 stolova

HIGH
$50 - puki986, pokerstars, 17+ stolova (poslao escrow)
MAX - roba59, pokerstars (fakker11), 16 stolova (poslao escrow)
$200 - niveaformen, ongame (epskinick), 8 stolova


OBAVIJEST: ako netko želi dodati love za bet, još može...

00