Tema: NL5 TT vs LAGfish - jel ovo ok?

Evo ovo mi je prvi hand koji postam ovdje smile
Nije da mi je ovaj hand nesto narocito zagonetan, ali ipak big_smile, drugi put cu stavit i nekakvu tezu odluku big_smile
Cisto da napisem nekakav svoj tok misli kroz hand pa da vidim sta mislite o tome.

Znaci UTG sam sa TT i raisam, za cisti value, nista set mining ovo ono. Nadam se callu od jednog specificnog igraca za stolom i tocno to se i desilo. Super. Da je jos netko callao bio bih puno oprezniji sa desetkama i bacio bi ih bez velike griznje savjesti na jaci otpor i neke overe na boardu.
Nemam na liku puno hendova tako da statistike necu postat, a svejedno sad experimentiram sa posve ogoljelim HUDom, pa cemo vidit kako to radi.
Lika sam vec oznacio kao lagfish. Nisam vidio nijedan showdown ali vidio sam ga vec vise puta kako donk-potaje, ili checkira pa donka na kasnijim streetovima, livo desno, uglavnom, osvaja potove cistom silom i nitko mu jos nije pruzio otpor.

Ne mogu se dogovorit sa converterom big_smile pa onda evo ovako

Grabbed by Holdem Manager
NL Holdem $0.05(BB) Replayer
SB ($3.53)
BB ($4)
Hero ($4.78)
BTN ($4.57)

Dealt to Hero T:spade: T:diamond:

Hero raises to $0.20, BTN calls $0.20, fold, fold

FLOP ($0.47) 5:spade: 9:heart: 2:club:

Hero checks, BTN bets $0.47, Hero calls $0.47
Tu checkiram jer je flop ekstra dry, a lik je ionako agresivac, pa ocekujem da ce betat. I bi tako.

TURN ($1.41) 5:spade: 9:heart: 2:club: 2:spade:

Hero checks, BTN bets $1.41, Hero calls $1.41
Manje vise nista se ne minja, postupak isti. Dvica mu je sigurno u rangeu, moga je dosad imat i full, al stavljam ga na suplji zrak i cistu silu, eventualno nekakva 9ka, 9Ts, A9s ili sl, al cak su i za to male sanse. Osim toga, dobre su sanse da bi isa radit neki fensi play da zbilja ima full ili sl.

RIVER ($4.23) 5:spade: 9:heart: 2:club: 2:spade: K:spade:

Hero checks, BTN bets $2.49 (AI), Hero calls $2.49
Kad je radilo dosad, zasto ne opet.Checkiram. Moze imat kralja zasto ne, ali ovaj call uopce ne dovodim u pitanje, call all day big_smile big_smile
Hero shows T:spade: T:diamond:
(Pre 81%, Flop 76.4%, Turn 90.9%)

BTN shows 3:heart: 6:heart:
(Pre 19%, Flop 23.6%, Turn 9.1%)

Hero wins $8.60

00