Tema: Psihološki problem: Help :)))

Nisam ni sam znao da li da ovo postam, ali ajde, da vidim da li je netko imao sličan problem.

Igram na Starsima HUSNG zadnjih mjesec dana. Krenuo sam malo na 5-ice da se priviknem (iako je banka dopuštala da idem na viši limit), pa sam lagano prešao na 10-ice. Tu mi je išlo solidno i digao sam banku na najviše 825$. Zacrtao sam si da shotam 20-ice kada pređem 900$. Došao je "swingić"  lol  i pao sam na 670$.
U ovih par dana polako sam se dizao i nekako dogurao nazad na 800$. E sada...

Dođem do 800 i onda: UP AND DOWN, UP AND DOWN... Jebe me to u glavu da MORAM konačno ići naprijed i jednostavno neće. Dobijem 3 komada u nizu, shot na 20, i izgubim od hyper agro donka. Ništa, ajmo još jednu dvadesticu. Dobijem. Ajde sada na 10-ice malo za sigurnost. BAM, 2 poraza od stationa. Uglavnom, izvodim sve moguće kombinacije i neće...

Ukočim se i stojim u mjestu. Ali nije samo u pokeru. Evo, prije neki dan igram protiv frenda stolni tenis. Razbijam ga 18-11. Dakle, trebam ga samo lagano dokrajčiti, kad ono frajer me dobije 21-18. Halo.?!?

Ono, kao da nemam muda odraditi posao do kraja  yikes  yikes  yikes

00

Re: Psihološki problem: Help :)))

Ljava napisao:

Uglavnom, izvodim sve moguće kombinacije i neće...

samo igraj svoju igru. Rezultati govore da je vise nego solidna, zasto išta kemijat onda. Move down kad treba, i shot kad se dignes malo i dok ne upali.

Tako bi tribalo ka.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Psihološki problem: Help :)))

Ljava napisao:

Ono, kao da nemam muda odraditi posao do kraja  yikes  yikes  yikes

sta Jasna kaze na to     big_smile     lol   nhf

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Psihološki problem: Help :)))

nemas tu sta, svako je imo breakeven stretch

Ja sam krenuo igrat turbo husng na tiltu, poceo od 2$ sve do 20$...imao jako lijep graf od 1k games sample-a, 10% ROI, prebacio roll na stars, muku mucim od tad...stalno gore pa dole pa gore, to traje vec dobrih 200 partija, spustio sam se na 10€ gdje su igraci ocaj ocaja i opet isto...

sad si ti misli od 10% ROI na FT do 0.7% ROI na starsima a nista nisi mijenjao big_smile...jbga, svako ima breakeven stretch

00

5

Re: Psihološki problem: Help :)))

chillin napisao:

Ono, kao da nemam muda odraditi posao do kraja  yikes  yikes  yikes

sta Jasna kaze na to     big_smile     lol   nhf

Haha, kada sam pročitao cijeli svoj post, shvatio sam da uskoro mogu od tebe očekivati low kick   lol

00

Re: Psihološki problem: Help :)))

Mozda da odjebes to flipanje na HUSNG i pocnes grindat cash?

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Psihološki problem: Help :)))

... ma to je standard,to si bice lagano scared money na 20tkama,nastavi igrat kako igras moveupaces ne brini...kad se priviknes malo... koje mrtvo flipanje,igra normal speed...

00

8

Re: Psihološki problem: Help :)))

kerpoker napisao:

nemas tu sta, svako je imo breakeven stretch

Ja sam krenuo igrat turbo husng na tiltu, poceo od 2$ sve do 20$...imao jako lijep graf od 1k games sample-a, 10% ROI, prebacio roll na stars, muku mucim od tad...stalno gore pa dole pa gore, to traje vec dobrih 200 partija, spustio sam se na 10€ gdje su igraci ocaj ocaja i opet isto...

sad si ti misli od 10% ROI na FT do 0.7% ROI na starsima a nista nisi mijenjao big_smile...jbga, svako ima breakeven stretch

Daj mi reci, zašto si uopće išao na starse? Evo vidim da ni tebi "ne ide", koliko sam skužio, i Mile se cratio nazad na Tilt. Šta se dešava na tim starsima?
Ne znam kako je na drugim siteovima, ali na Starsima na 10-icama je takav ribnjak da je to strahota. Očekuješ da ćeš bezbeda move upati kad ono zastoj. Kada igram protiv regulara, dobijam sigurno u 60, 70% slučajeva, a protiv riba mi se obično dešavaju swingovi.

00

9

Re: Psihološki problem: Help :)))

boboman napisao:

Mozda da odjebes to flipanje na HUSNG i pocnes grindat cash?

Ma HU mi je najzanimljiviji od svih oblika holdema. Uostalom, kao što kaže dubai0, igram reg.speed 1 table. Varijanca je mala, ali je potrebno puno strpljenja za napredak.

00

Re: Psihološki problem: Help :)))

Ljava napisao:

Daj mi reci, zašto si uopće išao na starse? Evo vidim da ni tebi "ne ide", koliko sam skužio, i Mile se cratio nazad na Tilt. Šta se dešava na tim starsima?

Igra se poker koliko znam..Nezadovoljni emigriraju sa sajta a zadovoljni zadovoljno trljaju ruke,ko i na svakom drugom sajtu..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Psihološki problem: Help :)))

isao sam na starse zbog bonusa...

nista se ne desava nego eto...pogodio me valjda los streak drito kad sam se prebacio
struktura mi vise odgovara na ft...jer brze dodjem do endgamea gdje imam bolji edge nad vecinom regulara i riba ali ne vjerujem da je to.
Igraci su (po meni) bolji na FT a i na FT su me manje sjedali regulari ako bi sjeo prvi, upravo zbog statsa na sharkscopeu...dok su mi na starsima takvi statsi kakvi jesu pa jbg...sjedaju me bolji igraci.
Ne znam, premalo sam igrao da bi donjeo ikakav zakljucak

00

Re: Psihološki problem: Help :)))

boboman napisao:

Mozda da odjebes to flipanje na HUSNG i pocnes grindat cash?

yikes yikes yikes yikes yikes 

Cash je gori sto puta kad variance pocme djelovat.  AL STO PUTA.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Psihološki problem: Help :)))

Ljava napisao:

Kada igram protiv regulara, dobijam sigurno u 60, 70% slučajeva, a protiv riba mi se obično dešavaju swingovi.

Čudno izgleda. No mozda su regulari na 10kama lošiji od tebe pa imas edge i redovno dobijas, dok ako naletis na flipament ribu sa losim runnom nebum jednostavno.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Psihološki problem: Help :)))

Vjerojatno jer dok ga spustiš na 1/3 stacka mjenjaš svoj stil igre, možda postaneš pretight/preaggro i onda te to sjebe.Samo nastavi svoju igru, i bez straha i mjenjanja načina igre dokrajči protivnika.Ukoliko te stvarno neide pronađi na HUsng par videoa o takvim situacijama.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Psihološki problem: Help :)))

PocketRockets napisao:

Vjerojatno jer dok ga spustiš na 1/3 stacka mjenjaš svoj stil igre, možda postaneš pretight/preaggro i onda te to sjebe.Samo nastavi svoju igru, i bez straha i mjenjanja načina igre dokrajči protivnika.Ukoliko te stvarno neide pronađi na HUsng par videoa o takvim situacijama.

jel ti inace igras HUsng ? Ikad ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Psihološki problem: Help :)))

chillin napisao:

jel ti inace igras HUsng ? Ikad ?

Da, pogledaj na sharkscopeu pa ćeš vidit.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

17

Re: Psihološki problem: Help :)))

chillin napisao:

Kada igram protiv regulara, dobijam sigurno u 60, 70% slučajeva, a protiv riba mi se obično dešavaju swingovi.

Čudno izgleda. No mozda su regulari na 10kama lošiji od tebe pa imas edge i redovno dobijas, dok ako naletis na flipament ribu sa losim runnom nebum jednostavno.

Gledaj, ne želim reći da sam ja nešto posebno dobar, samo mislim da su igrači na tome levelu katastrofa. A ovi regulari nisu ništa posebno. Razlog zbog kojeg mi je lakše igrati protiv regulara jer on poštuje pravilo pozicije, ima podjednake i razumne rejzove, možeš se sa njime nadigratvati oko oddsa i isplativosti calla. Igranje protiv manijakalne ribe je čisti gambling jer ona ništa od toga ne poštuje.

00

18

Re: Psihološki problem: Help :)))

PocketRockets napisao:

Vjerojatno jer dok ga spustiš na 1/3 stacka mjenjaš svoj stil igre, možda postaneš pretight/preaggro i onda te to sjebe.Samo nastavi svoju igru, i bez straha i mjenjanja načina igre dokrajči protivnika.Ukoliko te stvarno neide pronađi na HUsng par videoa o takvim situacijama.

Hehe, pretight/preaggro. To je velika razlika. Nije uvijek lako naći balance. Vidi, mjenjanje igre je neizbježno u tom stageu jer oni mjenjaju stil s obzirom da su na tiltu.

00

Re: Psihološki problem: Help :)))

Ljava napisao:

Hehe, pretight/preaggro. To je velika razlika. Nije uvijek lako naći balance. Vidi, mjenjanje igre je neizbježno u tom stageu jer oni mjenjaju stil s obzirom da su na tiltu.

Pa da,možeš se prilagodit protivniku, ali nemoj se preplašit(ili postat preagresivan i gurat svaki hand AI) nego tu fazu  HUsng igre odigraj smireno kao i dok počinješ.Čekaš dobar hand(ja guram tu KT+,AT+) i all inaš mu, foldaš slabe handove a callaš sa asom, npr A5+(naravno ako mu je stack oko 1/3 početnog i niže, inače ne baš tako širok range).I dakako, sve ovisi o blindovima, što veći to ti mora bit i širi range i gurat što više u all in radi uzimanja njegovih blindova.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

20

Re: Psihološki problem: Help :)))

E da, na koji način mi preporučujete da shotam na 20-ice. Trenutno stanje banke je 780$.
Kako inače to radite? Znam da možda zvuči glupo, ali ja sam uvijek išao pasivnijom metodom "grindanja" do određenog broja BI-a, te onda prelazak na veći limit kada dođem do banke koju sam zacrtao.

Plan mi je bio da dođem do barem 840$ što je 40 BI-a, pa vraćanje na 10-ice ako izgubim 2 BI-a.

00

Re: Psihološki problem: Help :)))

Ljava napisao:

Nisam ni sam znao da li da ovo postam, ali ajde, da vidim da li je netko imao sličan problem.

Igram na Starsima HUSNG zadnjih mjesec dana. Krenuo sam malo na 5-ice da se priviknem (iako je banka dopuštala da idem na viši limit), pa sam lagano prešao na 10-ice. Tu mi je išlo solidno i digao sam banku na najviše 825$. Zacrtao sam si da shotam 20-ice kada pređem 900$. Došao je "swingić"  lol  i pao sam na 670$.
U ovih par dana polako sam se dizao i nekako dogurao nazad na 800$. E sada...

Dođem do 800 i onda: UP AND DOWN, UP AND DOWN... Jebe me to u glavu da MORAM konačno ići naprijed i jednostavno neće. Dobijem 3 komada u nizu, shot na 20, i izgubim od hyper agro donka. Ništa, ajmo još jednu dvadesticu. Dobijem. Ajde sada na 10-ice malo za sigurnost. BAM, 2 poraza od stationa. Uglavnom, izvodim sve moguće kombinacije i neće...

Ukočim se i stojim u mjestu. Ali nije samo u pokeru. Evo, prije neki dan igram protiv frenda stolni tenis. Razbijam ga 18-11. Dakle, trebam ga samo lagano dokrajčiti, kad ono frajer me dobije 21-18. Halo.?!?

Ono, kao da nemam muda odraditi posao do kraja  yikes  yikes  yikes

[ ] sample size

00

Re: Psihološki problem: Help :)))

Ljava napisao:

Igranje protiv manijakalne ribe je čisti gambling jer ona ništa od toga ne poštuje.

varaš se debelo. Igranje protiv manijakalne ribe je easy money - možda je varijanca nešto veća, no protiv takvih igrača pare se same slijevaju smile


Ljava napisao:

E da, na koji način mi preporučujete da shotam na 20-ice. Trenutno stanje banke je 780$.
Kako inače to radite? Znam da možda zvuči glupo, ali ja sam uvijek išao pasivnijom metodom "grindanja" do određenog broja BI-a, te onda prelazak na veći limit kada dođem do banke koju sam zacrtao.

Plan mi je bio da dođem do barem 840$ što je 40 BI-a, pa vraćanje na 10-ice ako izgubim 2 BI-a.

Mislim da ti je 2BI daleko premalo, radije skupi još nešt para pa si dopusti barem 5-10BI pad, tako ćeš lakše moveupat wink

Zadnji popravljao iAcesHigh (12-03-2011 02:39:24)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

23

Re: Psihološki problem: Help :)))

Ljava napisao:

Plan mi je bio da dođem do barem 840$ što je 40 BI-a, pa vraćanje na 10-ice ako izgubim 2 BI-a.

+1

00

24

Re: Psihološki problem: Help :)))

Mozes dok imas dovoljan BR za veci limit odigrat dva meca na sadasnjem, pa jedan na vecem limitu, kasnije 1-1. Dok ti postane ugodno igrat veci limit i ako ide ok prebacis se skroz.

00

Re: Psihološki problem: Help :)))

sve neki bankroll nitovi...:D

00