Tema: coaching

tražim coaching za NL25 SH u zamjenu za postotak od zarade,dodatne informacije na pm ili skype.

00

Re: coaching

misliš da ti za 25ku treba coaching? Ili si već igrao i znaš da ti treba. smile

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
01

Re: coaching

igram trenutno i mislim da mi treba.

10

Re: coaching

Jesi gledao video-e, čitao kakvu literaturu?

00

Re: coaching

Ne napadajte covjeka. Ako zeli netko nek mu pomogne, super od njega ako zeli uciti. Ja bi isto želio da mi netko pomogne u raznim stvarima no nažalost nisam htio zamarati nikog na forumu. No evo ako netko želi pomoci nek se javi drage volje cu poslusati svaki dobar savjet smile

Power is nothing without control !
00

Re: coaching

mbozic3 napisao:

Ne napadajte covjeka. Ako zeli netko nek mu pomogne, super od njega ako zeli uciti. Ja bi isto želio da mi netko pomogne u raznim stvarima no nažalost nisam htio zamarati nikog na forumu. No evo ako netko želi pomoci nek se javi drage volje cu poslusati svaki dobar savjet smile

Ma nitko ga ne napada, samo me zanimalo zašto misli da treba coaching da bi igro NL25, kad ima tolko literature i videa ko što kaže alpha koji mu mogu dovoljno pomoći za igrat 25ku. Ako misli da treba, go for it!!!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: coaching

sinisaT5 napisao:
mbozic3 napisao:

Ne napadajte covjeka. Ako zeli netko nek mu pomogne, super od njega ako zeli uciti. Ja bi isto želio da mi netko pomogne u raznim stvarima no nažalost nisam htio zamarati nikog na forumu. No evo ako netko želi pomoci nek se javi drage volje cu poslusati svaki dobar savjet smile

Ma nitko ga ne napada, samo me zanimalo zašto misli da treba coaching da bi igro NL25, kad ima tolko literature i videa ko što kaže alpha koji mu mogu dovoljno pomoći za igrat 25ku. Ako misli da treba, go for it!!!

sve je to super ima stvarno odličnih matrijala na netu ali coachinig je ipak bolji od svega i ima svoju svrhu, večina igrača sigurno radi nešt krivo ili nešt šta bi se dalo poboljšat tokom igre a da toga nije niti svjesno a to ti coach lako može primjetit i dati savjet kako to promjenit

00

Re: coaching

Rodman napisao:

sve je to super ima stvarno odličnih matrijala na netu ali coachinig je ipak bolji od svega i ima svoju svrhu, večina igrača sigurno radi nešt krivo ili nešt šta bi se dalo poboljšat tokom igre a da toga nije niti svjesno a to ti coach lako može primjetit i dati savjet kako to promjenit

Da coaching je najbolji od svega, ali gledanje puno videa, aktivnost po forumima, čitanje literature je dovoljno za veliki napredak. Ovo kažem iz iskustva jer sam i čitao, gledao i imao 2 coacha. Bitno je priznat sam sebi di griješiš i shvatit što radiš različito (najčešće krivo, ali ne nužno).

@mbozic:

Tko čovjeka napada? Pitao sam ga zato jer me zanima jel prošao "prva 2 koraka" prije nego što uopće uzme coaching.

00

Re: coaching

+1 za rodmanov post
gledal sam razna videa i pročital neke literature,ali izgleda da neke stvari radim krivo i u krivom trenutku.
ako bi ko bil zainteresirani za coaching možemo dogovoriti neki minimum koji bi moral dati bez obzira na zaradu.
prednost je da imam vremena jer ne radim i volje za učenjem i igranjem.

Zadnji popravljao miskomisak (12-03-2011 17:28:20)

10

10

Re: coaching

na  kojem site igras?
aj daj SN da  te  pogledam

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: coaching

PS,miskomisak

00

12

Re: coaching

a ja  igram nl 50  i povremeno kad  nemam dobrih stolova upalim jos 25 da  popunim 24 stola... odigrali smo samo par  handova zajedno tak da  ti na  temelju toga  nemrem nis rec..
al ovo kaj gledam na  ptr cini mi se da nisi los , nl25 nije  bas nesto tezak i trebao bi ga  bitat...
jesi probao stavit statse na  forum ,  stavljaj  i handove zanimljive   malo pa ce  ti ljudi komentirat, ja ti nebi nis  naplatio naravno al trenutno nemam vremena moram ulovit  supernovu , poslat  cu ti na  pm  skype  moj pa  pitaj za  neki hand  ili sta vec  trebas

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: coaching

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/3000/63416/thumb/p15qle5s1e1ok9rdrj311rvuino1.JPGhttp://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/3000/63416/thumb/p15qle64q61cm3ja35vppirkq22.JPG
evo statsi

00

Re: coaching

Cim netko trazi pomoc,odmah dobije odgovor "salji statse" smile Kao da ce mu komentari oko statsa pomoc kao cudotvorni napitak cim mu netko napise povecaj ovaj broj ili smanji taj drugi broj.

Svaki dan vidjam velik broj igraca sa "savrsenim statsima",a svejedno i dalje ne beataju limit koji igraju jer statsi su samo opcenita, vecinom preflop slika, koja skoro nista ne znaci jer protiv svakog igraca bi trebao samostalno prilagoditi svoj preflop gejm i statsi ti se non stop trebaju mijenjati na osnovu toga. Uglavnom,iz statsa se ne vide greske kljucne za beatati limit,smijesno je traziti ih u preflopu.

Postflop skills FTW.

10

15

Re: coaching

[ ] Statsi = preflop

00

Re: coaching

[ ] rufmichan666 napisao statsi = jedino preflop gejm

jer statsi su samo opcenita, vecinom preflop slika

i mrzim ove zagrade big_smile

Zadnji popravljao RufMichAn666 (12-03-2011 20:38:01)

00

17

Re: coaching

cijeli post ti je napisam ko da su statsi 90% preflop. I onda na kraju ovo:

Uglavnom,iz statsa se ne vide greske kljucne za beatati limit,smijesno je traziti ih u preflopu.

Ne kažem da nije istina to što si napisao, već mi se ne sviđa kako si napisao.
Uostalom, od nekud treba početi. Kaj ćeš od rivera počinjat?

00

18

Re: coaching

*ruff  - iz statsa se vidi nesto osnovno dal netko grijesi u preflop igri,a  preflop je  najlakse ispravit i to sam mu sad iskljucivo napisao zato kaj nemam vremena  gledat njega  kako igra.. neznam sta  si se  ti nasao uvrijeden mojim odgovorom ,nisam primjetio da si mu ti dao svoj skype da ti se  javi ako mu treba  pomoc oko necega.. lagano je  kritizirat duge i nista ne  radit  po tom pitanju.
ja  mu trenutno drugacije  nemogu pomoc  nego ovako a ti posto si ocito altruista daj mu svoj skype  i pomozi covjek..

Zadnji popravljao puki86 (12-03-2011 21:19:32)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: coaching

Previse testosterona u jednom topicu big_smile puki nisam ja nista kritizirao tvoj post ni tebe,nego opcenito kazem da je puno bitniji postflop od brojeva iz HEM-a. Znaci,nikakve pizdarije mi nisu padale na pamet vec dobronamjernost wink

Za robu...nece pocinjat od rivera smile ali nece ni poboljsat igru ako mu netko kaze da promijeni brojeve u HEM-u jer to nije prilagodjeno nijednoj detaljnoj situaciji za stolom.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (12-03-2011 22:34:00)

00