Tema: pokerstars problemi - deposit

Evo ovako, pozdrav svima novi sam član i molim vas da mi pomognete ako možete.
Moj problem je taj da ne mogu napraviti depozit na pokerstars sa MB accaunta.
Već sam im slao par mailova, ali totalno su me otkantali i naveli mi neke razloge koje bi mogle biti problem i kad sam im rekao da to nije to izgubili su zanimanje za moj problem i upućuju me opet na iste pizdarije. Jednom rječju - odjeb.
Stvar je u tome da kad pokušam uplatiti lovu sa MB accaunta taman prije nego se logiram na svoj accaunt dobijem poruku:
After having successfully funded your Moneybookers account, you will need to return to the checkout page of the Merchant, choose to pay via Moneybookers, and complete the payment. E sad kad sam ušao u na MB neznam šta dalje raditi, uopće neznam šta ova poruka znači, di je checkout page of the merchant?? Ode se navodi da moram ustvari prvo staviti lovu na MB pa poslije toga napraviti te stvari, ali ja već imam lovu na MB accauntu i pojma nemam kako je staviti na pokerstars?
Molim pomoć od svih vas koji ste radili depozit na PS na ovaj način jer mi ovo pomalo smiješno izgleda, ne mogu vjerovat da je to toliki problem ili je stvar u meni, neznam, možda mi je nešto promaklo. Kako god UPOMOĆ  yikes !!!

00

Re: pokerstars problemi - deposit

Objasnit ću ti step by step.

Ideš na cashier -> buychips >> odabereš moneybookers >> klikneš deposit >> upišeš email adresu MB-a i kolko hočeš uplatiti

tad te odvede na moneybookers i tamo upišeš password i Turing number. Kasnije staviš samo pay from my balance.

00

Re: pokerstars problemi - deposit

roba59 napisao:

Objasnit ću ti step by step.

Ideš na cashier -> buychips >> odabereš moneybookers >> klikneš deposit >> upišeš email adresu MB-a i kolko hočeš uplatiti

tad te odvede na moneybookers i tamo upišeš password i Turing number. Kasnije staviš samo pay from my balance.

Znam da bi sve to trebalo biti jednostavno i to šta mi ti govoriš sam već napravija sto puta prije, ali stvarno više ne znam šta da radim!
Neznam, možda sam neki k prije toga sjeba, možda je stvar u tome šta sam petljao po njihovom currency-u pa sad u cashieru imam pored summary izbornike USD i EUR ali to sam iša raditi zato šta mi je valuta na MB u eurima. Kad odem na buy chips prije toga stavim na izbornik u eurima, odaberem MB, stisnem deposit i onda dođe prozor u kojem upisuješ email adresu, charge amount i bonus code.E sad, meni piše charge amount (USD) i ja sad moram upisat iznos u $ i odma pored toga desno mi piše koliko je to u eurima. To sve napravim, upišem code od savvija jer preko njih skupljam pointe i onda sad kreće MB.Kao šta si rekao tu upišem pass i tur number i poslije toga odaberem 'Deposit money via our site first' i u zagradi pored toga mi piše moj balance u eurima.
Stisnem confirm i sad ulazim na MB accaunt di pišem opet isto, znači pass mail i tur number i poslije toga nastaje sranje!!
Kad sam to sve napravija isto ko da sam otiša na svoj MB accaunt, logira se i uša na glavnu stranicu. Nema nikakvog stepa posli toga, nikakvog prozora koji me vodi dalje, ama baš ništa. Neznam šta triba napravit, kuda otići, mislim tribalo bi me sad samo voditi dalje prema mojoj uplati na site, nešto bilo što, daj mi neki k da uplatim svoju jebenu lovu više.
Evo stari to ti je u najsitnije detalje ne more detaljnije  smile . Sad ako možda znaš u čemu griješim ili sam već negdi pogriješio samo mi reci jer već gubim strpljenje i mislim da ću ih odjebati i otić negdi drugo.
Hvala unaprijed, pozdrav!

00

Re: pokerstars problemi - deposit

Napravi screenshot(ove) dijela gdje zapne pa ćemo ti probati pomoći.

00

Re: pokerstars problemi - deposit

roba59 napisao:

Napravi screenshot(ove) dijela gdje zapne pa ćemo ti probati pomoći.

evo step by step http://img697.imageshack.us/gal.php?g=slika1l.png

00

Re: pokerstars problemi - deposit

Probaj upisati manje. Jer on ti želi depositati $55,7, a ti na moneybookers računu imaš manje. Znači upiši kod deposita oko 45$.

00

Re: pokerstars problemi - deposit

roba59 napisao:

Probaj upisati manje. Jer on ti želi depositati $55,7, a ti na moneybookers računu imaš manje. Znači upiši kod deposita oko 45$.

Stari fala ti ipak je bilo do toga iako je stvar malo čudna jer kad pišeš iznos u $ odma ti piše koliko je to u eurima, ali te ne upozorava na tečajne razlike koje su očito različite kod mb i pokerstarsa tako da sam se tu gubio. Na kraju sam morao upisati 1$ manje.
Doduše moga sam se toga i sam sititi, ali eto lakše je bilo ode doći i malo zapilati  big_smile
thx again i pozdrav!

00