Tema: Poker na mobitelu

Zanima me da li netko igra poker preko mobitela i da li je to preporučljivo?! Pošto sam ja većinu dana na fakultetu ostaje mi jako malo vremena za poker kod kuće, a da mogu igrati preko mobitela igrao bi vjerojatno cijelo vrijeme. Pa želim cuti iskustva.

Power is nothing without control !
00

Re: Poker na mobitelu

Jedan moj frend igra zadnja 3-4 tjedna i kaže da je zadovoljan , ja nisam imao priliku isprobati 
ali nekako sam skeptičan prema tome , mislim da mi nebi bio gušt igrati na mobitelu.

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

Re: Poker na mobitelu

Pa sigurno da je bolje igrati doma na računalu, ali ako igras samo sat dva dnevno onda si i prisiljen preko moba igrati.

Power is nothing without control !
00

Re: Poker na mobitelu

Zar nitko vise nema nikakvu vijest u vezi ovog. Ajde molim vas pisite nesto... Pomoglo bi mi

Power is nothing without control !
00

Re: Poker na mobitelu

imas jedino rush na full tilt-u nznm ak ti se to svidja igraj, pricao sam s par ljudi iskustva su dobra nisu imali nikakvih problema.... Samo trebas imat dobar mob i puno volje smile thats all smile gl smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker na mobitelu

jedino sta mozes igrat je rush na ft-u

igro sam na frendovom mobu, nis posebno, zaboravi na to da ces igrat cijeli dan jer guta bateriju, maksimum neka 2 sata ces moc

uostalom probaj pa ces vidjet...a sad da bi kupio novi mob zbog toga - ne

10

7

Re: Poker na mobitelu

[ ] jedino

imas cake za windows
ongame za svaki mob sa java podrskom
microgaming i tilt (rush) za android
jos neki mobile phone only poker room (za ios & android)

itd itd

00

Re: Poker na mobitelu

I na RRu mozes igrati preko moba

20

Re: Poker na mobitelu

Mobitel nije problem. Imam N-8 tako da vrti sve. Samo mi je problem naci poker platformu za igru

Power is nothing without control !
00

Re: Poker na mobitelu

jel ti nebi bilo bolje igrat na nekom malom laptopu?

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

11

Re: Poker na mobitelu

ShaneMacGowan napisao:

jel ti nebi bilo bolje igrat na nekom malom laptopu?

netbook i deri. ionako neces mass multitejblat big_smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Poker na mobitelu

al ste sad zakomplicirali big_smile

Power is nothing without control !
00

Re: Poker na mobitelu

ne nego si ti zakomplicirao, totalno je nerealno očekivati da ces moc kvalitetno igrat na mobitelu poker, i pri tom imat neku korist. to koda kazes kopao bi al preporucite mi nešta drugo, samo da nije lopata, jel ok prozorom?

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Poker na mobitelu

shane uopce nisi trebao davati odgovor na moj upit ako si mislio na taj nacin odgovarati.

1.ja ne vidim gdje sam napisao da cu moci kvalitetno igrati poker na mobitelu
2."i pri tom imat neku korist"..ti igraš poker samo da gubiš ili mislis da se preko mobitela samo izgubiti može?
3.i u svojem prethodnom postu si napisao "zar ne bi bilo bolje igrati na malom laptopu?" .....-> da imam laptop ne bi pitao kako se preko mobitela igra (barem je to logicno zakljuciti)
4.ni najmanje nisi bio u redu u oba svoja odgovora a ja sam samo trazio iskustva

Ostaloj ekipi hvala na odgovorima wink

Power is nothing without control !
00

Re: Poker na mobitelu

kerpoker napisao:

ro sam na frendovom mobu, nis posebno, zaboravi na to da ces igrat cijeli dan jer guta bateriju, maksimum ne

Da, jedino to bi mogao biti problem jer mi jede i kad sam na netu nevezano za poker

Power is nothing without control !
00

Re: Poker na mobitelu

jel igrao netko na full tiltu "mobile rush"?

00