Tema: Pkr poker

Imam pitanje glede pkr pokera.

Naime imao sam racun na mene,i igrao sam ga cesto,sng,cash. I onda sam vidjeo da postoji referer a frend i tako sam ukljucio jednog frenda i dobio 50$. Kako mi se to svidjelo,odlucio sam to napraviti jos jednom ali na svog oca. I dan dva prije nego li je trebao sjesti bonus,racun mi je suspendiran,kako moj tako i njegov.
A u meduvremenu sam sa iste ip adrese igrao i turnire i cash,tako da su to skuzili(logicno). 
Nakon toga sam im poslao za mene podatke koje su trazili (preslika osobne....),i danas su mi odgovorili da su prihvatili potvrdu mojih dokumenata ali da jos cekaju potvrdu za neke druge igrace-naravno.

Nezele nista drugo komentirati. Sta sada ,dali ce me ponovo ukljuciti ili ne? misljenje molim.

Isto tako ako me neukljuce,napravit cu novi racun na nekog (curu...),i posto se preko refferer dobije 50$ onome tko preporuci i onome "preporucenom",trazim nekoga sa foruma tko ce me preporuciti.Zadovoljstvo je obostrano.


LP

00

Re: Pkr poker

pa vise ti se isplati regat se preko pokerpro, dobijes bonus na prvu uplatu i rakeback...

00

Re: Pkr poker

Pa bonus svakako dobijes na prvu. A rb,na malim stolovima,jel ima smisla?

00

Re: Pkr poker

pa naravno da ima..ako napravis 200$ rejka,dobijes oko 60-ak natrag sto nikako nije za baciti

00

Re: Pkr poker

To naravno da nije.Ima nekakav nacin za izracunati koliko rake-a uplatis? Onako okvirno.

00

Re: Pkr poker

Mogu te ja preporucit  :card_heart

Poker is life!
00

Re: Pkr poker

uvjerljivo najlosiji poker site ever. uopce se ne isplati natezat s njima. svaka cast grafici i sucelju, ali sve ostalo banana. kad zynga ne radi svi na PKR-u

hop hop
00