Tema: od € do cashoutanja

Ovako. Nikad nisam cashoutao novce u real-life.
Imam recimo 100€ na NoiQ.
MB mi je u $$$.
Tekući nemam, ali mogu otvoriti (isto vrijedi i za kreditnu karticu/nešto treće).
Kako cashoutati? Jel mogu s MB odma na tekući? - zašto većina njih traži transakciju tekući <->MB?

I nakraju, koliko će se istopiti tih 100€ iliti 735kn online nakon svih tih transakcija i provizija dok dođe u moje ruke?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: od € do cashoutanja

Kad isplačuješ s noiqa (i opčenito s poker sitea) na moneybooker nemaš fee, gubiš jedino ono kad kaj se moneybooker osigura za pretvaranje valuta, za manje iznose zanemarivo za veće se već osjeti.

Uzmimo da imaš istu valutu na Noiqu i moneybookeru nebi izgubio ništa.

Kad povlačiš s moneybookera na devizni, fee je 1,8€, (znači moneybooker si uzme 1,8€)

Ako povlačiš na vizu direktno (npr. PBZ) banka ti ne uzme ništa, ali ako povlačiš na bankovni onda banka uzme čini mi se 7kn, mogu pgledat ak ti treba točno, al uglavnom nije ništ značajnog.

Kad povlačiš drito na karticu njviše od jednom možeš povuć 500€, nakon nakon toga možeš odma povuć još 500 itd, znači u koracima od 500€ dok ne dosegneš svoj limit koji imaš na računu.

Kad povlačiš na bankovni onda možeš od jednom lupit veću cifru, max opet koliki ti jelimit.

Ako ti je na deviznom glavna valuta usd a na moneybookeru eur i ako ideš povlačit na karticu banka će ti pretvorit eure u dolare, a ako ideš povlačit na bankovni dobit ćeš eure.


I još jedna stvar na Noiqu možeš verificirat karticu i onda možeš povlačit drito na na nju bez moneybookera, ja sam tak radil dok sam tam igral.

E i netreba ti tekući već devizni račun, večina koristi PBZ. To ti je dosta, ali ako misliš povlačit svaki mj. onda predlažem u istoj banci otvorit i tekući te uzet internet bankarstvo i sve prebacuješ doma preko tokena, i fino onda dižeš na karticu kn na bankomatu.

Zadnji popravljao cgreen (18-03-2011 12:55:59)

00

Re: od € do cashoutanja

Ja sam si sredival to sad pred mejsec dana imal sam MB u kunama , pa je bilo SIte na MB, usd u kune ( 1 konverzija), pa je bilo kad isplacujes MB na tekuci, kune u eure ( 2 konverzija ), pa je bilo kad je sjelo na tekuci u eruima, natrag u kune ( 3 konverzija ).

Eh sad, onda sma otvorio novi MB u dolarima, i u RBA, devizni ( imaju devizni odma za sve valute netrebas specificirat, ka jej dobro ako isplacujes i u eurima i u dolarima ). i sad ide cisto, dolari sa site -> MB -> devizni, i doslo je recimo sa MB sam isplacivao 400 dolara, i doslo ej tocno 400 dolara na devizni, jedino i uzmu tih 1,8 eura MB.
Cak sam i mislio da cu manje dobiti jer pise da MB sve isplacuje u eurima, ali je doslo tocno kolko sma izvadio na devizni.

konverzije 0 smile

00