Tema: Osvojen sunday storm satellit

Kao što naslov kaže bio sam među 10 na starsovom satelitu za sunday storm 1mil$ guaranted...
osvojen ticket 10$+1$...

pitanje da li se može nekako pretvoriti u novac ili poslati nekome ko bi volio igrati a da on meni senda 6$ recimo..
Jer mi se ne igra 27og ovog mjeseca je turnir...bit će ogroman field..najmanje 40 000 je uslov da se održi...šta ja tu da tražim..
Ne znam ni danas kako sam u 10 000 bio deseti...


Ako neko može pomoći neka se javi...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Osvojen sunday storm satellit

mislim da taj ticket nije prenosiv....

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Osvojen sunday storm satellit

A joj...3 sata igrao i ispade da će bit uzalud...lijepi fultilt svaka se ulaznica može pretvoriti...
Ma ajd ući ću onda na turnir pa šta bude..field je ogroman...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Osvojen sunday storm satellit

Pa zašto si igrao satelit, ako ne misliš igrati turnir?

00

5

Re: Osvojen sunday storm satellit

Pa dogovoris se s nekim s foruma da igra za tebe,das mu username i password i dobit dijelite npr. 80:20 u njegovu korist...ili on tebi prebaci 6$ i zadrzi cijelu eventualnu dobit...kasnije promjenis password i to je to...
Naravno neces dat podatke prvom koji se javi,nego nekome od povjerenja...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Osvojen sunday storm satellit

Bio je free turnir...10 000 nas bilo 1o dobiva ulaznicu... igrao kontamo moći ću nešto zaradit konkretno...
3 igre... na  kraju prvi bio ...3mil čipova i na kraju ulaz u turnir najmanje 40 000 ljudi...sick

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Osvojen sunday storm satellit

Zanimljivo...vidjet ću... ma slabo koga znam sa foruma... dao bi password i username ovim pokerpro igračima pa da mi daju 5-6  $ da igraju sa mog accounta....ali njima je to mizeran buy in 10$ + 1$  a ostale ne znam...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00