Tema: Gdje griješim?

Igram poker samo iz hobija, ali ne bih želio da imam neke velike gubitke  big_smile ..stoga nabrzinu sam snimio kratki video moje igre. Jel može netko reći gdje griješim? Znam i sam otprilike koje ruke nisam trebao odigrati, ali volio bih da mi to profesionalac kaže.  Hvala. smile

Bolje je i prokockati svoju mladost, nego ne učiniti s njom baš ništa!
00

Re: Gdje griješim?

Prvo uvijek avtorebuy na 100bb, onda kod 1:10  sa J9s kad je multiwey flop možeš callat a nikako minrejzat. Limp sa A6o na middle poziciji je isto loš ( ili rejzi ili fold ), J7s isto ....

Prestao sam gledat zato što vidim puno pogrešaka i ako bi želio da sve napišem onda bi trebalo da napišem cijeli page na forumu  smile Ako želiš coaching možemo se dogovorit.

00

Re: Gdje griješim?

Dr Baltazar napisao:

Prvo uvijek avtorebuy na 100bb, onda kod 1:10  sa J9s kad je multiwey flop možeš callat a nikako minrejzat. Limp sa A6o na middle poziciji je isto loš ( ili rejzi ili fold ), J7s isto ....

Prestao sam gledat zato što vidim puno pogrešaka i ako bi želio da sve napišem onda bi trebalo da napišem cijeli page na forumu  smile Ako želiš coaching možemo se dogovorit.

+1
ajojjjjjj.
Ovo je jako loše, NIKAD,NIKAD se nemoj limpat, nikad nemoj minirejzat KK,  AUTOREBUY uvijek.
Uzmi period od 2-3 tjedna nadji ponesto literature pogledaj hrpu coaching videova i onda opet, jer ovo je zbilja jako loše!
Ali dobro barem se trudis i ocito je da samim pitanjem u naslovu zelis pomoc !
GL

00

Re: Gdje griješim?

Najvaznije da zapocetak rjesis preflop igru, ne limpat, minrejzat KK itd.

od videa dobrih za pocetnike za full ring ti mogu preporucit od Ronfar3 Full ring theory and practice sa cardrunnersa i od Nolana Mon on up Full ring sa deuces cracked, dobri videi za pocetnike i nakon toga bi mogao zaraditi koji $$ na nl 5

00

Re: Gdje griješim?

pogledao sam 2 minute videa i sve mi je bilo jasno.
ovo je jako lose i moj savjet bi ti bio

Prvo uvijek avtorebuy na 100bb

Uzmi period od 2-3 tjedna nadji ponesto literature pogledaj hrpu coaching videova i onda opet, jer ovo je zbilja jako loše!

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
00

Re: Gdje griješim?

pero_zg napisao:

pogledao sam 2 minute videa i sve mi je bilo jasno.
ovo je jako lose
i moj savjet bi ti bio

Prvo uvijek avtorebuy na 100bb

Uzmi period od 2-3 tjedna nadji ponesto literature pogledaj hrpu coaching videova i onda opet, jer ovo je zbilja jako loše!

  +1

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

7

Re: Gdje griješim?

Kao što rekoh, ovo mi je neki mini hobi, ali nisam bio ni svjestan da toliko griješim.  Inače lokalno igram i (kafanske) turnire uživo, da vidite samo koliko se tu griješi. yikes
Hvala svima na savjetima, probati ću ispraviti što se da.  smile

Bolje je i prokockati svoju mladost, nego ne učiniti s njom baš ništa!
00

8

Re: Gdje griješim?

Super je da zelis napredovat u igri, to je prvi korak do uspjeha  wink
Pogledao sam video i ocito je da ti nedostaju neki osnovni koncepti (koji bi ti bili dovoljni da budes winner na ovom levelu) ali to bi mogao relativno brzo pohvatat uz malo truda.
p.s. nemoj nabavljat hrpu literature i coaching videa pa dva-tri tjedna bit zatvoren u kuci citajuci i gledajuci to. Uzmi jednu kvalitetnu knjigu (pogodnu za pocetnike) i prouci ju kako treba, pa si onda nađes i pogodan coaching video i njega pogledas/proucis.

Sretno

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Gdje griješim?

Hercegovac si nemoš  da ne naucis!  wink

10

10

Re: Gdje griješim?

Problem mi je što u biti ja još ni osnove nisam pohvatao, a bacio se na igru. Mislio sam kroz igru učiti ali vidim da bi mi bilo preskupo.
Uglavnom, u idućim danima igrati ću što manje, a nabaviti nešto literature i coaching videa i baciti se na takvo učenje.  smile

P.S.
Ako može koje preporuka neke knjige i sl., bio bih vrlo zahvalan.  cool

Zadnji popravljao GoGo (22-03-2011 15:07:26)

Bolje je i prokockati svoju mladost, nego ne učiniti s njom baš ništa!
00

11

Re: Gdje griješim?

za  pocetak    http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=609

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Gdje griješim?

GoGo napisao:

Igram poker samo iz hobija, ali ne bih želio da imam neke velike gubitke.

Ovdje se vidi problem psihičke prirode... znači ako imaš manji bankroll, zbog toga imaš na umu da ne želiš gubiti,
iz tog razloga često limpaš ili samo minrejzaš KK i na taj način si stvaraš još veće gubitke. Na sammom početku
imao sam sličan problem.
Igraj ko muško  big_smile  kad imaš karte, rejzaj, pokaži da si ti šef taj puta, ako te netko reraisa i misliš da nisi dobar
u toj situaciji, bježi ili ako misliš da jesi, guraj sve  smile
S ovom "ček da vidim flop, pa ću onda razmislit" igrom nećeš daleko...čitaj knjige, gledaj coaching video...

00

Re: Gdje griješim?

Dr Baltazar napisao:

Prestao sam gledat zato što vidim puno pogrešaka i ako bi želio da sve napišem onda bi trebalo da napišem cijeli page na forumu  smile Ako želiš coaching možemo se dogovorit.

Jel ti to nudis decku coaching ili sam nesto krivo shvatio?

Gonzo GL!

I'm so broke, I can't even pay attention.
10

Re: Gdje griješim?

igra FR

gogo napisao sam ti u postu gore sta ti preporucam da pogledas

00

15

Re: Gdje griješim?

Andre_787 napisao:

gogo napisao sam ti u postu gore sta ti preporucam da pogledas

Već sam Bookmark one linkove, tražim još koju preporuku da ne bih pitao opet kad one videe pogledam. smile
Mislim, da se malo potrudim mogao bih sam sve naći, ali sam se nešto razlijenio, imam drugog posla sa strane pa zato i postavljam pitanja ovdje.  big_smile

Bolje je i prokockati svoju mladost, nego ne učiniti s njom baš ništa!
00

Re: Gdje griješim?

Dr.Greenthumb napisao:
Dr Baltazar napisao:

Prestao sam gledat zato što vidim puno pogrešaka i ako bi želio da sve napišem onda bi trebalo da napišem cijeli page na forumu  smile Ako želiš coaching možemo se dogovorit.

Jel ti to nudis decku coaching ili sam nesto krivo shvatio?

Gonzo GL!

Nudim mu coaching ako želi.

00

17

Re: Gdje griješim?

Dr Baltazar napisao:

Nudim mu coaching ako želi.

Prva reakcija -->  lol
Druga reakcija -->  hmm

Jedno je ponudit pomoc a drugo coaching, nisi sigurno kompetentan za ovo drugo...

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Gdje griješim?

Za ove limite jesam  smile

12

Re: Gdje griješim?

Dr Baltazar napisao:

Čao dečki,
ja sam totalni početnik sa pokerom i ovdje sam otvorio projekat da bi razgovarali o handovima i da bi mi pomogli. Na pokerstarse dat ču 300 dolara i igrat ču 6max.

Imam nešto pitanja pa bi vas zamolio ako bi ste mi mogli pomoči:
:card_club  Na kojim limitima mogu igrat i da imam dobar bankrol managment  ?
:card_club  Koja je dobra video literatura za 6max igru ( preferiram video jer mi je lakše kad vidim to u praksi ) ?
:card_club  Ako možete napisati koje karte se igraju sa koje pozicije ?
:card_club  Kako imate napisane statse za holdem manager ( nov sam sa tim programom jer sam si ga nabavijo juče ) za 6max ?

Ciljevi :
:card_spade  odigrati 10000 handova do kraja mijeseca ( oko 1000 na dan )
:card_spade  pogledati filmove koje bi ste mi jih dali
:card_spade  naučiti igrati sa holdem managerom
:card_spade  postati handove za koje nisam siguran ako sam dobro odigro

Evo toliko od mene za prvi put i unaprijed se zahvaljujem svima koji bi mi pomogli sa bilo kojim savjetom. Bok.

Ovo je tvoj prvi post koji si na forum postao prije cca mjesec dana..A sad nudis coaching..Nemoj zamjerit,nemam nikakvu losu namjeru al vristim od smijeha kad vidim ovak nesto..Moj savjet ti je da malo sletis na zemlju i pripazis jer ego je zajebana stvar..Vidim da lijepo napredujes i iskreno mi je drago zbog toga al nemoj molim te nudit ljudima coaching jer si smijesan..

I'm so broke, I can't even pay attention.
20

Re: Gdje griješim?

plus 34562718293.....

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Gdje griješim?

smile smile

Power is nothing without control !
00

Re: Gdje griješim?

Greenthumb ne slažem se s tobom, nisam ni neki ego manijak ili nešto slično, ja znam da neznam sve o holdemu ali za ove mikro limite znam dovoljno da mu mognem pomoči. Nisam ni ja imao neku lošu namjeru, al dobro nek se momak snalazi sam. A ja ču napadat svoje projekte.
Pozz, have fun.

00

23

Re: Gdje griješim?

Svi znamo da nisi imao lose namjere ali nemoj mislit da ako bitas NL5 si kompetentan coachat nekoga jer nije tako... potrebno je jako dobro poznavat materiju i stvari ti moraju bit kristalno jasne da bi nekog mogao poducavat.

Zadnji popravljao Tonac (22-03-2011 16:56:48)

when you feel like quitting think about why you started..
00

24

Re: Gdje griješim?

Andre_787 napisao:

od videa dobrih za pocetnike za full ring ti mogu preporucit od Ronfar3 Full ring theory and practice sa cardrunnersa i od Nolana Mon on up Full ring sa deuces cracked, dobri videi za pocetnike


gdje mogu naci te videe cijele??? ajd neko neko neki link opali ovdje ak je ikako moguce... hvala

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Gdje griješim?

imas oba serijala na bestpokertorrents

00