Tema: HU sng?

VI sta igrate HUsnge, koliko ih igrate odjednom i jel znate koliko vam povecanje broja stolova utjece na wr?
Koliko je na tome dobar ROI (nemojte reci 0,1%+).

00

Re: HU sng?

...ja igran 1-2 stola normal speed ROI oko 10 trenutno...utjece dosta   broj stolova na ROI al nije vazan ROI koliko $/h...od 5 do 10 je dobar ROI...

00

Re: HU sng?

10% je odličan ROI, na kojem sajtu igras?

00

4

Re: HU sng?

rounder1984 napisao:

VI sta igrate HUsnge, koliko ih igrate odjednom i jel znate koliko vam povecanje broja stolova utjece na wr?
Koliko je na tome dobar ROI (nemojte reci 0,1%+).

ja igram 1 ili 2 stola... wr mi je podjednak... ako igram više od 2 stola drastično se smanji, ali nisam baš puno puta ni probao igrati više od 2... ako igraš na starsu ili tiltu, dobar roi (po meni) je od 4-6%, 7 i više je odličan.

00

5

Re: HU sng?

Ovo se zove dobar graf. Tip igra small ball i 1 table.
http://img341.imageshack.us/img341/2384/finishgraph.png

Kao što je i napisano, 10% ROI je dobar neovisno o limitu

00

Re: HU sng?

I da, dosta utječe na wr(1-2%) i rb, tako da stars, osim ako ne ciljaš na sn(e) nebi preporučio.

00

Re: HU sng?

cropoker500 napisao:

10% je odličan ROI, na kojem sajtu igras?

na starsima,a to mi je ROI od ovog miseca jer san tek ovi misec nabavia HEM pa znan....na velikom samplu od 2 3k mi je oko 5 6 %

00

Re: HU sng?

Jos samo nest...
Koliki sample moras imat da znas otprilike koliki ti je ROI i koliki roll je potreban da se lagodno igra?

00

Re: HU sng?

.zavisi o limitu za mid stakes je dosta 30 40 ako igras normal speed 1-2 stola...a sample za ROi nezz od 500 do 1k bće

00

Re: HU sng?

ROI oko 7% je neki minimum za regular, 10% za deepstack i 5% za turbo (pricam o low-mid stakesima, single table)
oko 1k matcheva je za neki uvid, preko 3k mozes otprilike rec da je to to

roll ti ovisi o tvom roi-u, confidencu i naravno tipu husnga. Ja sam sklon agresivnom BR-u, 15BI za <10$, 20BI za 20$ i 30$, a od 50ica bi tek krenuo sa konzervativnijim brm-om (ovo pricam za turbo format, za regular i ds mozes odbit 5BI od svakog levela, za superturbo dodaj 30BI lol)
guglaj kelly brm

00

Re: HU sng?

thx

00

Re: HU sng?

e, sad mi pade napamet jos jedna bitna stavka.
Kakvi su swingovi standardni?
5-10BI?

00

13

Re: HU sng?

...da na normal speed 1-2 stola na turbosima vise...

00