Tema: €200NL - nutty hand/draw u 3betanom

hm dakle

villain igra 26/20, folda na 3bet 93% kroz 400 handova, cijeli session na ovom i drugim stolovima sam ga abuseao i 3betao ko da je punching bag, ovo je PRVI put da je dao nekakav odgovor, iako je flatao 3b oop big_smile

o njegovim tendencijama neznam nis skoro, posto je vecina zavrsila preflop.

AF mu je 7.5 i flop c/r 13%

na flopu ne vidim puno value handova koje on ima da uzima ovaj line, osim JJ, sto 90% iskljucujem kada beta turn kao sto je betao, jer kontam da to hoce i treba shovati a ne betati kao sto je betao

JT zbog kombinacija rly ne vjerujem a isto tako ne mislim da je cijeli sesn foldao na 3b da bi sad odjetnom callao oop sa tim

proslo mi je kroz glavu da shipnem flop, sto nikako ne moze biti lose, dapace mozda je i best play, ali jednostavno sam zelio ostaviti njegov air u rangeu posto imam deck crushan, i jako jako malo karata mi moze sjebat koncepciju

turn je zanimljiv jer ono wtf.. big_smile koji line mislite da je ovdje najvise +ev vs njega i njegovog rangea na flopu/turnu


http://img823.imageshack.us/img823/5595/handtd.png

I can't win if I fold?
00

Re: €200NL - nutty hand/draw u 3betanom

Pitanje je s cime barrela taj blank. Jedini realni handovi ovdje su mi JJ/KJ/AJ ili neki sick flush draw. Moguce je da te odlucio trapat sa QQ+ ako je stvarno retardiran pa to radi OOP. Sto protiv tebe bi bilo ravno samoubojstvu.

Mislim da je najveci +ev shove preko njegovog leada na turnu, ali ne ocekujem da folda nista s cime je c/r leadao.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

3

Re: €200NL - nutty hand/draw u 3betanom

boboman napisao:

Moguce je da te odlucio trapat sa QQ+ ako je stvarno retardiran pa to radi OOP. Sto protiv tebe bi bilo ravno samoubojstvu.

Zasto mislis?

Ja isto mislim da je shove najbolji

00

Re: €200NL - nutty hand/draw u 3betanom

Lik koji ti tolko folda na 3betove, očito se ne želi dovoditi u marginalne spotove. Takav mislim da nebi betao tako malo na turnu s handom poput overpara ili KJ.

Napisao si da ima c/r 13% što mislim da je nepotreban podatak jer je 3betani pot totalno drukčija situacija nego nam pokazuje ta statistika.

Mislim da mu je dopizdilo što ga 3betaš konstantno i odlučio je callati i rejzati te any flop. Kad si callao nije htio odustati i pokušao je s još jednim betom, ali opet nije htio puno izgubiti. Vjerojatno s nekom rupom (tipa AQ).

Ja bi zgurao jer mislim da neće nikad blefati river. Ako zguraš hand neće doći do showdowna i to će ga još više stiltati jer i dalje neće znati s čim ga ti tolko 3betaš.

00

Re: €200NL - nutty hand/draw u 3betanom

sve 5, al ak kazes da zguram jer nikad nece blefat river, zar nije bolje callat turn i ostavit mu barem mogucnost da blefa river, nego shipnit i foldat air sto bi beato na riveru kako god, ili shipnit i bit scallan od nutsa big_smile

kontam da ce rijetko blefat river, ali ipak nekad hoce, ali ako shipnem turn micem sve te blefove i valuecutam samog sebe sto ne?

I can't win if I fold?
00

Re: €200NL - nutty hand/draw u 3betanom

I da i ne. Ali sto on folda na tvoj turn shove sa takvim oddsima u 3b potu osim stone cold bluffa?

@Tilt: zato sto je head vrhunski hand reader i odlicno igra 3b potove.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00