Tema: Pomoc potrebna... :(

Pozdrav.
Znaci u kratkim crtama. Prije godinu i pol poceo sam igrat poker kao dodatnu zaradu na 0.10/0.25 NL.
Imena blademan886 FT, BladeTonko pokerstars i MajstorSmora Cake.
Zaradio sam poprilicno, dovoljno da bih isao dalje na 0.25/0.5 i vise ali uvijek sam isplacivao i trosio itd...
Kad sam se ove godine vratio igrati imao sam 160$ i poceo sam igrat SitnGo-se dignuo na 500tinjak $ na FTPu.
Posto sam imao string jako lose srece gubeci ponekad i 80% coin flipova najcesce zavrsavajuci 2 i 3 kad bih usao u pare. Odlucio sam se preci na PS uplatio sam 250 $ ostatak sam potrosio.
Nastavio sam igrat na PS 6$ turbos nazalost nastavilo se sa FTPa string gubljenja svega mogucega a najcesce gubljenja 80% ruku prije flopa odnosno par vs par.
Posto nije bilo smisla placat 40c rake na 3 $ SitnGo a na 6$ je 50c junacki sam poginio na 40 buyina down swingu.
Moram dodat da je SitnGo idiotska igra koja je matematicki gledano iznimno jednostavna. I igrao sam je savrseno prema sit and go wizardu sad kako je moguce imat down swing protiv ljudi koji callaju na pocetku igre s 50 buyina all in s AJ to samo bog zna

Znaci trazim staking ili za sitnGo il za 6 max. Igrat cu sta steiker zeli. Ako steiker zeli ispitati poznavanje pokera nema problema.
Dajem hand history ako treba. Ne tiltam itd.
Ako je ko zainteresiran nek se javi na PM ili tako nesta.

00

Re: Pomoc potrebna... :(

BladeTonko napisao:

Ne tiltam itd.

http://img861.imageshack.us/img861/4600/orlylemmony.jpg






http://img135.imageshack.us/img135/5606/goodluckclover21.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
10

Re: Pomoc potrebna... :(

Ispravak blademan886 je partypoker acc bladetonko886 je FTP.

00

Re: Pomoc potrebna... :(

Tiltaš, cim traži stejkanje od ljudi, znaci da si u Tiltu

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Pomoc potrebna... :(

lol. oprali su mene i gori downswingovi na 12$ 180 ljudi recimo. tak da ti 40 BI za turbo donkamente nije dovoljno. da si s tih 240$ krenuo grindat one 3,25 bio bi ziv jos ako si dobar kao sto kazes

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00