Tema: Nordica - Stars

Kako najlakše prebaciti nvac sa Nordice na Stars? Nikada nisam radio uplatu na Nordicu.

00

Re: Nordica - Stars

Teško ćeš to prebaciti jer nemaš player to player transfer, a ak nisi uplatio onda nemožeš ni isplatiti ne neki jednostavan način.

00

Re: Nordica - Stars

Minimalni depozit na nordicu sa MB-a bi ti vjerojatno omogućio cashout na MB.

00

Re: Nordica - Stars

problem je u tome što ne živim na istoj adresi kao što piše na osobnoj, pa ne znam kako da potvrdim adresu? Jel oni zahtjevaju neke slike računa za srtuju ili sl?

00

Re: Nordica - Stars

Jel mi je netko voljan učiniti uslugu na način da ja izgubim 111$ na nordici namjerno u head-upu i da mi on onda taj iznos transferira na stars? jer ne vidim drugog načina da dođem to te love.

00

Re: Nordica - Stars

tako češ izgubiti svih 111$

00

Re: Nordica - Stars

Mislim da ima na Nordici player to player transfer. Odes na cashier, otvorit ce ti se u browseru, imas tab na kojem pise transfer, ukucas nickname, iznos...
Samo trebas jos naci ko je voljan prebacit  cool

00

Re: Nordica - Stars

Ima ali treba čekati 3 tjedna da ti omoguće P2P.

00

Re: Nordica - Stars

Vule napisao:
dsaw91 napisao:

Ima ali treba čekati 3 tjedna da ti omoguće P2P.

Javi nama na support, možemo ubrzati.

Jel moguće srediti P2P transfer bez depozita?

00

10

Re: Nordica - Stars

ne kuzim sta ti je problem depozitat 10$ il tako nest?

00

11

Re: Nordica - Stars

Tilt napisao:

ne kuzim sta ti je problem depozitat 10$ il tako nest?

+1

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Nordica - Stars

dsaw91 napisao:

problem je u tome što ne živim na istoj adresi kao što piše na osobnoj, pa ne znam kako da potvrdim adresu? Jel oni zahtjevaju neke slike računa za srtuju ili sl?

adresa se može mjenjat koliko znam kontaktiraj support o promjeni adrese stanovanja i mislim da nebi trebalo bit problema.. sigurno će ti tražit neku provjeru ali redovna procedura.. mislim da moraš radit deposit za transfer i za cashout.. tako da ti dodje na isto..

00

13

Re: Nordica - Stars

Probat ću nešto iskemijat, Hvala dečki.

00