Tema: NL 100 villain c/r u multiway potu

Nisu bitni statsi iman ga tek na 20-ak handova ali sigurno nije fish, primjetija sam da regulari znaju imat ovakav line s raznoraznim handovima, kao neželi da se njega rejza ako cbeta nego je lakše(izgleda snažnije) da on c/r smile
ako calam turn? river?

$0.50/$1  No Limit Holdem
6 Players
Hand Conversion Powered by http://weaktight.com/

Stacks:
UTG  $100
UTG+1  $133.33
HERO (CO)  $100
BTN  $100
SB  $118.18
BB  $179.04

Pre-Flop: ($1.50, 6 players) HERO is CO Jc Js
1 fold, UTG+1 raises to $2.62, HERO calls $2.62, 1 fold, SB calls $2.12, BB calls $1.62

Flop: Ad 6c Ac ($10.48, 4 players)
SB checks, BB checks, UTG+1 checks, HERO bets $5, SB folds, BB folds, UTG+1 raises to $14,  $9 to HERO ($92.38)?

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: NL 100 villain c/r u multiway potu

Za početak bi 3bet PF da napunim pot jer mi njegov hand s obzirom na sizing izgleda weak, a i moguće da će ih još nekoliko iza overcallat što mi nije cilj s JJ. Na flopu ako već odlučim betat vjerojatno bi b/f oko 7$. Sa ovih 5$ si sam sebe stavio u guessing poziciju jer ako lik nije fit or fold moguće da te raise-ao čisto zbog tvog weak sizinga. Moguće da si ti ahead, ali jednostavno ne vidim da će on stat na turnu, a naš hand je preslab za callat 3barrel.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (31-03-2011 17:26:47)

00

Re: NL 100 villain c/r u multiway potu

Ja snapcallam i calldownam turn i river ako ne izadje treci  :card_club

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: NL 100 villain c/r u multiway potu

vidio sam dosta ekipe(čitaj ludi finci) da dosta tako betaju 2,62 pa sam par puta 3b i dobiva 4bet obv, pa sam odusta, sad neznam jel kod ovog to slučaj ali call je mislim standard...da moga sam betat flop više to je vjerojatno bio misclick

boboman napisao:

Ja snapcallam i calldownam turn i river ako ne izadje treci  :card_club

i ja  big_smile

When you got nothing, you got nothing to lose
00

5

Re: NL 100 villain c/r u multiway potu

ja na ovom boardu ovako uvijek igram asa i ekipa s pocket pairovima mi se stackoffa 90% puta

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: NL 100 villain c/r u multiway potu

odigras i flush identicno

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: NL 100 villain c/r u multiway potu

bezveze mi je taj play sa A, check/raise na tom boardu, preprepre strong line (ne uvijek, ovisi o protivniku), ja ovo Cbetam sa any2 tako i sa A, standard hadn. call flop, call turn, nece blefat river ako nema A

00

Re: NL 100 villain c/r u multiway potu

standard vise nije standard, ono sto nije standard je sad standard

Zadnji popravljao chillin (01-04-2011 16:27:59)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: NL 100 villain c/r u multiway potu

Meni se isto ne sviđa c/r na flopu sa Ax jer mislim da će protivnik dosta PP hitit, dok bi sa betom i eventualnim c/r na turnu mogli dobit 2 streeta value-a.

00

10

Re: NL 100 villain c/r u multiway potu

boboman napisao:

odigras i flush identicno

pa da point je da to radis s asom ako nije rainbow flop jer na taj nacin repas i flush draw

I na kraju bude " HARAŠO"
00