Tema: fail dan :/

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/6500/66909/thumb/p15sm5ut7nndrm86jt7eqecma1.jpg

00

Re: fail dan :/

monkey tilt?

00

Re: fail dan :/

sic koji su to limiti?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

4

Re: fail dan :/

wtf???

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: fail dan :/

sad

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

6

Re: fail dan :/

sta bi izmedju 1150. i 1250. handa????
ovo stvarno izgleda sick...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

7

Re: fail dan :/

izgubio je cca 5 flipova u tih sto handova cini se. sick life

00

8

Re: fail dan :/

meh, vecina 3/6€ deep PLO na b2bu. ima nesto 5/10 party holdem etc etc. Cak i nisam stiltan zacudo makar mi je ovo by far najveci losing dan u zivotu. uopce nisam nista ni razbio, suludo hmm

00

Re: fail dan :/

nemoj to drzat u sebi...s obzirom na gubitak, vrijeme je za novi komp(nadam se da nisi u prizemlju).... wink

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: fail dan :/

treba si pri kraju svakog loseg sessiona razbit bocu od mineralne o glavu, da te odvrati od pokera na par dana. ja ozbiljno razmisljam o toj soluciji

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

11

Re: fail dan :/

JustFighter napisao:

vrijeme je za novi komp(nadam se da nisi u prizemlju).... wink

:card_heart  :card_heart

00

12

Re: fail dan :/

knez napisao:

meh, vecina 3/6€ deep PLO na b2bu. ima nesto 5/10 party holdem etc etc. Cak i nisam stiltan zacudo makar mi je ovo by far najveci losing dan u zivotu. uopce nisam nista ni razbio, suludo hmm


i ja bih htio izgubiti 17k i da ne tiltam..tad cu znati da sam uspio u pokeru big_smile

10

Re: fail dan :/

knez napisao:

meh, vecina 3/6€ deep PLO na b2bu. ima nesto 5/10 party holdem etc etc. Cak i nisam stiltan zacudo makar mi je ovo by far najveci losing dan u zivotu. uopce nisam nista ni razbio, suludo hmm

Vjerojatno zato jer si vise tuzan nego ljutit.

Tako se ja osjecam kad me natkupi na FT nekog donkamenta od 5k ljudi.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00