Tema: Denis Lovrić

Pozdrav. Imam 20 godina. Živim u BiH. Igram na Pokerstarsu. (denis lovric). Nemam neke velike rezultate iza sebe sem finalnih stolova nekih freerolova. Često igram s prijateljima "homegame" 20kn + 1 rebuy.

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/7000/67196/thumb/p15spbrjscb71eme5ufl8i18hp5.jpg

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Denis Lovrić

Jel se ti zoveš

DENIS LOVRIĆ?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Denis Lovrić

big_smile  big_smile  big_smile

Pozdrav!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Denis Lovrić

pozdrav sretno

00

Re: Denis Lovrić

Pozdrav i dobrodosao.

00

Re: Denis Lovrić

zamorano11 napisao:

Jel se ti zoveš

DENIS LOVRIĆ?

Naravno da se tako zovem. Razlog sto sam stavio taj nick je iz razloga sto ne zelim biti kockar, jednostavno zelim napredovati u svijetu pokera... Kao kad bi se Ivica kostelic pojavio kao " ledenixxx...mslm nema razloga za to .. anonimnost mi nije potrebna

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Denis Lovrić

ovde su sve KOCKARI

00

Re: Denis Lovrić

Mirari napisao:

ovde su sve KOCKARI

+ 1

10

Re: Denis Lovrić

Ma daj,  nije sve tako sivo. Igram i ja za novac...ali nije to kocka.

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

10

Re: Denis Lovrić

ako igram covjece ne ljuti se... jesam li ja kockar?


dobrodosao

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
30

Re: Denis Lovrić

Pozdrav..

Lijepo je to sto visoko pucas..
Vec vidim za god-dvije veliki HU okrsaj Daniel "jungleman" Cates vs Denis "Denis Lovric" Lovric..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Denis Lovrić

in b4 pokerstars pro team

00

Re: Denis Lovrić

Dr.Greenthumb napisao:

Pozdrav..

Lijepo je to sto visoko pucas..
Vec vidim za god-dvije veliki HU okrsaj Daniel "jungleman" Cates vs Denis "Denis Lovric" Lovric..

Ha ha... Lijevo od mene Doyle Brunson, desno Amarillo Slim: matt damon tongue

ma bit ce svega. E da... evo kukam svima da nemam nista novcu,,,ako je neko vidio topic MOM MUŽU ZA NOVI POČETAK...e pa ista mi je situacija...samo mom Denisu za novi početak sad((

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Denis Lovrić

http://cdn0.knowyourmeme.com/i/000/070/812/original/Oh-noes.jpg?1283970041

imas besplatan bankroll, imas pun k freerollova na sve strane, uplati nesto, ak spusis skuzi zasto pusis i nauci na pogreskama

kod registracije bi trebalo nekako odma banat zicarose i pustit normalne ljude da se regaju i komentiraju.

00

Re: Denis Lovrić

Čarli, razmišljaš pogrešno. Ne kukam ja tu po forumu,,,kao daj meni daj meni... ma ništa od toga, nego prijateljima i tako. Nemam free bankroll... .mogao bi ga napravit na nekoj drugoj platformi... a to ne želim igram jako dugo na pkoerstarsu....igrao sam playmoney jako dugo... e pa nismo svi te mogucnosti da mozemo uplacivat...iako imam novac ali nemam nacina da uplatim..poslao sam jednom korisniku PM da se dog. da mi prenese sredstva a ja njemu uplatim na tekući...sve u svemu ne spadam u tu tvoju kategoriju.

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Denis Lovrić

Denis Lovrić napisao:
Dr.Greenthumb napisao:

Pozdrav..

Lijepo je to sto visoko pucas..
Vec vidim za god-dvije veliki HU okrsaj Daniel "jungleman" Cates vs Denis "Denis Lovric" Lovric..

Ha ha... Lijevo od mene Doyle Brunson, desno Amarillo Slim: matt damon tongue

ma bit ce svega. E da... evo kukam svima da nemam nista novcu,,,ako je neko vidio topic MOM MUŽU ZA NOVI POČETAK...e pa ista mi je situacija...samo mom Denisu za novi početak sad((

DA! big_smile  big_smile  big_smile
TO BI BIO JEBEN HU!

10

17

Re: Denis Lovrić

Denis Lovrić napisao:

poslao sam jednom korisniku PM da se dog. da mi prenese sredstva a ja njemu uplatim na tekući...sve u svemu ne spadam u tu tvoju kategoriju.

Ako imas nacina za uplatit u PBZ mogu ti ja

00

Re: Denis Lovrić

Tilt napisao:
Denis Lovrić napisao:

poslao sam jednom korisniku PM da se dog. da mi prenese sredstva a ja njemu uplatim na tekući...sve u svemu ne spadam u tu tvoju kategoriju.

Ako imas nacina za uplatit u PBZ mogu ti ja

Može li se uplatit opcom uplatnicom?

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Denis Lovrić

radje igras playmoney na pokerstars nego real money negdi drugo. ne kuzin bas. al ok

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Denis Lovrić

Navikao sam na platformu, Btw imaju baš jak program turnira, promocija... ne znam sto se tice bonusa i rejka mozda i nisu najbolji... ali nisam ni ja igrac kojem bi to bilo važno.

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Denis Lovrić

Tilt napisao:
Denis Lovrić napisao:

poslao sam jednom korisniku PM da se dog. da mi prenese sredstva a ja njemu uplatim na tekući...sve u svemu ne spadam u tu tvoju kategoriju.

Ako imas nacina za uplatit u PBZ mogu ti ja

Ako možeš uplati mi 3 dolara na pokerstars... i pošalji mi broj svog racuna kod PBZ banke...u ponedjeljak cu ti uplatit....100kn i ti mi pošalji još 15...Jel ok ?....Ako možeš što prije poslat ova 3... da imam šta radit veceras...otkazao sam drustvo ne idem mi se vani pa eto javi .... Nick na starsima je " denis lovric"

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
10

Re: Denis Lovrić

Denis Lovrić napisao:

Nick na starsima je " denis lovric"

http://hostthenpost.org/uploads/20e337cbf006483bb71286ec22af0e03.jpg

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
50

Re: Denis Lovrić

zamorano11 napisao:
Denis Lovrić napisao:

Nick na starsima je " denis lovric"

http://hostthenpost.org/uploads/20e337cbf006483bb71286ec22af0e03.jpg

??????? Nisi ni ti dobar u glavi kralju!

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
20

Re: Denis Lovrić

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Zadnji popravljao zamorano11 (09-04-2011 22:23:12)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Denis Lovrić

ma ovome zamoranu nista nije jasno

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10