Tema: Moneybookers to Ladbrokes

1.Jel imao netko situaciju da je poslao $$$ sa moneybookersa na kuću i da nije sjela u roku pola sata. Naime, razgovarao sam sa live chatom kuće koji kažu da je transaction canceled, a zvao sam moneybookers koji kaže da je transakcija provedena. Na moneybookersu umanjen račun, a poker account prazan.
2.Ja sam poslao lovu prije nego što sam download-ao poker softver. Čim sam se na netu registrirao na kuću, ponudili su mi uplatu, pa sam uplatio odma preko moneybookersa. Bilo mi je čudno što mi account otvara u novom prozoru, pa ne znam jel moguće da sam, ne znajući, poslao lovu nekom drugom na account, neka prevara i to....?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Moneybookers to Ladbrokes

Jednom sam na bodog uplačivao s drugog maila (koji mi nije registriran na bodogu) i nije mi lova sjela. Poslao sam im na support transaction id i uplatili su mi tu lovu na račun.

00

Re: Moneybookers to Ladbrokes

Money bookers mi je poslao poruku: " Dear Mr. Sotošek, Thank you for contacting the Moneybookers Customer Service. We would like to kindly inform you that the transaction with details quoted below was successfully processed and we have contacted the merchant to confirm this with them once again. 417951987 15 Apr 11 18:03:06 Send Money to moneybookersusd@ladbrokes.co.uk 522.926482 HRK processed The payment should be visible in your gaming account or refunded by the merchant to your Moneybookers account within shortest time. For further information please contact the merchant directly."
Ali kuća i dalje tvrdi da je moneybookers poništio the transakciju i da nisu primili lovu.
Šta sad?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00