Tema: party poker 2000 r/a

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/9500/69697/thumb/p15u05i7jgrjo1jnt14qd1fud1rj31.JPG

evo prvi turnir na kojem sam koristio HEM,ujedno i moj najbolji turnirski rezultat do sada.

kao i u svakom dobrom rezultatu,bilo je sreće, par puta ja njih marginalno natkupio,ali i par puta oni mene, jednom mi aseve skrekalo ali nekako preživio do kraja, u posljednoj fazi igre uglavnom kao monster stack i tu mi je žao što nije nikog od ekipe bilo online da pomaže s obzirom da sam tu slab.

U HU sam bio doslovno nadigran od izgledno iskusnijeg igrača,šteta, no bit će bolje nadamo se smile + 200 $ bi mi itekako pomoglo kupit novi komp,ali ...bolje da ga ne kupujem još koji mjesec dok ne diplomiram,da nebi bilo sranja big_smile

odoh na zasluženo spavanje nakon 8 h i 12 min, zasad rekord igre u komadu



p.s. nakon što otkrijem kako naći ruke s ovog turnira u hemu,bacit ću malo za analizu u turnirskom podforumu,pa pogledajte

svima sa foruma još jednom hvala na podršci  :card_heart

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10

Re: party poker 2000 r/a

nice pepy nice smile cestitam

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: party poker 2000 r/a

Čestitam!

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
10

Re: party poker 2000 r/a

Odlicno,cestitam !

00

Re: party poker 2000 r/a

gj

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
10

Re: party poker 2000 r/a

Cestitke smile

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
10

7

Re: party poker 2000 r/a

congratz

00

Re: party poker 2000 r/a

bravo :card_club  :card_heart
sreća je ključan dio pokera, naravno da ti se tuj i tamo moralo malo poklopit smile

Zadnji popravljao bassetbaby (23-04-2011 22:40:28)

00

Re: party poker 2000 r/a

yesssssssssssssssssssss,bravoooooooooooooooooooooooooooo

00

Re: party poker 2000 r/a

Svaka čast!

00