Tema: SCOOP reload bonus

imam jednu molbu ako je netko voljan pomoci... htio bih iskoristiti taj SCOOP reload bonus al je problem sto na MB nemam nista love jer mi je cijeli roll na starsima... e sad, roll iznosi $330 a ja bih htio uplatiti svih 400 (koje nemam)... moja molba je ako je netko voljan pomoci, da mu ja posaljem na starse tih $330 a on meni $400 na MB... i cim napravim uplatu shipam ostatak love nazad uz $5 provizije ($75)... nemam nista od toga da nekog zajebavam tu na forumu i da si okaljam ime jer to je zadnja stvar koja mi treba... ovo vrijedi samo za provjerene clanove, dakle ne poslujem s nekim ko ima 10 postova na forumu... unaprijed hvala...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

2

Re: SCOOP reload bonus

bump...

roll $370, netko sad zainteresiran... adje ljudi stvarno se ne mislim brukat zbog tih jebenih $30 a sto ne bih iskoristio bonus u cijelosti ako ima netko ko mi moze pomoci oko toga...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: SCOOP reload bonus

Vjerojatno ima ljudi koji bi ti pomogli, al vjerojatno si primjetio da forum ova dva dana nije najprometniji.
Ja bi ti to ucinio da imam $$$ na MB

00

4

Re: SCOOP reload bonus

a valjda... hvala u svakom slucaju... btw, roll na $398... jel netko sad zainteresiran da ga prevarim za $2??? smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub