Tema: Kiir's hands

Imam trenutno jedan hand koji me zanima, a imat cu ih jos puno u buducnosti, pa da imam svoj topic tongue

Nece mi convertat tu preko foruma, a trenutno stvarno nemam vremena za to(gladan sam u pm i imam jos obaveza big_smile)

Limper je riba koja hala oko 65/20, BTN je Multitabler(semi regish, I guess) koji je u vise navrata izoliro (tog istog) limpera.

Lik lijevo od mene je pasivna riba/ribica big_smile.

http://www.pokerhand.org/?6092466


Da li je ovo:

1) UVIJEK snap call
2) Fistpump call
3) Fold jer BTN nikako nije losiji od nas
4) Call jer mozemo i flipati protiv BTNa i unutra ima puno dead money-a, iako smo vjerojatno vs KK+
5) Nesto drugo?


Hvala  smile

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: Kiir's hands

BTNu je dopizdilo pa gura, ja bi callao u večini vremena, ali ako je straightforward, onda fold.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Kiir's hands

Nije dovoljno znati samo da je BTN reg.

20

Re: Kiir's hands

ja bih callao  posto si rekao da je BTN to vec radio vec nekoliko puta... Mislim da ne mora znacit da mu je range KK+ zbog tog dead moneya upravo te da je zguro da ga pokupi...Takodjer mislim da zeli ovim all inom, da mu se bolji hand (TI) baci a slabija ruka da ga mozda calla ...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00