Tema: Pokerstars VIP program - analiza

http://www.twoplustwo.com/magazine/issu … rs-vip.php

00

Re: Pokerstars VIP program - analiza

Imam jedno pitanje sto se tice njihovog VIP programa. Zanima me recimo ako ja 29. decembra uspem da skupim 1200 VPP sto je dovoljno za SilverStar, ja imam SilverStar samo jos 2 dana tjs. do kraja tog meseca ili i ceo naredni mesec?

00

Re: Pokerstars VIP program - analiza

Imaš cijeli slijedeći mjesec.

00

Re: Pokerstars VIP program - analiza

ovako imam takodjer pitanje, s obzirom da sam nedavno rerollao svoj acc na starsima, da dodjem do silver stara mi treba josh nekih 800 bodova, i to trebam skupit do 31.12.2009. s obzirom da necu to uspjet zanima me sta ce bit nakon 31.og??? big_smile hoce li mi taj bronze star ostat freezan, bez ikakve mogucnosti da dodjem do veceg ranka?

00

Re: Pokerstars VIP program - analiza

mrtvimi5h napisao:

ovako imam takodjer pitanje, s obzirom da sam nedavno rerollao svoj acc na starsima, da dodjem do silver stara mi treba josh nekih 800 bodova, i to trebam skupit do 31.12.2009. s obzirom da necu to uspjet zanima me sta ce bit nakon 31.og??? big_smile hoce li mi taj bronze star ostat freezan, bez ikakve mogucnosti da dodjem do veceg ranka?

Ne, od svaki novi mjesec imaš šanse osvojiti sve levele.

00

Re: Pokerstars VIP program - analiza

jel se dobivaju kakvi bonusi sa tim zvjezdama?

00

Re: Pokerstars VIP program - analiza

tonivk napisao:

jel se dobivaju kakvi bonusi sa tim zvjezdama?

Dobivaš brže FPP bodove za koje možeš kupiti bonuse.

00

Re: Pokerstars VIP program - analiza

roba59 napisao:
tonivk napisao:

jel se dobivaju kakvi bonusi sa tim zvjezdama?

Dobivaš brže FPP bodove za koje možeš kupiti bonuse.

aha, a dali mi se status svaki mjesec restira, u prijevodu... ako dodjem do silver ili gold statusa, dali mi taj rank ostaje za sljedeci mjesec ili opet krecem od nule?  hmm

00

Re: Pokerstars VIP program - analiza

mrtvimi5h napisao:
roba59 napisao:
tonivk napisao:

jel se dobivaju kakvi bonusi sa tim zvjezdama?

Dobivaš brže FPP bodove za koje možeš kupiti bonuse.

aha, a dali mi se status svaki mjesec restira, u prijevodu... ako dodjem do silver ili gold statusa, dali mi taj rank ostaje za sljedeci mjesec ili opet krecem od nule?  hmm

Koliko treba tih bodova da se zamjene za bonuse, gdje se to moze vidjeti?

00

10

Re: Pokerstars VIP program - analiza

ostaje ti do kraja sljedeceg mjeseca taj status. Nisam samo siguran jel se prenosi iz 12.mj. u 1.mj.

Stars od 1.1.2010. mijenja svoj VIP reward system. http://www.pokerstars.com/vip/2010changes/
Za Silver ce bit potrebno samo 750 VPP-a sto mislim da je dohvatljivo i nama kojii gramo na micro levelima.
Također ce biti novi Stellar System nagrađivanja http://www.pokerstars.com/vip/stellar/

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

11

Re: Pokerstars VIP program - analiza

tonivk napisao:
mrtvimi5h napisao:
roba59 napisao:

Dobivaš brže FPP bodove za koje možeš kupiti bonuse.

aha, a dali mi se status svaki mjesec restira, u prijevodu... ako dodjem do silver ili gold statusa, dali mi taj rank ostaje za sljedeci mjesec ili opet krecem od nule?  hmm

Koliko treba tih bodova da se zamjene za bonuse, gdje se to moze vidjeti?

logiras se u clientu -> cashier -> VIP Store -> Bonuses

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00