Tema: Gdje igrati sad kad nema amera

Nakon sto su starsi morali reci bb amerima puno je manje ljudi na sit&go-ovima ( kao i na svim ostalim igrama naravno ) pa me zanima što mislite gdje je najbolje sad igrate iste? Ocito je da starsi i tilt i dalje imaju najveci broj igraca al na starsima se sad pune s mozda 20% brzine kojom su se prije punili a na tiltu sam napravio acc bez rakebacka dok sam pocinjo igrat pa mi se bez njega sad neisplati previse igrati.

Ako ovdje ima nekoga tko grinda S&G-ove volio bi cut gdje grinda.. mislim na lvle do nekih 16-20$.

Hvala.

00

Re: Gdje igrati sad kad nema amera

Pa sam si rekao da tamo ima najveći broj igraća, pa se onda tamo i logički najbrže pune stolovi. Ja ne razumijem što ti želiš...?

00

Re: Gdje igrati sad kad nema amera

neznam puno al mislim da je najbolji site što se tiče sng-a Stars . Najveći promet , Najmanji rake ali zato i najviše regova

00

Re: Gdje igrati sad kad nema amera

@dsaw htio sam pitat jel ima neki sajt di je mozda otiso dio tih amera ili di se bas igraju S&Govi a ne keš recimo.. pa da se moze normalno igrat 20+ stolova

@ivica da tolko i ja znam atm.. al eto nije bas najbolje stanje  trenutno pa zato pitam

00

Re: Gdje igrati sad kad nema amera

Mislim da ti je stars i dalje najbolja opcija.

00

6

Re: Gdje igrati sad kad nema amera

Ako ovdje ima nekoga tko grinda S&G-ove volio bi cut gdje grinda.. mislim na lvle do nekih 16-20$.

daj mi reci, koliko stolova ti igras od jednom da nemas dovoljno voluma na 16$ levelu? 40-50 mozda?

00

Re: Gdje igrati sad kad nema amera

Pajk napisao:

Ako ovdje ima nekoga tko grinda S&G-ove volio bi cut gdje grinda.. mislim na lvle do nekih 16-20$.

daj mi reci, koliko stolova ti igras od jednom da nemas dovoljno voluma na 16$ levelu? 40-50 mozda?

32 max, ovisi kak se osjecam .. ak ih igras na starsima onda si valjda skuzio da se ubitacno sporo pune.. nisam ni mislio samo 16$ buyinove igrat jel bi ih onda igro po 4 .. od 11 do 16 upalim 9 manova kolko se pune, prije se stvarno lagano poglo poslozit sve, sad dok poslozim stolove vec sam u push/fold fazi na pol turnira

00