Tema: BAP Turniri danas i sutra

Evo planiram igrati ove turnire ako sve prodam , pa javite se ako ste zainteresirani.

SUBOTA:
1.    5,5 $  NLHE   (20k GTD)                           19:00
2.    11$ The BIG  NLHE   (50K GTD)              20:00
3.    11$ NLHE    (20K GTD)                             21:30
4.    8,8$  NLHE    (12k GTD)                            22:30
5.    22$ The BIG    ( 25K GTD)                        18:00
6.    22$   NLHE       (15k GTD)                         19:00
NEDJELJA
1.    11$ Sunday Storm  (200k GTD)     21:30

Ukupno 91,3 + još jedan 8,8$ sutra da zaokružimo na 100 $

- Znači BI = 100      1%=1$

Dijelimo : 75/25    u korist stakera

Pokerstars SN =   ivica5261
http://www.officialpokerrankings.com/po … 5.html?t=2

pozdrav

Zadnji popravljao ivica5261 (30-04-2011 18:17:12)

00

Re: BAP Turniri danas i sutra

-ako se ne proda sve igram koliko mogu s prodanim a ostatak vraćam .

00

Re: BAP Turniri danas i sutra

- ako netko misli stejkat posebno neki turnir a ne BAP ne se javi na PM , ajmo stejkeri  :card_club  :card_spade  :card_diamond  :card_heart

Zadnji popravljao ivica5261 (30-04-2011 17:46:30)

00

Re: BAP Turniri danas i sutra

bump

13

5

Re: BAP Turniri danas i sutra

Trazio si savjet za stejk pa cu ti i reci sta mislim. AVG buy in ti je ispod 2$, ovdje trazis stake za turnire koji su puuuno veci od tvog avg buy ina. Trazis 30% iz ne znam kojih razloga jer nigdje nisi dokazao da imas edge nad fieldom. Nitko te nece stejkat dok ne dokazes da je to +EV za stejkere, bez obzira koji iznos trazis.
Dosad si odigrao 200tinjak MTT i sav profit ti je vecinom od samo jednog turnira.
Ljude nervira kad svakih sat vremena bumpas temu, vide oni to i da te misle stejkat stejkali bi te.
Moj savjet ti je ako vec zelis prodavat akciju, dokazi se na micro limitima, i pokazi da beatas. Vjerujem da ce se onda sigurno nac netko da te stejka. Mozda ti je glupo trazit stejkove za 1-2$ MTT ali to ti je jedini nacin, jer to su leveli koje inace igras.

30

6

Re: BAP Turniri danas i sutra

Tilt napisao:

Trazio si savjet za stejk pa cu ti i reci sta mislim. AVG buy in ti je ispod 2$, ovdje trazis stake za turnire koji su puuuno veci od tvog avg buy ina. Trazis 30% iz ne znam kojih razloga jer nigdje nisi dokazao da imas edge nad fieldom. Nitko te nece stejkat dok ne dokazes da je to +EV za stejkere, bez obzira koji iznos trazis.
Dosad si odigrao 200tinjak MTT i sav profit ti je vecinom od samo jednog turnira.
Ljude nervira kad svakih sat vremena bumpas temu, vide oni to i da te misle stejkat stejkali bi te.
Moj savjet ti je ako vec zelis prodavat akciju, dokazi se na micro limitima, i pokazi da beatas. Vjerujem da ce se onda sigurno nac netko da te stejka. Mozda ti je glupo trazit stejkove za 1-2$ MTT ali to ti je jedini nacin, jer to su leveli koje inace igras.

+1

00

Re: BAP Turniri danas i sutra

@Tilt - puno ti hvalo na ovome osvrtu napokon da mi je netko ukazao na pogreške i na to što trebam raditi .

. Evo samo da donekle opravdam zašto tražim te limite (iako se slažem da se prvo trebam dokazati na manjim limitima)

- Na Starsu sam davno uplaćivao po 50$ nekoliko puta i prije ili kasnije bi kao i svaki početnik izgubio roll .Miksao sam micro( cash, sng i mtt) i od tada je taj AVG buy-in <2$.Ponovno sam počeo igrati ove godine i to od Stejkova koje sam dobio na forumu  i bili za 5,5$,11$ i jedan ili dva turnira od 20+ , neke od njih sam tražio a neke su stakeri nudili (Mirari i Niveaformen- MiniFTOPS kad su djelili nekoliko entry-a).

- Što se tiče postotka uzeo sam ga gledajući druge primjere , što se mene tiče ja sam spreman pristati i na 20%,25% jer  mi se primarno igra poker i željan sam dokazivanja. Možeš li mi reći da li je uredu tražiti bolji deal ako dođem na FT ?  , neznam da li ispadam glup i bahat ako to zatražim ili je to standard.

-Nema više bumpanja

-Trenutno nemam bankroll pa se nemogu dokazati  osim ako me ne stakaju. Spreman sa igrati limite od 2$ pa nadalje.

-Nije mi glupo tražiti stake za micro MTT ako će biti zainteresiranih . Čuo sam da ekipa rijetko staka za turnire s malim GTD pa sam zbog toga pokušao dobiti stake za neke od ovih turnira.

Još jednom puno hvala i neka i ostali komentiraju ako imaju volje . Bit ću zahvalan .  pozzz

Zadnji popravljao ivica5261 (30-04-2011 20:30:35)

30

Re: BAP Turniri danas i sutra

MiRari

10

Re: BAP Turniri danas i sutra

Ja sam ti rekao da ekipa stejka u pravilu za turnire na kojima moze zaraditi dosta ako te posere. Zato sam ti rekao s velikim gtd tipa storm. To se ofnosilo za ove s vecim BI. Takodjer sam ti rekao da pogledas turcinovih prvih par BAPova da vidis kako je on trazio stejk na PTP.
Zato sam ti rekao da ubacis sngove da smanjis variance. Da ti trazis atake jednom tjedno za ovako nest kao dosad, mozda bi i bilo zainteresiranih, al da ti svaki dan neko da 30-40$ za turnire, nema smisla. I rekao sam ti da je puno traziti 70/30 i 60/40 split na FT jer ionako te niko ne staka da udjes ITM nego zbog FT. Ako turcin koji je dokazani winner na turnirima trazi 75/25 split, logicno je da ti trazis u najboljem slucaju isto. Ja da nemam nikakav roll, ja bi pristao i na split 90/10 jer je bolje 10% od necega nego 30% od nicega.

Pogledaj turcinov drugi BAP na PTP i probaj zatraziti slican stake za 2.2$ 180 manse, pa onda pucaj na vece.

00

Re: BAP Turniri danas i sutra

Mirari napisao:

MiRari

ispravljeno , lapsus   smile

00

Re: BAP Turniri danas i sutra

@rounder1984 - hvala opet na savjetima .

- Zbog neznanja o stakanju možda sam stvorio krivu sliku o sebi . Hvala svima na savjetima

00