Tema: PF squeeze, cbet flop, sd value turn, pot size bet river

Neće mi postat ruku preko hh convertora, pa ću morati ručno.

Nemam statse na igračima jer su anonimni stolovi gdje se ne mogu pratiti statsi.

0,05eura/0,1 euro (svi smo cca 100bb deep)

Hero is BB: As Ts

Svi fold, BTN opens to 0,4 eur, SB calls, BB(Hero) raises to 1,6eur, BTN folds, SB calls

Flop: 7d Jh 4c (3,6eur)

SB checks, BB(Hero) bets 2,1eur, SB calls

Turn: Th (7,8eur)

SB checks, Hero checks

River: 6c

SB goes all in 7,4 eur, Hero???

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: PF squeeze, cbet flop, sd value turn, pot size bet river

Fold. Nema nekih misanih drawova, jedino sto moze blefati je AQ. Taj hand ti bolje igra u normalnom potu, ja ga ne 3betam bas.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: PF squeeze, cbet flop, sd value turn, pot size bet river

Sve to stoji da nema nikakvih drawova, može imati 67, JT itd... ali zanima me šta on tu repa sa handom koji je "samo" platio BTN openera i onda moj 3bet, a da mi shove-a river??? 44 i 77 koje je set m.? AJ, jel shove-a river? KQ,KJ također. JT obv., ali to je 1 kombinacija. Ako mu izbacimo iz range-a 44 i 77 obzirom da smo 3betali PF i da neće tako često pogodit set, jedino što mi je logično je JT i AJ za kojeg i dalje nisam siguran da shove-a. A JT bi mi bilo logičniji 4,5 eur u 7,8eur da izvuče value, a ne 7,8 u 7,8eur(btw. to je bio all in, taman sam mu ga namjestio) smile

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: PF squeeze, cbet flop, sd value turn, pot size bet river

Savrseno si mu namjestio na shove, nema potreba da beta manje jer s cim god placas bet placas i shove. A sto jos moze repati osim AJ, nekad JT i KJ. Postoji sansa da nije mogao pustiti AQ ili ima neki suludi hand, ali to je premali postotak vremena. Moze imati i parove, ali nece blefati kad ima showdown value.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00