Tema: Moneybookers - Devizni

Pozdrav.
Zanima me dali mogu uplačivat na moneybookers preko deviznog računa otvoren u Reiffeisen banci ?
Pošto sam cuo od nekih da nemože jer moram imat otvoren devizni u Erste banci pošto oni kao imaju ugovor s moneybookersom.
:card_club  :card_spade  :card_diamond  :card_heart

Pokerstars @@ Mr.Curic
------------------------------
   Skype @@ Mr_Curic
00

Re: Moneybookers - Devizni

Otvori u erste ili još bolje u PBZ-u devizni jer s njima nema nikakvih problema u online poslovanju.

welcome to the forum!!!

Zadnji popravljao -b3k's- (28-04-2011 12:54:34)

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Moneybookers - Devizni

Mr.Curic napisao:

Pozdrav.
Zanima me dali mogu uplačivat na moneybookers preko deviznog računa otvoren u Reiffeisen banci ?
Pošto sam cuo od nekih da nemože jer moram imat otvoren devizni u Erste banci pošto oni kao imaju ugovor s moneybookersom.
:card_club  :card_spade  :card_diamond  :card_heart

Ne moze vise ni u Erste banci. Jedino tko jos uvijek radi sa bookersom preko deviznog je PBZ. Sto se tice kartica i dalje je stanje nepromjenjeno -PBZ, Erste...

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
10

Re: Moneybookers - Devizni

Erste vise nema ugovor s moneybookersom ali to ne mijenja nista, devizni racun i visa electron u ersteu su sve sta ti treba za online poker i transakcije s moneybookersom..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Moneybookers - Devizni

ajspingvin napisao:

Ne moze vise ni u Erste banci.

ko što green kaže, može i ide glatko dok napraviš sve verifikacije

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Moneybookers - Devizni

-b3k's- napisao:
ajspingvin napisao:

Ne moze vise ni u Erste banci.

ko što green kaže, može i ide glatko dok napraviš sve verifikacije

Ako je čovjek mislio preko deviznog direktno, što vjerujem da je, onda NE MOŽE, jer to je bank transfer koji Erste banka više NE podržava za bookers. Kao što sam naveo i ranije, preko kartice ide (visa electron). Zato nemojte zbunjivati čovjeka.

p.s. čekanje kartice je 2-3 tjedna

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Moneybookers - Devizni

ajspingvin napisao:
-b3k's- napisao:
ajspingvin napisao:

Ne moze vise ni u Erste banci.

ko što green kaže, može i ide glatko dok napraviš sve verifikacije

Ako je čovjek mislio preko deviznog direktno, što vjerujem da je, onda NE MOŽE, jer to je bank transfer koji Erste banka više NE podržava za bookers. Kao što sam naveo i ranije, preko kartice ide (visa electron). Zato nemojte zbunjivati čovjeka.

p.s. čekanje kartice je 2-3 tjedna

Koja je po tvom onda najbolja banka za otvaranje deviznog računa?

Pokerstars @@ Mr.Curic
------------------------------
   Skype @@ Mr_Curic
00

Re: Moneybookers - Devizni

PBZ

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00