Tema: SCOOP freeroll

Nisam dobio nikakav stake pa sam odlučio odigrati CRO-freeroll SCOOP , od 400 ljudi završio drugi i dobio tiket za 22$ SCOOP .

-U heads-up  sam bio dog sa 3:1 pa sam to preokrenuo u svoju korist 3:1 . Ruka koja me sjebala K :card_diamond J :card_diamond  naravno ... Odigrao sam all-in preflop dobio  call od A7off i nisam pogodio .

Odličan turnir. Imam ticket juhuuu , a mogao sam dobiti ticket od 109$ , jebeš ga drugi put

http://i56.tinypic.com/2up5snd.png

Zadnji popravljao ivica5261 (30-04-2011 01:25:18)

00

2

Re: SCOOP freeroll

ivica5261 napisao:

Ruka koja me sjebala K :card_diamond J :card_diamond  naravno ...


lekcija za ubuduce

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: SCOOP freeroll

Znam stari taj hand je stručno rečeno jako vulnerable i ja ga jako oprezno igram al jebiga to je bio heads-up .

TonyG je bog , sve njegove ispade sam pogledao milijun puta , a ovo je jedan od najboljih.

To je moj najmrži hand od sad i službeno .  nikad nisam siguran na čemu sam s njim...

Zadnji popravljao ivica5261 (30-04-2011 01:43:07)

00

Re: SCOOP freeroll

kad je bio taj SCOOP freeroll i oce bit mozda opet,te kad ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: SCOOP freeroll

Taj Freeroll je bio u 21:00 , nemam pojma da li će ih još biti.

00

Re: SCOOP freeroll

BugsBunnyD napisao:

kad je bio taj SCOOP freeroll i oce bit mozda opet,te kad ?

Evo upravo sam vidio , sutra ti je ponovno SCOOP-freeroll  u 21:00 . Tourney->Regional-> Scoop freeroll (Croatia)

Vidimo se na FT  big_smile  big_smile

Zadnji popravljao ivica5261 (01-05-2011 22:53:37)

00

Re: SCOOP freeroll

Jel to otvoreno za sve HR igrace ili treba neki pass ili registracija preko ovog sajta ?

00

Re: SCOOP freeroll

Otvoreno za sve igrače , samo navalite  smile  .

00