Tema: 9-man ili 18-man

Pozdrav, evo odigrao sam nekih 1500 turnira 9-max na starsima, krenuo na 6.5$ i vidim da je table selection postao vazniji od kvalitete vlastite igre. Jedina prednost je sto se stvari vrlo brzo pohvataju i nije neki problem biti u plusu uz dobar table selection, ali postaje iritantno registrirati se na jedan turnir i onda cekati 10 min 5 regova da se izredaju. Mislim da ovo uzasno utjece na satnicu koja je po meni glavno mjerilo uspjesnosti igraca. Konkretno me zanimaju 18-max sitngo-i, da li je velika razlika u kvaliteti igraca, i da li su profitabilniji od 9-max. Da li mi se isplati dalje derat po 9-max ili prijeci sto prije na 18-max. Vidim da nema bas puno materijala za 18-max pa bi trebalo utrositi puno vise vremena za ucenje.
Fala unaprijed.

00

Re: 9-man ili 18-man

Nije velika razlika u kvaliteti, ali sigurno su više soft, nije isto dal su 3 reg od 9 igrača, ili recimo 4-5 reg od 18 igrača s time da rijetko se budete sva 4-5 rega našla na finale table. Dali su profitabilniji od 9 man to ovisi od igrača do igrača, moraš probat da bi vidio dali ti odgovara ta struktura, 18 man ima veću varijanca od 9 man, moraš i na to biti spreman. Također sporije se pune, pogotovo sad kad nema amera, neznam koliko stolova igraš ali večina regova na 18 man kombinira više buy in istovremeno, a sad kad nema amera vjerovatno to moraš obavezno radit da bi dobio na volumenu. 18 man je više manje ista igra ko i 9 man do blindova 200. Onda obično ostane finale table,znači 9 igrača blindovi 200 ili čak već počen finale table s blindovi 400, a stackovi večina 2-3k, tak da svi su regovi tu jako loose, jer su svi short a treba se probit od 9 među 4 mjesta, dok na 9 man isto normalno treba biti loose kod tih blindova ali obično bude 4-6 igrača kada bude ti leveli, a onda je lakše upast među 3.

00

Re: 9-man ili 18-man

5 ili 6 max cash game.

00

Re: 9-man ili 18-man

Fala Rodman.

00

Re: 9-man ili 18-man

PS. 9 ili 10 man su trenutno nenormalno soft............
18 man def. više regova