Tema: NL10

dakle trazim stejk za NL10 na starsima... sav profit (igra i vip bonusi) dijelili bismo 50-50... razlog zbog kojeg trazim stejk jest taj sto sam u zadnjih tjedan dana upo u neku crnu zonu pa sam pao za $150 (100 na NL10 i 30-ak na NL5, i nesto sitno na turnirima) sto mi i nije bas plus ail se dogodilo pa i to navodim tu... osim tog minusa cashoutao sam jos jedan dio love pa mi je tako od cijelog rolla otalo bijednih $150... stvar je u tome da bih nastavio igrati NL10 iz nekoliko razloga ali za to nemam roll... najbitniji mi je odradjivanje deposit i SCOOP bonusa (koji ne bi isli stejkeru nego meni) od kojih mi je ostalo jos nekih $450 ukupno, a buduci da je na NL5 puno manji rejk pa tako i vpp nego na NL10 taj bonus nije tako lako odraditi... nego ne bi ni to bio problem da za scoop nemam vremena odraditi bonus do kraja ovog mjeseca... dakle jedini nacin da to sve izvedem uspjedno jest da nastavim gdje sam zavrsio prosli mjesec a to je sa NL10...

pravila stejka:
- igrao bih 8-12 stolova 6max NL10 na starsima...
- igrao bih kao i dosad po 2-3 (vikendom i vise) sessiona dnevno po 45 - 60 minuta...
- stejker ima pravo kad god zeli traziti bilo koji graf, sliku ili sta god pozeli, bilo iz hema ili iz ps cashiera...
- stejker ima pravo odustati od stejka kad god on to pozeli i ja mu shipam svu lovu koja je njegova na mom racunu...
- ukoliko ja odustanem od stejka, duzan sam stejkeru isplatiti jos dodatnih 10 BI za trenutni limit na kojem igram uz svu njegovu lovu koja je na mom racunu (ovo se odnosi ukoliko sam sebi skupim roll s kojim mogu sam igrati a ne zelim shareat profit vec ga zelim cijelog za sebe)...
- trazim 30 BI za limit na kojem bih igrao sto je u ovom slucaju $300 (stejker ukoliko zeli moze poslati i vise)...
- lovu bih shipao po potrebi, dakle kad god bi stejker to trazio...
- ukoliko bih igrao i neke turnire, sav profit odnosno gubitak ide meni na racun, dakle stejker nema nikakav udio u mojoj turnirskoj igri...

to je trenutno sve sto mi pada na pamet, pa ukoliko vas jos nesto zanima mozete mi poslati pm ili pitati ovdje... takodjer i eventualni stejker mi se moze obratiti bilo ovdje ili na pm...

http://www.pokertableratings.com/stars- … /kriss1991

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: NL10

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=3711 Ovo bi ti trebalo bit to  wink

00

3

Re: NL10

poslao sam mu pm smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

4

Re: NL10

buduci da je interes malo veci nego sto sam ocekivao da vam ne saljem svakom pojedinacno skype na pm mozete me add: kriss_os pa se cujemo tamo oko detalja (ako netko zeli nesto drukcije od gore navedenog)...

Zadnji popravljao kriss (03-05-2011 13:27:13)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

5

Re: NL10

prodano...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub