Tema: Moji handovi

Bok. Evo jedno vrijeme nisam igrao poker, pa se lagano vracam. Ovdje cu postati sve handove za koje nisam siguran kako odigrati pa molim vasu pomoc. Igram 6max cash game.

U slijedecoj situaciji call ili fold na re-raise?
Protivnik je prilicno tight.

____________________                  

Party Poker, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.02
Big Blind: $0.04

BTN ($4.38)
SB ($4.1)
BB ($8.06)
UTG ($3.74)
MP (Rockytheman2) ($4.17)
CO ($4.06)

Dealt to MP (Rockytheman2)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/9S.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/9D.png

Preflop: (Pot is: $0.06)

UTG folds, MP (Rockytheman2) raises to $0.12, CO & BTN fold, SB raises to $0.4, BB folds

Flop: (Pot is $0.56, 2 players)


Turn: (Pot is $0.56, 2 players)


River: (Pot is $0.56, 2 players)


                                                                     
Total Pot: $0.56 | Rake: $0.56

Zadnji popravljao aleks24 (30-04-2011 20:48:52)

00

Re: Moji handovi

lagani call na taj re raise size za pogodit set  mozes napraviti iako si napisao da je protivnik tight... ali pazljiv treba bit postflop neki njegov range posto je tight trebas imat u glavi iako na tom NLu je divlja igra...

Zadnji popravljao BugsBunnyD (30-04-2011 21:16:59)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Moji handovi

Kakav ti je plan posflop, vec sad se pitaj sta ces na low boardu kada on cbeta a sta na A, K high boardu, ako je vecinom odgovor fold onda preflop fold, callat samo da pogodis set nije profitabilno i na visim limitima ce to regovi znat iskoristit

00

Re: Moji handovi

+1
s tim racunaj jos da si bez pozicije te da ce ti teze bit odigrat ovaj hand makar ok je callat al trebas znat sto ces postflop

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Moji handovi

Ok tnks...plan postflop je vjerojatno fold ako ne pogodim set. A sanse da pogodim set su male, tak da dugorocno ovo sigurno nije profitabilno. A i na ovom limitu vjerojatno nije ni potrebno to odigravat, bolje cekat dobru priliku pa im uzet lovu posto se calla na svakakve handove i vecina ih igra loose

00

Re: Moji handovi

BugsBunnyD napisao:

+1
s tim racunaj jos da si bez pozicije

Ako je bit bez pozicije bit u poziciji onda da.

00

Re: Moji handovi

100bb deep, protivnik tight, openamo UTG, 3bet dolazi sa BB, bla bla bla sve upucuje na fold pf! jer ti je ovdje 99 isto sto i 22

00

Re: Moji handovi

hendrixjimmi napisao:

100bb deep, protivnik tight, openamo UTG, 3bet dolazi sa BB, bla bla bla sve upucuje na fold pf! jer ti je ovdje 99 isto sto i 22

+1

00

Re: Moji handovi

Ok hvala na savjetima

00

Re: Moji handovi

Evo jos 1 hand di nisam siguran kak odigrat.

Villain je VPIP=28 PFR=11 na uzorak od 100 handova.

Ja sam zaključio da pošto je 4betao da mu je range vjerojatno KK+ ili AK, pa sam stoga foldao. Je ovo dobra odluka?

____________________                  

Party Poker, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.02
Big Blind: $0.04

UTG ($11.05)
MP ($4)
CO (Rockytheman2) ($5.27)
BTN ($4)
SB ($4)
BB ($2.83)

Dealt to CO (Rockytheman2)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QC.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QS.png

Preflop: (Pot is: $0.06)

UTG raises to $0.24, MP folds, CO (Rockytheman2) raises to $0.72, BTN raises to $4 (All-In), SB & BB & UTG fold

Flop: (Pot is $5.02, 2 players, 1 all-in)


Turn: (Pot is $5.02, 2 players, 1 all-in)


River: (Pot is $5.02, 2 players, 1 all-in)


                                                                     
Total Pot: $5.02 | Rake: $5.02




00

Re: Moji handovi

Ako si milsio foldat na 4bet onda ti je bolji call preflop.

00

Re: Moji handovi

Ma Villain koji je rejzao UTG ima statse VPIP=75 PFR=69, znaci totalan fish i protiv njega bih išao all-in sa QQ, čak sam na to i računao, al nisam računao da će ovaj poslije 4betat

00

Re: Moji handovi

salemetal napisao:

Ako si milsio foldat na 4bet onda ti je bolji call preflop.

+1
Hmm ne kuzim kaj mu predstavlja taj 6BB open al sumnjam da bi on tako odigrao AA il KK, stoga mislim da ti je ovo easy call nakon njegovog 4beta  najcesce ce tu bit (88+,JJ,AQ,AK nekad i AJ) u najgorem slucaju mislim da si na flipu, iako cudan mi je taj njegov open :S
ne bih ga stavio na AA i KK

Zadnji popravljao BugsBunnyD (06-05-2011 15:02:35)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
01

Re: Moji handovi

A tek sam sad skužio što je bilo.

Nemam pojma, ako misliš da će manje 4betat KK i AA, a zgurat AK i lošije, onda easy call, ja bi callao vjerojatno.

00

Re: Moji handovi

jebeš sve, allin gg.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Moji handovi

iduci puta pusham slicnu situaciju smile

00

Re: Moji handovi

Nece cesto ovo raditi s KK i AA, a cesce ce raditi s JJ i AK. S KK+ ce vise puta rejzat da fisha namami.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

Re: Moji handovi

Ta logika ima smisla, to mi nije palo na pamet. tnks

00