Re: Evo da i ja pocmem sa Handovima...

Hvala na odgovorima
Hand 1: Htio sam prvo vidit flop prije nego nesto ucinim, zato sam samo limpao. Nisam bio siguran na sto me prvo raisa pa onda samo calla, po meni je izgledalo kao da ide na FD dok nije dosao river, jer prema boardu da imam bilo koju kartu imam full i dakle jace od njegova FD, naravno ako je isao na to. Dugo sam se mislio da ga rejzujem ili odmah shovam jer kako sam u toj situaciji skuzio samo me beataju AK i 55 a sve ostalo je split ili sam jaci...

Hand 2: Izgleda pasivno od mene samo call na flopu jer sam se nadao da ce i SB ostat u potu ako je na nekom FD i naravno UTG, da sam njega raisovao on bi vjerojatno isto foldao jer sam ga stavio na neke visoke konektore tipa AK, AQ, AJ, KQ, KJ i nevjerujem da bi me callao, al K na turnu cini dobru stvar wink

Zadnji popravljao no_sikiriki (16-05-2011 00:15:05)

00

27

Re: Evo da i ja pocmem sa Handovima...

no_sikiriki napisao:

Hand 2: ako je na nekom FD

upravo to... oni ce rijetko foldati FD, a ti zelis sto veci pot dobiti do rivera (da mozes vise gurati tamo)... samo ti njih slobodno raisaj kad god imas hand, nece te callati uvijek, ali cesto hoce... jer ovako si izvuko apsolutni minmum koji si mogao dobiti... ubuduce samo bet/raise kad god imas hand, osim ako si u potu s nekim regularom s kojim se nadigravas i nece te tek tako callati s nekim smecem, ali malo je takvih...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Evo da i ja pocmem sa Handovima...

Hand 1: dakle mislio sam se da shovam na njegov reraise al sam ipak na kraju samo callao i on je pokazao AKo za jaci full house i uzeo pot.

Hand 2: na riveru sam mu reraisao do 83 i on je odmah platio i okrenuo KJo, dakle onaj K na turnu mi je dosta pomogao da se donekle naplatim. wink

00

29

Re: Evo da i ja pocmem sa Handovima...

no_sikiriki napisao:

Hand 1: dakle mislio sam se da shovam na njegov reraise al sam ipak na kraju samo callao i on je pokazao AKo za jaci full house i uzeo pot.

Hand 2: na riveru sam mu reraisao do 83 i on je odmah platio i okrenuo KJo, dakle onaj K na turnu mi je dosta pomogao da se donekle naplatim. wink

nije dugorocno isplativo... pametnije bi ti bilo da poslusas savjete nego da se baziras na jednom handu i mislis da si pokupio svu pamet svijeta zato sto si odigro dobro...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Evo da i ja pocmem sa Handovima...

kriss napisao:
no_sikiriki napisao:

Hand 1: dakle mislio sam se da shovam na njegov reraise al sam ipak na kraju samo callao i on je pokazao AKo za jaci full house i uzeo pot.

Hand 2: na riveru sam mu reraisao do 83 i on je odmah platio i okrenuo KJo, dakle onaj K na turnu mi je dosta pomogao da se donekle naplatim. wink

nije dugorocno isplativo... pametnije bi ti bilo da poslusas savjete nego da se baziras na jednom handu i mislis da si pokupio svu pamet svijeta zato sto si odigro dobro...

5 puta prije toga sam reraisao set na flopu i svaki put su svi foldali, ovako sam barem uzeo nesto...kako mozes tvrditi da sam pokupio svu pamet svijeta, ja bih se barem drukcije obratio a ne tako...

00