Tema: placate li ovo

Imao sam desetke i desetke ovakvih handova...
Evo jedan u nizu gotovo identicnih primjera...
NL 50, osrednji regular, 22/19/9... AF-2 ...
Raiseam 1.5 s utg s TT, dobijam call od pomenutog igraca sa btn...
Flop je 996 rainbow, betam 2, reraisa me do 6, callam... turn je A, check-check... river je blank- 3...
check, on beta 8,5 u pot od 15,75...
Kao sto rekoh, ovo je samo jedan od desetaka gotovo identicnih primjera protiv slicnih profila igraca...
Foldao sam sigurno u preko 90 odsto slucajeva, nisam nikada isao dalje od dva pravca razmisljanja...
1. raisao me je na mrtvom flopu sa nicim, na turnu ga je pogodio as (ili neka druga over karta), checkirao turn radi pot controla jer as pogadja i manji dio mog rangea, poput AK ili mozda AQ i betao river za value...
2. samo me callaju preflop s visokim parom ( jer ne ispracam 3-bet oop gotovo nikad), navlace squezeere sa blindova... dakle, u slicnim spotovima nemaju asa, vec nesto poput KK, QQ, JJ... i sto je u opisanom primjeru, bar tako mislim, sasvim ispravno betati river za value...
Da li tu ikada ima blefa u range ovakvih igraca, da li vi ikada ovako mozda blefate river, je li to pogreska bacati...

00

Re: placate li ovo

S AJ+ i TT nece to raditi. nekad QQ i JJ, gotovo nikad KK. 9x mu nije range, a 66 i 99 ce vjerojatno callat flop. Mislim da ima blefova u rangeu, ali to bi betao turn.
Mislim da je fold bolji

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: placate li ovo

Mislim da cesce sa Ax callaju cbet na poziciji nego da rejzaju. Raise ces dobit od random sranja i pocket pairova manjih od 66 pretvorenih u bluff za protection (ili kako god to regovi na 2p2 vole zvati), kao i od 9x ponekad jer zeli napumpat pot a ti kao UTG rejzer sa ogromnom vecinom rangea nastavljas na tom boardu.

Ili je hitao neki slabasni Ax ili riverao neki random boat sa 33. U svakom slucaju, ako te vec muce takve situacije, stavi blocker bet na riveru i odluka ce ti bit puno laksa u svakom handu.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00