Tema: Full Tilt isplata

Pošto se planiram prebacit na FT zanima me dali još uvijek ima nekih problema s isplatom para??

00

2

Re: Full Tilt isplata

Moneybookers jos nije dostupna opcija za isplatu u nasoj zemlji ali valjda ce bit uskoro. Ostali nacini isplate su navodno dostupni.
Da se ja prebacujem nekamo FT mi sigurno ne bi bio prva opcija kako stvari stoje...

btw ako ti treba prebacit $$ na Tilt a imas MB javi se meni  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Full Tilt isplata

ja ne vidim razloga zašto se na tiltu ne bi igralo... a kaj se tiče isplate, povuko opet jučer i odma su mi odborili na karticu, jedino kaj sam vidio da sad nije više 3-5 radnih dana, nego 10-15 što je malo preeedugo, samo se nadam da tak i ne bude, veće razočaranje mi je stars što su napravili od ponude snga...

10

Re: Full Tilt isplata

Hrvoje S napisao:

ja ne vidim razloga zašto se na tiltu ne bi igralo... a kaj se tiče isplate, povuko opet jučer i odma su mi odborili na karticu, jedino kaj sam vidio da sad nije više 3-5 radnih dana, nego 10-15 što je malo preeedugo, samo se nadam da tak i ne bude, veće razočaranje mi je stars što su napravili od ponude snga...

meni i dalje sjeda nakon 2-3 dana i nisam imao nikakvih problema

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Full Tilt isplata

da ne otvaram novu temu...
jel mi bi mi netko mogao objasnit što sve trebam napraviti da mogu na karticu povući novce jer moneybookers ne radi još uvijek

ono što imam je devizni u pbz-u i visa electron karticu.

00

Re: Full Tilt isplata

Napravi depozit i nakon toga mozes vuc na karticu.

00

Re: Full Tilt isplata

kako da napravim depozit?
odem na cashier-dodajte opciju uplate-visa i onda dobim poruku:
Kako bismo mogli obraditi vašu transakciju zahtijevamo da ime na vašem Full Tilt Poker računu odgovara imenu na vašem Visa računu. Konaktirajte naš odjel korisničke podrške na unicode@fulltiltpoker.com

jel trebam otić u banku ispunit nalog kao što to treba npr. za moneybookers ili?
sorrite na glupim pitanjima al kad stvarno ne znam  big_smile

00

Re: Full Tilt isplata

u cashieru pod personal information ti mora bit ime, prezime i adresa jednako kao i na visa kartici samo bez č,ć,đ,š slova, nemoraš nikakve naloge radit....

00

Re: Full Tilt isplata

prezime mi ima 'ć' i vidim da se ne može mijenjati ime i prezime... što da sad napravim?

00

Re: Full Tilt isplata

moze se mjenjat,idi na blagajna pa uredi iznad podataka

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

11

Re: Full Tilt isplata

ne mogu, može se adresa, grad, država mijenjati ali ime i prezime ne...

00

Re: Full Tilt isplata

a neznam onda...ja mogu, maloprije sam promijenio č u c

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

13

Re: Full Tilt isplata

da, to 'ć' je bilo problem izgleda, promijenili su mi ga u 'c'
znači oni koji isplaćuju na taj način (na karticu) nemaju nikakvih problema i dalje?

00