Tema: Optimalna veličina banke

Multitablam 16 stolova full ring, NL 10. Runam vrlo negativan session sa -12 buy inova u 2 dana, sve situacije favorit 90-10 i više mad .
Za sad imam banku od 50-ak buy inova, ali nakon ovih pizdarija mislim da je i to malo, šta vi mislite?
S obzirom na sranja na tako malom limitu, da li je realno 70-80 buy inova za NL20, a 80-100 za NL 30?
Jel to pre konzervativno ili s obzirom na sranja koja se događaju realno,s tim da igram 16 stolova?

00

Re: Optimalna veličina banke

30BI je vise nego dovoljno za microse imo. ako bi se osjecao bolje sa 40BI za nl20 onda predji sa 40bi ali sve iznad je mislim previse
i ne vjerujem bas da si svih 12 bi izgubio kad si bio odgroman favorit, prije je vecina toga tilt i clicking buttons

00

Re: Optimalna veličina banke

I ja zadnjih dana na NL10 imam nevjerovatan peh. To je nemoguce. Jebeni riggedstars.

00

Re: Optimalna veličina banke

Moj savjet ti je da malo spustiš kriterije za BRM. Cim dodjes do 25BI za određeni level odvoji si 5BI-ova i probaj na tom višem levelu. Ako ih izgubiš vrati se nazad i ponovo ih zaradi.

00

Re: Optimalna veličina banke

Moj savjet ti je da smanjiš broj stolova i koristiš malo agresivniji brm (20-30BI po levelu). Vjerujem da ćeš tako brže napredovati

00

Re: Optimalna veličina banke

Andre_787 napisao:

30BI je vise nego dovoljno za microse imo. ako bi se osjecao bolje sa 40BI za nl20 onda predji sa 40bi ali sve iznad je mislim previse
i ne vjerujem bas da si svih 12 bi izgubio kad si bio odgroman favorit, prije je vecina toga tilt i clicking buttons

Mislim da bi mnogi razbili komp u mojoj situaciji zadnja dva dana,6-7 puta sam najebo sa AA u heads up all inu pre flop,od manjih parova a čak i nekih smiješnih ruku tipa 104o mad .
Onda još par puta spušim all in na turnu,gdje držim jaki full house i liku dođe jednom na riveru jači full,jednom straight flush.
I još sam imao par sranja tipa držim KK heads up,board K102, all in lik ima 1010,aj pogodi šta je došlo na riveru? lol

00

7

Re: Optimalna veličina banke

Walking Back to Houston napisao:

Mislim da bi mnogi razbili komp u mojoj situaciji zadnja dva dana,6-7 puta sam najebo sa AA
...
...držim jaki full house i liku dođe bla bla bla...jednom... bla bla...

http://img713.imageshack.us/img713/1112/whiningw.jpg

Ukratko, nemoj bit plačipička  smile

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Optimalna veličina banke

Walking Back to Houston napisao:

I još sam imao par sranja tipa držim KK heads up,board K102, all in lik ima 1010,aj pogodi šta je došlo na riveru? lol

Uže?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

Re: Optimalna veličina banke

Rear_Admiral napisao:
Walking Back to Houston napisao:

I još sam imao par sranja tipa držim KK heads up,board K102, all in lik ima 1010,aj pogodi šta je došlo na riveru? lol

Uže?

Štrik?

10

Re: Optimalna veličina banke

Tonac napisao:
Walking Back to Houston napisao:

Mislim da bi mnogi razbili komp u mojoj situaciji zadnja dva dana,6-7 puta sam najebo sa AA
...
...držim jaki full house i liku dođe bla bla bla...jednom... bla bla...

http://img713.imageshack.us/img713/1112/whiningw.jpg

Ukratko, nemoj bit plačipička  smile

Ma znam, samo kažem zašto sam počeo razmišljat o većoj banci.
Općenito, kako vi reagirate kad vas strese ovako negativno u kratkom roku,evo ja inače igram 13/12 agresiva 3-3.5, da li ima smisla sad kad ništa ne ulazi da malo smanjim range na 10/9, agresiva na 2.5, dok ne prođe oluja?
Ili treba derat isto uvijek pa jednom moraju sranja proć? lol

00

11

Re: Optimalna veličina banke

http://i.imgur.com/llyD1.png

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ce/ag/b-/ai/nxs-UP135.jpg

30

12

Re: Optimalna veličina banke

Walking Back to Houston napisao:

ja inače igram 13/12 agresiva 3-3.5, da li ima smisla sad kad ništa ne ulazi da malo smanjim range na 10/9, agresiva na 2.5, dok ne prođe oluja?
Ili treba derat isto uvijek pa jednom moraju sranja proć? lol

Meni kad nista ne ulazi prosirim malo ruku, recimo ako igram malu seriju prosirim i na desne orfanele jer mu mi favoriti ugl 11,30,36 pa rađe prosirim na 17,34,6 nego tamo 1,14,20...

Salu na stranu
Razmisljao sam o tome, i u teoriji  slazem se da bi bilo ok zrtvovat nesto EV-a u nekim spotovima za smanjit swingove ako smo recimo malo short sa rollom, ali u praksi neznam koliko je  moguce igrat na taj nacin, recimo tko ne bi pristao na nesto manji winrate ako sa time moze neutralizirat swingove, ja bi prvi konstantno igrao tako...
Da skratim, nikakva "oluja" ne postoji, igraj svoju igru i ako bitas level sve ce doc na svoje nakon nekog vremena. gl

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Optimalna veličina banke

staggy napisao:

Moj savjet ti je da smanjiš broj stolova i koristiš malo agresivniji brm (20-30BI po levelu). Vjerujem da ćeš tako brže napredovati

+1

10

Re: Optimalna veličina banke

Ja nikad nebi igrao limit(NL10+) sa manje od 30BI. Šta ti je manje od 30BI kad ti je malo žešći swing 10BI. Neki minimum bi mi bio: 30BI za NL10, 35BI za NL20, 45BI za NL50....

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

15

Re: Optimalna veličina banke

uopce nije  bitno koji je  limit, bitno je  dal ga  bitas i sa kojim winrateom

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
20