Re: GAY PRIDE U SPLITU

ja bi da se zabrani ružnim ljudima da izađu na ulicu, nek svoju ružnoću drže u svoja 4 zida, jer se meni gadi gledat ružne ljude, i dosadni isto nek stoje doma, nemaju oni meni tu šta hodat po ulici i bit dosadni....:P

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

i oni šporki metalci, pankeri, rejveri, gejmeri, metroseksualci, muslimani, crnci, kratkokose žene nek umru, jer su drugačiji od nas pravih hrvata. bog i hrvati.

00

103

Re: GAY PRIDE U SPLITU

assumption is the mother of all f ups

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

http://www.frontiernet.net/~rainh2o/bad%20threads/Gay%20Thread%20congrats.jpg

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

http://spacebison.com/files/argue%2520internet.bmp

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

106

Re: GAY PRIDE U SPLITU

nemam ništa protiv gejeva niti imam posebno mišljenje i njima .
- samo me jedna stvar u ovoj paradi muči . Koja je to pametna glava iz organizacije te parade odlučila da će se održavat u Splitu ?. Pa valjda su bili svjesni da će bit pizdarija. Da su bilo koji grad izabrali siguran sam da bi bilo manje makljaže . Ništa kontra Splita da se razumjemo .

Baš zato! jer bi da vide 2 homoseksalca/ke fetivni splitjani krenuli tući ljude.

dok se to ne promijeni, treba paradirati, na stranu što se meni ne sviđa sva ta organizacija i trošenje i na to, oni imaju pravo na takav način izražavanja, kao i mi svi uostalom.

Samo nikog nije briga za prosvjed "igrača pokera zbog poreza" ali kada "pederi paradiraju splitom" e onda je dernek

00

107

Re: GAY PRIDE U SPLITU

hehe

nego sad bas gledam i mislim si.. :

pa kolki moras bit mazohista da mirno hodas rivom sa onim retardiranim transparentima dok 10k ljudi ti skida sve po spisku..

haha koji lol..

01

108

Re: GAY PRIDE U SPLITU

http://www.threadbombing.com/data/media/29/stupid_thread.gif

00

109

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Mauro napisao:

hehe
nego sad bas gledam i mislim si.. :
pa kolki moras bit mazohista da mirno hodas rivom sa onim retardiranim transparentima dok 10k ljudi ti skida sve po spisku..
haha koji lol..

A pazi kad Ante Tomić ode hodati, nit je homoseksualac (makar mu mnogi vicu da je pedercina) nit ima veze.

Ekipu su toliko masno istrollali da je to čudo smile)))

00

110

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Anakiir napisao:

Sto se spominjanje "sto nije prirodno, nije normalno". Lol. Kako vi to tocno definirate "prirodno"?
Pa valjda sve sto postoji(a da nije sagradjeno od ljudi) nazivamo prirodom. Drugim rijecima, ako postoji onda je 'prirodno'. "Priroda" je tako "namijenila"(da se tako izrazim) i to je to.

Prirodna je brate da imaš mamu i tatu, i oni su te napravili, a ne 2 pedera ili 2 lezbe,jer je totalno nemoguće big_smile , toliko o prirodnome!!!

11

111

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Neda mi se citat puste rasprave sve ovdje al rec cu samo jedno:
Poslo bi ja te pedere sve u jednu drzavu,pa nek zive u miru tamo,nek ih niko ne dira,i neka se razmnozavaju kako znaju i umiju.   smile

11

112

Re: GAY PRIDE U SPLITU

argos22 napisao:

Neda mi se citat puste rasprave sve ovdje al rec cu samo jedno:
Poslo bi ja te pedere sve u jednu drzavu,pa nek zive u miru tamo,nek ih niko ne dira,i neka se razmnozavaju kako znaju i umiju.   smile

http://25.media.tumblr.com/tumblr_ldonebEX9v1qzgkoco1_500.gif

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ce/ag/b-/bg/nxs-UP109.jpg

00

113

Re: GAY PRIDE U SPLITU

"Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people."
-Eleanor Roosevelt


/thread

when you feel like quitting think about why you started..
00

114

Re: GAY PRIDE U SPLITU

ma nemoš mi pokraj tolikih žena biti peder!

00

115

Re: GAY PRIDE U SPLITU

mislim da jedina ucinkovita terapija/tecaj za pedere u njihovom poreobracenju na hetero bi bili escovi slide showovi lijepih zena poslaganih pomno razradjenim redosljedom smile

01

116

Re: GAY PRIDE U SPLITU

shacal napisao:

ma nemoš mi pokraj tolikih žena biti peder!

nemosh kraj tolko janjetine  jist tople sendviche

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

argos22 napisao:

Neda mi se citat puste rasprave sve ovdje al rec cu samo jedno:
Poslo bi ja te pedere sve u jednu drzavu,pa nek zive u miru tamo,nek ih niko ne dira,i neka se razmnozavaju kako znaju i umiju.   smile

Bravo, originalno i duhovito.  smile

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

bishie napisao:

Baš zato! jer bi da vide 2 homoseksalca/ke fetivni splitjani krenuli tući ljude.

dok se to ne promijeni, treba paradirati, na stranu što se meni ne sviđa sva ta organizacija i trošenje i na to, oni imaju pravo na takav način izražavanja, kao i mi svi uostalom.

Samo nikog nije briga za prosvjed "igrača pokera zbog poreza" ali kada "pederi paradiraju splitom" e onda je dernek

Dosta puta san vidia ljude istog spola da se drze za ruke i secu gradom, dosta puta san vidia te iste i da se ljube. U Splitu jel. Niko ih nikad nije napa. Takodjer, niko nikad nije samo dosa i istuka nekog iz razloga sta ima zagrebacki naglasak. Za razliku od "tolerantnog Zagreba" u kojem se maltretiraju i mlate ljudi samo zato sta imaju dalmatinski naglasak. Tako da molin te nemoj spominjat splicane u ovom kontekstu. Kamenja, petarde i ostale stvari su bacali debili. Debila ima u svakom gradu. Ka sta san vec reka, debil je debil, bez obziria odakle je, koje rase, vjere ili svejtonazora. Vjerojatno jedina stvar na svitu koja nema nikakvih predrasuda. Debil je debil i uvik ce bit debil!

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

119

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Mauro napisao:

hehe

nego sad bas gledam i mislim si.. :

pa kolki moras bit mazohista da mirno hodas rivom sa onim retardiranim transparentima dok 10k ljudi ti skida sve po spisku..

haha koji lol..

kurva Rosa Parks zašto se nije digla onom crncu u autobusu? da se digla sad bi imao 3 roba kući, a klima bi bila isključena da ne trošim struju.

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

roll  FYP

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

121

Re: GAY PRIDE U SPLITU

chillin napisao:
shacal napisao:

ma nemoš mi pokraj tolikih žena biti peder!

nemosh kraj tolko janjetine  jist tople sendviche


topli sendvic 14 kn, kila janjetine 150 bez krumpira i luka

zena 3 rupe, peder 2, diskriminirani su totalno krenuvsi od toga big_smile

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

TILI STE U GUZU, A DOBILI PO PICKI!
LJUBITELJI KITA ODJEBITE OD SPLITA.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
01

123

Re: GAY PRIDE U SPLITU

crnci su isto imali prosvjede kada se nisu mogli voziti sa bijelcima u autobusu

00

124

Re: GAY PRIDE U SPLITU

PocketRockets napisao:

LJUBITELJI KITA ODJEBITE OD SPLITA.

negdje sam vec imao osvrt zasto je ova izreka jako losa za split kao grad. ducy?

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ce/ag/be/ah/nxs-UP71.jpg

00

125

Re: GAY PRIDE U SPLITU

zamorano11 napisao:

Dosta puta san vidia ljude istog spola da se drze za ruke i secu gradom, dosta puta san vidia te iste i da se ljube. U Splitu jel.

+1

To je u Splitu sasvim normalna pojava, stvarno me sokira vidit da se toliko ljudi skupilo

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00