76

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

sto se i mene tice mozes igrati dalje, tj. ponovno, al ja bih radije da odigras neke freezout turnire nego rebuy bez rebuyeva  hmm

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

Uf pa zasto si vratila nazad tu sicu? Radje da si odigrala jos koji turnir za tih 20$.

Nisam uspio prije procitat postove da ti kazem da mi ne saljes nazad par $.

00

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

pretpostavljala sam da je to procedura i posteno, jer je stejk gotov, a i htjela sam da se vidi da se drzim dogovora.
no i zbog tih 21 dolara u sest turnira nisam bas razmisljala da bi netko htjeo nastaviti stejk.

00

79

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

imam samo jednu primjedbu (iako nisam stejker nego sam samo poslo umjesto krissa)
PROFIT se dijeli 75/25, a ne završni roll.
dakle ako je završni roll $21 ili kolko već, nisi završila u profitu. Podijeliš taj iznos na 4 dijela (ili kolko je već bilo stejkera) i svakome pošalješ njegov dio. tebi ne ostaje ništa.

Ugl, ako su svi rekli da se slažu da nastaviš igrat onda ti šaljem tih 3,93 nazad (u krissovo ime)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

80

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

Adži napisao:

Ugl, ako su svi rekli da se slažu da nastaviš igrat onda ti šaljem tih 3,93 nazad (u krissovo ime)

Znam da je bio moj prijedlog ali ja ne mogu vise poslat nazad, balance na Titlu mi je 0,04$ a ne planiram prebacivat nikakav roll tamo dok se sve ne vrati u normalu (sto se MB-a tice i ostalog)

Zadnji popravljao Tonac (14-06-2011 18:55:06)

when you feel like quitting think about why you started..
00

81

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

pošaljem ja, a ti meni na stars. to nije problem

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

Nije da palim vatru, ali mnoge cure koje je adži stejkao su mu ostale nešta dužne, tako da

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
10

83

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

lol za ovo da uzimas % ako si u minusu... Znaci ja uzmem BAP 3k i ne odigram nista i onda svima vratim njihov dio a sebi ostavim 25%  roll

00

84

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

Adži napisao:

pošaljem ja, a ti meni na stars. to nije problem

A svi igraju na Starsima?  tongue
mogu poslat na LuckyAce, jucer sam vratio roll na Lucky a brijem da mi je ostao i koji $ na MB-u.. ubiti sad sam se sjetio da ce mi u petak sjest RB na FTP ali nisam igrao skoro nista ovaj tjedan pa nezna koliko ce sjest
Ma ugl ako su svi da vratimo tih 3,93 za stejk i ako si ti (Adži) voljan poslat umjesto mene onda dogovoreno (necu ti ostat duzan $, dogovorit cemo se)

Tilt napisao:

lol za ovo da uzimas % ako si u minusu... Znaci ja uzmem BAP 3k i ne odigram nista i onda svima vratim njihov dio a sebi ostavim 25%  roll

Ovo je prvi stejk curi pa zato nije znala, dobro je da je Adži skuzio da je krivo raspodjelila $ tako da zna za sljedeci put kako se to radi, ne treba dizat prasinu oko toga

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

aha, sori ljudi, nije mi ovo palo na pamet niti sam znala.
najbolje je da se ova tema zatvori jer sam odlucila da je sa stejkanjem gotovo a preostalih 1,32 po osobi poslat cu na odgovarajuce nickove prvom prilikom.

oprostite i hvala na odazovu.  cool

00

86

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

ak je ovo propalo koliko sam ti duzan onda adzi jos na starse??? nis vise ne kontam hahah

p.s. ostavi nick sa starsa (adzivu ak se ne varam) pa da ti sendam lovu koliko vec trebam...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

87

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

$1.25 = pivo kad me vidiš wink

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

88

Re: FullTilt full stake - 5,50 guarantee i 2.20 rush turniri + EDIT

moze smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub