Tema: hu sng

Ovako, zadnjih 20 dana sam igrao husng na Microgamingu od 5+0.5 eurica, 2 stola, ja sam otvarao, struktura je - 1500 chipova, normal, leveli rastu svakih 10 ruku...
Odigrao sam 1000 matcheva, rezultat je bio 655-345 u moju korist...
Smatrao sam da je to dovoljan indikator da predjem na iduci level, tj. 10+1, ali se ti stolovi sporo pune na MG...
Pitanje je... da li je ovaj rezultat dovoljan da se ide na hu od 10e i koji je sajt TRENUTNO najbolji za taj level... hvala...

00

Re: hu sng

Ne igram HU al mislim da puno tu gubiš na rake-u. 5+0.5.... na starsu je mislim tipa 5+0.25 ako ima taj BI uopće. A to ti puno znači.

00

Re: hu sng

Zapravo ispadne isto, rakeback je 55 posto...

00

Re: hu sng

Starsi, tilt, eventualno ipoker, ongame, merge network. najveci promet je na starsima i tiltu, na ostalima se sporije pune ali ipak dovoljno na tim limitima, na vecima jako sporo.

00

Re: hu sng

na tiltu i starsima ti je 5% rake.. bezi sa tog microgaminga.. 10% je cista pljacka, dzaba ti 50% rb

Zadnji popravljao rademar (19-06-2011 18:01:54)

00

Re: hu sng

na starsima ti je konstantna akcija,ja sam prije igrao od 10 do 100 dolara i to relativno uspjesno na jacim buy-inovima sam pokusavao pronaci Ruse jel su prilicno loose i kad ga olinaš vole pozvat sa slabim Asom i sl. Sad su starsi malo promjenili buyin otprilike 7,15,30 i tako pa probaj tamo

Fire walk with me

Re: hu sng

check_fold napisao:

Ovako, zadnjih 20 dana sam igrao husng na Microgamingu od 5+0.5 eurica, 2 stola, ja sam otvarao, struktura je - 1500 chipova, normal, leveli rastu svakih 10 ruku...
Odigrao sam 1000 matcheva, rezultat je bio 655-345 u moju korist...
Smatrao sam da je to dovoljan indikator da predjem na iduci level, tj. 10+1, ali se ti stolovi sporo pune na MG...
Pitanje je... da li je ovaj rezultat dovoljan da se ide na hu od 10e i koji je sajt TRENUTNO najbolji za taj level... hvala...

itm% od 65% je jako dobro, i vise nego dovoljno za 10$

00